Fitotellalar

işte öyle bir teyze

birde sık sık az az beslenin diyorlar ben ona inanmıyorum olmuyor öyle az olmuyor bir başlıyorsun geliyor arkası en iyi 3 öğün.
ara öğün olmamalı
Beferikom kişiden kişiye değişiyor bu sistem, benim arkadaşım 6 öğünle 30 kilo verdi ben kilo almaya başlayınca bıraktım hiç benlik değildi. Deneme yanılma yöntemiyle kendime diyet buldum (uydurdum yani)

işte öyle bir teyze

birde sık sık az az beslenin diyorlar ben ona inanmıyorum olmuyor öyle az olmuyor bir başlıyorsun geliyor arkası en iyi 3 öğün.
ara öğün olmamalı
Ben ara öğünler sayesinde oldum beferim.. ara öğün sayesinde ana öğünlerimi çok çok az tüketiyorum.. gerçekten günde 5-6 öğün benim dönüm noktam oldu resmen alıştırdım buna kendimi.

Gül sen gül, kendime yeni bir görev edindim seni yakın takibe alıyorum. Akşam menü de ne var de bakayım miktar ve tür belirleyecez burda kitaba el basıp öyle çıkacaksın
akşamki yemeği bilmiyorum erim bilir.
tamam patron.öğleyi bisküviyle geçiştirmek zorunda kaldım.akşam güzel bişeyler yemek isityorum

bende öyle oldum denedim ara öğün sık sık az az beslenince kilo veremedim ama yemeyince gitti.

yok cınım oruçluyum ben sen yedikçe sevap puanlarım artıyor deseydinyağdan gidiyor hem böylelikle kaslarada bişi olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…