Fitotellalar

öğleni çok berbat geçirdim.akşam kendimi tutamam diye korkuyorum

O zaman geçen dönem yaptığından farklı bir sisteme geç, diyetini değiştir miktarlarla oyna
kesinlikle bu dediğine katılıyorum.
hatırlarsan bir dönem 10 gün kadar ekmeği bıraktım denedim gücümü zorladım o dönem işime yaramadı belki kilo veremedim ama ekmek adet sayısını 4/5 ten 2/3 düştüm .

afiyet bal şeker olsun

65 te bırakayım diyorum ne dersin
Kendinle mutlu olduğun kilo önemli canim 65 güzel rakam, mesela suhanı mutlu etmiyor ama sen dersin ki ben bu kiloda bedenimi seviyorum orda kal. Benim verdiğim kiloyu bir çok insan beğenmiyor hiç yakışmadı diyor ama bende böyle mutluyum.
Hiç kimseye bakma kendin ne istiyorsan onu hedefle

niye yapmamışlar habersizmi gittiniz dicem cıks.kadın çalışıyormu belki yorgundu yapamadı
kv akrabası kadın yaşı belki 75 yaşında hac görmeye gittik
sen kafanda planlar artık tabloyu

ben tek çay bekliyordum yinede ceviz hurma ve fıstık iyi bir kombin oldu
tercihlerimi okudunuz zaten
hurmada yasak çünkü

Evet sen ciddi azalttın ekmeği ve uzun vadede yararını gördün çok şükür. Suhan fazla yemiyor ama sıfır kaçamakla denemeli sanki.

ilk başta 75 yeter diyordum doğrusu çünkü 20 kilo fark olacaktı ve ben bunu tahmin etmiyordum sizlerin faydası oldu bana.
SUHAN biliyor işte epey 75-76 dolaştım sabitlendi sanki sonra geri aşağı yönde hareket başladı.
ve şimdi daha rahatım dursa bile aynı şekilde devam edince gidiyor azda olsa gidiyor

Evet sen ciddi azalttın ekmeği ve uzun vadede yararını gördün çok şükür. Suhan fazla yemiyor ama sıfır kaçamakla denemeli sanki.
çocukları var işte birileri gelip gidiyor ozaman yapamıyorsun süreklilik olmuyor.

bilmiyormuydun yaşını

sonuna kadar katılıyorum.befer 65 e gelsin biraz ara verip daha dicek kesinlikle bundan eminim

ya ben aslında porsiyonlarımıda çok büyük tutmuyorum ama takıldım resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…