Fitotellalar

Sabah bir kaç lokma ekmek

Öğlen bir dilim Ekmek, üç küçük patlıcan dolması, üç kaşık yoğurtlu dövme salatası

Akşam dört kaşık mantı? (şükür mantıda bitti)

5000adım
10squat
200TWİST
100yan sağ karın
100yan sol karın

3 lt su işte bitiremedim
İki bardak evde içtim tamamlandı

Befercim olacak bu iş ha gayret, oldukça hafifletmişsin günü, bu haftada birincilik senden kaçamaz gibi

selamlar kızlar
hayırlı Cuma'lar :)

sabah... maydonoz limon kürü, bir porsiyon ananas

öğlen... 2 kaşık bulgur pilavı,bir kaşık nohut, bir küçük kase cacık

akşam.. bir aktivia, bir küçük avuç baharatlı fıstık 5 adet fındık

3lt su
1lt dukan çayı

50 dk leslie
12.571 adım

hafta sonu geliyor ya korkuyorum... şirkette daha kolay.. evde çok zor oluyor.. bakym inşaallah tutabilirim kendimi..
geleni de kabul etmiyorum çağıranı da
bu 1 ay kimse ile görüşmek istemiyorum

günaydın

günaydınlar..
perşembe menü
kahvaltı............5 zeytin,1 dilim peynir,az ekmek
öğle..................3 kaşık tavuk döner,2 kaşık pilav,1 por. salata,1 bardak ayran
akşam..............1 pors tavuk sote,2 kaış pilav.bol salata,1 bardak ayran
aralarda...........1 sade kahve
2,5 ltre su
200 twist
75 squat
30 sn plank
20 köprü hareketi.
20 iç bacak h.

acıkmadınmı baby.
sporun harika.kontrollü yersen bence sıkıtı olmaz kahvaltıda.

Günaydın Hanımlar,

sabah: 2 nokul + sütlü nescafe şekersiz
ara: 6 badem + 1 kuru kayısı
öğlen: bonfile et kızartılmış + salata + bir dilim beyaz peynir
ara: 4 çilek + 1 dilim ananas + 3 dilim kivi
ara: sütlü nescafe şekersiz + 2 hurma + 1 kuru kayısı
akşam: 2 adet lahmacun yemeyecektim güya

toplam: 1900 kalori olmuş - zayıflamak için 1200 kaloriyi geçmemem lazım

su: 2,5 lt
spor: 60 squat + 200 zıpzıp + bel basen hareketleri 20 tane
günlük adım: 8000

hadı hayırlı cumalar

acıkmadınmı baby.
sporun harika.kontrollü yersen bence sıkıtı olmaz kahvaltıda.
ya işte gözüm dönmüşe dönüyorum
bol peynirli sahanda yumurta yapacağım.. normal kahvaltımız olmuyor ki bizim evde olunca.. çok möhöm çok o kahvaltı sofrası hele pazar günleri kuş sütü bie eksiksiz olacak.. yok yok olacak ille ki..

kendimi uykuya versem ne onlar benle ne de ben onlarla hiiiç muhatap olmasam :))

edit: akşam 1 kase yoğurt

aslında güzel görünüyor ama 1900 kalori çok olmuş tabi.hangisi yükseltti peki.akşam 1 lahmacun ve sabahki nokul yerine normal kahvaltılık olsaydı gideri var aslına menünün

akşam mı ? öldüm açlıktan.. hı bir kase de yoğurt yedim .. onu da ekleyim.. bayılıyordum açlıktan
evet sabah anans yemişsin akşamda yemek yok ben ölürdüm sanırım.sanırım bu hafta kilo listesini uçuracaksın hatunnn

aslında güzel görünüyor ama 1900 kalori çok olmuş tabi.hangisi yükseltti peki.akşam 1 lahmacun ve sabahki nokul yerine normal kahvaltılık olsaydı gideri var aslına menünün
aynen nokul bitti neyse ki daha yeme ihtimalim yok :) lahmacun kötü oldu tabi bozdu işi,
bir de 20 saniye plank yaptım başladım bakalım

afiyet olsun.. akşam ki lahmacunu yemseymişsin iyiymiş yoksa harikaymış menün.. neyse bugün telefi et artık

bu arada bu kalori hesabı nasıl yapılıyor.. bir türlü çıkamadım işin içindne.. acaba bir destekte ordan mı alsak.. yani boy ve kiloya göre hesaplanıyor galiba ama sonrasını nasıl başarıyorsun onu de bana :)))

aynen nokul bitti neyse ki daha yeme ihtimalim yok :) lahmacun kötü oldu tabi bozdu işi,
bir de 20 saniye plank yaptım başladım bakalım
önümüzdeki hafta sağlıklı kek vs. paylaşımına başlayalım arada tüketiriz kalorisi düşük olacak şekilde.plankı çok seviyorum.şuan tek seferde 45 sn durabiliyor.ama 2 set şeklinde yapıyorum

uygulama indirebilirsin bengeçen sene yapmıştım ama sıkıldım sürekli yediğimi ekleyip kalorisini hesaplamak yordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…