Fitotellalar

Kizlar ben hala adapte olamadım diyete
15 kilo verdim ,geri aldim ama sanki o veren ben değildim azim yok.
Şimdide kesme yapılmış 1 tabak kesme yedim.
Ne yapmam lazım bana bir akıl verin
Kilo vermeyi çok istiyorum,eski kıyafetlerimi özledim.. bir an önce başlamam gerekiyor kaçamaksiz bir şekilde.

Kilo vermeyi çok istiyorum,eski kıyafetlerimi özledim.. bir an önce başlamam gerekiyor kaçamaksiz bir şekilde.
Önce kafanda bitireceksin. İradeli ol, kadınsın sen! İstedikten sonra yapamayacağımız hiç birşey yok. Yapanların eli senden fazla değil, ya da onlar 12 ay sen 9 ay kalmadın annenin karnında. Yapabilirsin istemen gerek . Eski kıyafetlerinden birini hemen al ve gözünün göreceği yere çıkar her sabah uyandığında önce kıyafetine bak sonra kendine . Sen o kıyafeti daha önceden giyebiliyordun ama şimdi giyemiyorsun neden ? Cnkü kilolusun. Kadın dediğin narin olur zarif olur .. bende 74 kilo ile başladım bu yola şimdi 65 kiloyum. Ve daha vermem gereken 8 kilom var evet çok var ama vericem 9 kiloyu nasıl verdiysem gene vericem çünkü bende eski kıyafetlerimi elbiselerimi eteklerimi havuç model pantolonlarımı özledim! Bir an önce silkelen

Önce kafanda bitireceksin. İradeli ol, kadınsın sen! İstedikten sonra yapamayacağımız hiç birşey yok. Yapanların eli senden fazla değil, ya da onlar 12 ay sen 9 ay kalmadın annenin karnında. Yapabilirsin istemen gerek . Eski kıyafetlerinden birini hemen al ve gözünün göreceği yere çıkar her sabah uyandığında önce kıyafetine bak sonra kendine . Sen o kıyafeti daha önceden giyebiliyordun ama şimdi giyemiyorsun neden ? Cnkü kilolusun. Kadın dediğin narin olur zarif olur .. bende 74 kilo ile başladım bu yola şimdi 65 kiloyum. Ve daha vermem gereken 8 kilom var evet çok var ama vericem 9 kiloyu nasıl verdiysem gene vericem çünkü bende eski kıyafetlerimi elbiselerimi eteklerimi havuç model pantolonlarımı özledim! Bir an önce silkelen
Yaa cansin ❤️❤️
Şimdi gidip çıkarıyorum yatağımın ucuna okuyorum.
Yiine veririm ben 3 aycik sonra zayıf olurum yine eskisi gibi dimi 🙈
Yaparım ben 💪🏻

valla çokçok oldukça çok hafifi beslenme olmuş ne güzel :) Moon Light Moon Light
ben açlık saatlerine de başlayım diyorum..
bugün doktoruma bir baktım kadın dal gibi olmuş..
ne yaptınız öle dedim açlık saati yapmış

akşam 8 den öğlen 12 ye kadar hiç bir şey yemiyormuş..şaka gibi ama inanılmaz fark etmiş kadın ya

Evet ya o da cok fark ettiriyormus. Ben de internette orneklerine rastladim. Kolay aslinda uygulanabilir.
sabah bomba gibi uyanıyorsun değil mi öyle
Valla bu ara iyi hastayim ben. Bi de gece kizim emmekten baska bir sey yapmadigi icin, daha ziyade sinirden bomba gibi uyaniyorum :olamaz:

Hanımlar hafta başı
@MigiMadid ve @Balkupumm benim listelerimden silenecektir.
SUHAN SUHAN genel liste için son karar vericidir tabi.

bir hafta var bir hafta yok takip etmek gerçekten çok zor oluyor arkadaşlar.
gelen arkadaşlara neden geldiniz demiyoruz kapılarımızı açıyoruz sonuna kadar.
ama gelen arkadaşlarda biraz ilgilense biraz özen gösterse
burada isteye bağlı yapıyoruz bunları birlikte motive olmak bir şeyler öğrenmek amacımız
yoksa banane ne kadar su içmişsiniz ne yemişşiniz çok bağlamıyor kimseyi açık konuşmak gerekirse.
yapan kendine yapıyor kendine zayıflıyor.

SUHAN SUHAN
@amesia
poncikvegece poncikvegece
Moon Light Moon Light
@L i l y
@harikamo

sizlerinde fikirlerini almak istiyorum genel itibariyle hanımlar fikirlerinizi lütfen belirtin.
doğru olan nedir yanlışı ben mi yapıyorum acaba?
Haklisin canim. İnsaniz hepimiz bin turlu hal gelebilir basimiza ama buraya gelip kizlar boyle boyle oldu gelemedim veya gelemeyecgim demek lazim. bir listede olmanin da sorumluluğu var. Emek veriyorsunuz sonucta.

Bence de once kafanda bitirmen lazım. Neyden rahatsizsin mesela? Kiloluyken daha aktif olamamaktan mi, istedigin gbi giyinememekten mi, aynadaki görüntüden mi? Onu kafanda netleştir. Aç internetten fit zayif kizlarin fotolarina bak. O cok motive ediyor beni mesela. Patili cok güzel yazmis. Ona da +1 diyorum.

Benim kizimla oynarken halsiz olmak yeterince enerjik olamamak şikayetlerimden biri mesela. Gecen gun birlikte kosturuyorduk. İç bacaklarim o kadar rahatsiz etti ki anlatamam. Biraz iyileseyim hemen bacak hareketlerine devam etmeyi koydum kafama.

Gunaydin kizlaaar

Onceki mesajlarda da yazdigim gibi hastayim. Cocuk da dis döneminde sanirim ekstra huysuz. Gunlerim birbirine girdi. Dun ugrayamadim kusuruma bakmayin. Persembe menumu hatirlamiyorum. Su 2.1 litre olmustu.

Cuma gunku menum

Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
1 kucuk bitter

Ara
1 mandalina

Aksam
Lahmacun (ne kadar yedim bilmiyorum)
Ayran

Su 1.8 litre

Bence de once kafanda bitirmen lazım. Neyden rahatsizsin mesela? Kiloluyken daha aktif olamamaktan mi, istedigin gbi giyinememekten mi, aynadaki görüntüden mi? Onu kafanda netleştir. Aç internetten fit zayif kizlarin fotolarina bak. O cok motive ediyor beni mesela. Patili cok güzel yazmis. Ona da +1 diyorum.

Benim kizimla oynarken halsiz olmak yeterince enerjik olamamak şikayetlerimden biri mesela. Gecen gun birlikte kosturuyorduk. İç bacaklarim o kadar rahatsiz etti ki anlatamam. Biraz iyileseyim hemen bacak hareketlerine devam etmeyi koydum kafama.
Eskiden belim incecik göbeğim dumduzdu. 63cm belim vardı
Şimdi belim öyle kalın, göbeğim var ,simitler desen yanlardan çıkmış kendimi tanımakta zorluk çektim ilk defa ayrıntılı baktım
Bacaklarım desen baya kalınlaştı.
😔

Kaçamak oluyo ama bunu alışkanlık haline getirirsen o vakit sıkıntı oluyo işte kilo alıyoruz önüne üç gün koy o gün detoks yap sonra devam ettir ben öyle 10gün ekmek yemedim ve aramadım da sonra diyetisyen önerisiyle geri başladım yer miyim yerim bir tam ekmek uçup gider farkında olmazsınız ama yemiyorum bana o on gün kontrolü öğretti çölyak hastası olsan ne yapacaktın öyle düşündüm. Hiç bir şey için geç değil bence toparlanmak istiyorsan toparlanana bilirsin

Daha güzel, motivasyon olamazdı 😍😍kelime harika 👍 👍

Yaa cansin ❤❤
Şimdi gidip çıkarıyorum yatağımın ucuna okuyorum.
Yiine veririm ben 3 aycik sonra zayıf olurum yine eskisi gibi dimi 🙈
Yaparım ben 💪🏻
Üç olarak düşünme belki beş ay sürer ama başladığın her an eskiden daha iyi durumda olacaksın böyle düşün. Ben kendi Adıma söyleyeyim benim sürecim biraz uzun mesela ama hiç başlamasam o 22kilo hala üzerimde olacaktı süre fark etmez ben olumlu yol alıyorum bu önemli

Evet ya o da cok fark ettiriyormus. Ben de internette orneklerine rastladim. Kolay aslinda uygulanabilir.

Valla bu ara iyi hastayim ben. Bi de gece kizim emmekten baska bir sey yapmadigi icin, daha ziyade sinirden bomba gibi uyaniyorum :olamaz:
Geçmiş olsun en kısa sürede düzenini bulursunuz inşallah öksürük varsa zeytin yağı limon bir kaşık bir kaç damla limon tavsiye ederim 😉

Haklisin canim. İnsaniz hepimiz bin turlu hal gelebilir basimiza ama buraya gelip kizlar boyle boyle oldu gelemedim veya gelemeyecgim demek lazim. bir listede olmanin da sorumluluğu var. Emek veriyorsunuz sonucta.
Kişi kendine emek veriyor bence bağlayıcılığı yok buranın ama kişinin bir saygısı olmalı. Yoksa hepimiz bu evrende bir kum tanesiyiz

Eskiden belim incecik göbeğim dumduzdu. 63cm belim vardı
Şimdi belim öyle kalın, göbeğim var ,simitler desen yanlardan çıkmış kendimi tanımakta zorluk çektim ilk defa ayrıntılı baktım
Bacaklarım desen baya kalınlaştı.
😔
O haline istersen donebilirsin. Eskiden o kilodaki incecik olan da sendin unutma :KK73: o zamanki beslenme duzenin, hareketlilik duzeyin nasildi mesela şimdi nasil?

Benim hic ince halim yok hatirladigim. Nerelere gidem:KK70:

Üç olarak düşünme belki beş ay sürer ama başladığın her an eskiden daha iyi durumda olacaksın böyle düşün. Ben kendi Adıma söyleyeyim benim sürecim biraz uzun mesela ama hiç başlamasam o 22kilo hala üzerimde olacaktı süre fark etmez ben olumlu yol alıyorum bu önemli
Aynen ben de oyle dusunuyorum. Bir seneden fazla sürdü ama artik dizlerimde ayaklarimda 25 26 kiloluk bi yuk yok. Bi damacana suyu taşı deseler tasiyamam ama o kiloyu tasimisim :KK51:

Kizlar sagolun İyiki varsınız ❤️❤️❤️❤️
Bugün başladım ben de zaten ❤️

X