Fitotellalar

yani daha güzel bişey olabilirmiş karabiber gibi

Kızlar birşey sormak istiyorum benim operatörüm T... T... dünden beri servis yok hattım da şebeke yok yani. ne arama yapabiliyorum ne arama geliyor ...

aynı sorunu yaşayan var mı ? bana özel bir durum mu cinnet geçireceğim 24 saattir şebeke yok ya

aynı şeyleri yaşıyorum canım telaş yok burası Türkiye

aynı şeyleri yaşıyorum canım telaş yok burası Türkiye
He sende de yok yani
bende dedim acaba hattım kapandı haberim mi yok.. ilginç ya 24 saattir 1 kez kendine gelmedi sürekli şebeke yok kafayı yicem..
bir de özür dilemek amaçlı 2 ay boyunca 5 gb olmak üzere toplam 10gb int hediye etmişler .. sanki şebeke çekiyor da internet kullanabileceğiz

AYNEN az önce okudum bende internet vereceklermiş

Kizlar ben ladyhayabusa ismimi ve nicki değiştirdim ponçik biseyler arıyordum buldum sonunda
Dün listemi yazmayayım ne yedkm bende bilmiyorum ndeprem korkusuyla dışarı çıktık eve geç gittik ablamla geç saatte biseyler yemeden bitirdim su da tahmini 1.5 ltr olmuştur

çok geçmiş olsun canım

Hanımlar hafta başı
@MigiMadid ve Balkupumm benim listelerimden silenecektir.
SUHAN genel liste için son karar vericidir tabi.

bir hafta var bir hafta yok takip etmek gerçekten çok zor oluyor arkadaşlar.
gelen arkadaşlara neden geldiniz demiyoruz kapılarımızı açıyoruz sonuna kadar.
ama gelen arkadaşlarda biraz ilgilense biraz özen gösterse
burada isteye bağlı yapıyoruz bunları birlikte motive olmak bir şeyler öğrenmek amacımız
yoksa banane ne kadar su içmişsiniz ne yemişşiniz çok bağlamıyor kimseyi açık konuşmak gerekirse.
yapan kendine yapıyor kendine zayıflıyor.

SUHAN
amesia
poncikvegece
Moon Light
@L i l y
harikamo

sizlerinde fikirlerini almak istiyorum genel itibariyle hanımlar fikirlerinizi lütfen belirtin.
doğru olan nedir yanlışı ben mi yapıyorum acaba?

Valla karar size ait befercim ben bişey diyemem. Ama demem gerekiyor ise , haklsın.
Çünkü bir emek var.. her dk kimse kimseyi takip edemez ne yedin ne içtin diye. bende mesela bu hafta menümü yazmadım ama toplu attığım için menü listesini yazmadım onun haricinde her gün girip su miktarımı yazmaya özen gösteriyorum sonuçta siz veya biz veya başkası kimseyi buraya zorla almıyor isteyen gelir, yapmak isteyen gelir. Ben şahsım adına hak verdim. Yani günde 1 kez girip herkes menü bildirimi su bildirimi yapabilir.. veya birbirine destek olabilir menülerine oo harikasın maşallah vs yazılabilir ki herkes birbirinden ilham alsın.

Ben buraya içtiğim suyu, yaptığım sporu yazıyorum ki arkadaşlar da görsün ilham alsın yiyorlarsa elllerinde ki yemekleri bıraksınlar diye :) ama sanırım burada var ile yok arası olan arkadaşlar genellikle kk'nın takımlarına gidiyorlar sanırım.. eğer öyleyse çıkabilirler, ya da her 2 tarafı idare edebilirim diyorsa devam edebilirler.

Tercih sizin, Sevgiler efemmm

haklısın

Bence haklısın canım
Burda bir emek var , eğer kişi kendini hazır hissetmiyorsa da kimsenin emeğini çalmamali diye düşünüyorum. Tabi son karar sizindir, benim görüşüm haklısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…