Fitotellalar

Ya kızlar benide yazın... Kendime günlük açtım ama olmadı.36 yaşındayım 165 boy ve 72.700 kiloyum maalesef10 kilo vermek istiyorum. Basenlerden muzdaribim.veee zayıf noktam şeker

Çocuklarla olduğu kadar ikizlerim var dört yaşında... yürüyüşe çıkıyorum ama düzenli değil.
bende de spor olayı yok.evde başlıcam akşamları şu egzersi uygulamaları var onlardan indirim.allah bağışlasın.benimkilerde ikiz sayılır araların 1,5 yaş var biri 4 yaşında biri de 3 yaşına girecek bikaç ay sonra.aslında benim de aklımda kaza orucu tutmak var en azından haftada üç düşünmüştüm .önümüzdeki haftalarda belki başlarım

Allah kolaylık versin sanada . Çocuklar olunca arkalarını toplamak başlı başına bir spor. Bizim bide abimiz var. orucu Allah kısmet ederse haftada dört gün tutarım diyorum da bakalım. Sen çalışıyor musun?

Allah bağışlasın çocuklarını...

teşekkür ederim.evet çalışıyorum ondan benim yeme düzenim sıkıntı oluyor.bazen arkadaşlar pat diye plan yapmış oluyor yemiş bulunuyorum telafisi zor oluyor.evde olsam iki öğün beslenirim diye düşünüyorum.gerçi onümüzdeki günlerde onuda denemek istiyorum sabah kahvaltılık getirip yumurta domates vs on gibi çayla tüketip akşam eve geçincede evde ikinci öğünü yapmak mantıklı geliyor.uygulamada pürüz çıkarmı ondan emin değilim

Yavrulu hanımlar hazır bebe muhabbeti açılmışken bi el atın lutfeen
Dün kuzuma biraz alışveriş yaptim, açık renklilerle makineye attim. Makinede bir önceki seferden kalma deri patik sen bunlari boya kurutmaya atarken renkleri bir tuhaf geldi ama uyanmadım, katlarken farkettim. Dört tane yeni sweat, içim acıyor. Var mi bi fikriniz? Google Derya deniz biliyorum ama bana denenmişi lazım

maalesef canım ya.geri dönüş olmuyor diye biliyorum belki yıkana yıkana aldığı rengi atar bilemedimki.benim yazın somon rengi gömleğim vardı onu mahvetmiştim.toparlayamadım ben onu

Suhanin da dediği gibi yıkana yıkana açılır.Eğer penyeyse...

Bende hep derim çalışanlar diyet konusunda avantajlı diye, çünkü buz dolabı ellerinin altında olmuyor diye demek öyle olmuyormuş. Haklısın evden pratik ve kalorisiz şeyler götürürsen daha iyi olur senin için ama yumurtayı tavsiye etmem yumurta kalınca çok kötü kokuyor.

burda mutfak var iki dakikada haşlayabilirim.yada yedibuçukta haşlasam iki saatte bişi olmaz sanki

Kızlar sweatleri büyük ölçüde kurtardım. belki lazım olur diye size de anlatayım. Pembe kutu kosla oxiaction varya, bir kovanın dibine yaklaşık yarım litre kadar koydum ve çok az sulandırıp karıştırdım. İcine sweatleri bastim, bir gün beklettim. Çıkan su resmen çamur gibi bordoydu. 60 derecede yıkattım iki defa da durulattim. Yani ilk aldığım gibi olmadı tabiki ama daha iyi görünüyor baya bi açıldı renkleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…