Fitotellalar

Kızlar sweatleri büyük ölçüde kurtardım. belki lazım olur diye size de anlatayım. Pembe kutu kosla oxiaction varya, bir kovanın dibine yaklaşık yarım litre kadar koydum ve çok az sulandırıp karıştırdım. İcine sweatleri bastim, bir gün beklettim. Çıkan su resmen çamur gibi bordoydu. 60 derecede yıkattım iki defa da durulattim. Yani ilk aldığım gibi olmadı tabiki ama daha iyi görünüyor baya bi açıldı renkleri.
kurtarmışsın iyi barı.aklımızda olsun bizimde

hafta sonu güzel beslendiğimi düşünüyorum.haftasonu çocuklarla kurabiye yaptık.fındık.iki tane ağzıma attım.yağ ve şeker oranı çok çok azdı..suyuda 2,5 litreyi aşırmaya çalıştım.

haftasonum süperdi ama spor yoktu gerçi bol hareket vardı ama yine de spor yerine geçmez tabi
beslenme olarak sadece pazar kahvaltıda biraz abartmış olabilirim ama günün geri kalanında süper telafi ettim

SUHAN SUHAN Neysesakinim Neysesakinim harikamo harikamo yavrular nerdesiniz bakın az biraz diyet şevkim geldi kaçırmayım :KK70:
canlandıralım şuraları hadi
burdayım tatlım ne olsun .
sabah simit alırım yine ilk defa heveslendim geldik simitçinin önüne kapalı bende tabi sans yok hop işe geldim hala bir şey yemedim :KK51:

burdayım tatlım ne olsun .
sabah simit alırım yine ilk defa heveslendim geldik simitçinin önüne kapalı bende tabi sans yok hop işe geldim hala bir şey yemedim :KK51:
demekki yememen lazımmış bende iki gündür kahvaltı yapmıyorum öğlen ve akşam 2 öğün akşamı da hafif atlatıyorum
tabi işe geç geldiğim için yapabildim yoksa duramam normal saatimde gelsem

demekki yememen lazımmış bende iki gündür kahvaltı yapmıyorum öğlen ve akşam 2 öğün akşamı da hafif atlatıyorum
neden geç gittin işe :confused:

aynen kısmet değilmiş öğlende dün akşam fırında patates yapmıştım onu yiyeceğim

kıslaarr arkadaşalrla yemeğe gidicez diye sabah kahvaltı yapmamıştım yemeğe gittim onda sorun yok ama salata yiyecektim yemedim :KK43:
çıtır tavuk yedim yanında patates de vardı :KK43:

kıslaarr arkadaşalrla yemeğe gidicez diye sabah kahvaltı yapmamıştım yemeğe gittim onda sorun yok ama salata yiyecektim yemedim :KK43:
afiyet olsun yemişşin artık pişman olma tatlım

o_Obende kaçırdım.akşam yoğurt yicem galiba.yada 1 kase çorba içerim

ayy suhan bu ara havuça sardım ne güzel bişey yaa hem çiğneme duygunu tatmin ediyo hem sağlıklı hem de kalori az ne güzel bir ya da 2 tane yiyorum akşam yoğurt ve havuç var bende de :KK70:
ay biz bi ara beferle salatalığa dadandık.işyerinde kütür kütür yiyorduk.befer her kütüttürünce canım isterdi sonra bende başladım.sanırım havuçta öyle olacak:KK70::KK70::KK70::KK70:

ay biz bi ara beferle salatalığa dadandık.işyerinde kütür kütür yiyorduk.befer her kütüttürünce canım isterdi sonra bende başladım.sanırım havuçta öyle olacak:KK70::KK70::KK70::KK70:
evet havucada böyle başlarım diye düşündüm ama başlayamadım. bu yüzden büyük bir boşluk var.
şu dönem salatalık yiyemiyorum zamanı değil sağlıklı değil hiç gereği yok

X