Fitotellalar

ilk başta 75 yeter diyordum doğrusu çünkü 20 kilo fark olacaktı ve ben bunu tahmin etmiyordum sizlerin faydası oldu bana.
SUHAN SUHAN biliyor işte epey 75-76 dolaştım sabitlendi sanki sonra geri aşağı yönde hareket başladı.
ve şimdi daha rahatım dursa bile aynı şekilde devam edince gidiyor azda olsa gidiyor
gittikçe insan hevesleniyor.

Evet tam olarak bu takıldın minik porsiyonlarla bi if mi yapsan acaba bi değişiklik sasirtmaca lazım sanki
ya zine ayrılmadan 62yi bile gördm.hop tekrar başa sardım.bu hafta içinde mesela 63 ü gördüm ama tartı günü tuhaf yani.ödem tutuyor gitmek bilmiyor v.s.farklı bişeyler denemeyi düşünüyorum aslında.sabah öğleyin beslenip akşamı boşaltmak istiyorum ama işyerinde çıkan yemeklerin porsiyonunu baya baya azalttılar 1,5 kepçe yoğurt alırdım şimdi kepçenin ucuyla veriyorlar.o biraz sıkıntı yaptı.saatlere bakıp bi ayarlama yapmam lazım if için

7 EKİM PAZARTESİ
Sabah; aç karnına 1 fincan sade türk kahvesi
1 elma
1 bardak tarçınlı süt
Ara; 1 küçük probiyotik yoğurt
Öğlen; 6 yemek kaşığı zeytiyağlı barbunya + 1 dilim ekmek
Akşam; 1 kase şehriye çorbası
Spor ; yok ( hastaydım )
Su; 3 lt

8 EKİM SALI
Sabah; çeyrek kepek ekmeği tulum peynirli tost
Ara; 1 fincan kuşburnu
Öğlen; tavuk haşlama
Akşam; 1 kase et kavurma
Su; 2,5 lt

Spor ; yok ( hastayım)

7 EKİM PAZARTESİ
Sabah; aç karnına 1 fincan sade türk kahvesi
1 elma
1 bardak tarçınlı süt
Ara; 1 küçük probiyotik yoğurt
Öğlen; 6 yemek kaşığı zeytiyağlı barbunya + 1 dilim ekmek
Akşam; 1 kase şehriye çorbası
Spor ; yok ( hastaydım )
Su; 3 lt

8 EKİM SALI
Sabah; çeyrek kepek ekmeği tulum peynirli tost
Ara; 1 fincan kuşburnu
Öğlen; tavuk haşlama
Akşam; 1 kase et kavurma
Su; 2,5 lt

Spor ; yok ( hastayım)
çok güzel besleniyorsun.hepsi okadar dengeliki

ya zine ayrılmadan 62yi bile gördm.hop tekrar başa sardım.bu hafta içinde mesela 63 ü gördüm ama tartı günü tuhaf yani.ödem tutuyor gitmek bilmiyor v.s.farklı bişeyler denemeyi düşünüyorum aslında.sabah öğleyin beslenip akşamı boşaltmak istiyorum ama işyerinde çıkan yemeklerin porsiyonunu baya baya azalttılar 1,5 kepçe yoğurt alırdım şimdi kepçenin ucuyla veriyorlar.o biraz sıkıntı yaptı.saatlere bakıp bi ayarlama yapmam lazım if için
Sabah kahvaltı 1 elma olsun mesela, öğlen yemeğinin tamamını ye. Akşam 1 kase çorba yetsin. Hiç yemeden kış akşamları zor ama salata yada çorba gibi birşeylerle ciddi fark eder zannımca

indir.jpg
tam olarak istediğim şurda dursun:KK70::KK70::KK70::KK70:

Sabah kahvaltı 1 elma olsun mesela, öğlen yemeğinin tamamını ye. Akşam 1 kase çorba yetsin. Hiç yemeden kış akşamları zor ama salata yada çorba gibi birşeylerle ciddi fark eder zannımca
evet kış akşamalrı vuruyor beni zaten.oyüzden hedefim kasım sonu.evdekiler bişeyler yaptırmadan duramazlar kışın. :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: çayımın yanında bir kase dolusu çerez yemek istiyorum bir koca kase mısır koca bir dilim ıslak kek:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:sinirlenince çekirdek çitlemek istiyorum yada işte eşimle film izlemek istiyorum cips eşliğinde çokmu şey istiyorum:KK70::KK70::KK70::KK70:

evet kış akşamalrı vuruyor beni zaten.oyüzden hedefim kasım sonu.evdekiler bişeyler yaptırmadan duramazlar kışın. :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: çayımın yanında bir kase dolusu çerez yemek istiyorum bir koca kase mısır koca bir dilim ıslak kek:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:sinirlenince çekirdek çitlemek istiyorum yada işte eşimle film izlemek istiyorum cips eşliğinde çokmu şey istiyorum:KK70::KK70::KK70::KK70:
Mide ameliyatı olup iskembe eklet kendine rahat rahat ye

Anam benim koca diyet felan yapmıyor :KK70: ben geçen şehriye corbası içiyom adam kendine 1 porsiyon adana yanına da 2 tane içli köfte söylemiş oturmuş karşımda yiyor :KK70: aşkmm hem hasta hem diyettsin ama canın çekiyorsa içerde yiyem diyo bide :KK70:

X