Fitotellalar

Hoşgeldiiin diyet ne alemde
66 İle gittiğim tatilden 64,8 ile döndüm canımm
bol bol yüzdüm.. sabahları erkenden uyanıp 40 dk yürüyüşümü tatil boyunca ihmal etmedim sıfır ekmek ve günde 3 lt su ile bomba gibiyim

Şuan 1 hafta ara verdim.. azıcık yiyorum :) 2 aydır yeter daa 9 kilo 100 gram verdim
biraz yiyip haftaya eski düzenime döneceğim.. haftaya tkrar spora başlıyorum

Maşallah kuzum

Hedefe de az kaldı di mi
Kız sen ne azimlisiiin maşallah

82,9 ile nisan başı başladığımız bu yola bugün 74,9 gördük totalde 8 kilo
5,5 ay gibi bir süre
az olsun öz olsun peşindeyiz
belki bu rakamı çoğu kişi 2ayda veriyor ama herkesin bünyesi farklı

hoşgeldin
tabi katılabilirsin 16 eylülde yeni baştan 2. dönem olarak toplanıyoruz
yani haftaya pazartesi
herkes tatilden geliyor motive bir şekilde yolumuza devam edeceğizzz
Cok mutlu olurumm. Ben de All Star basligindaydim uzunca bir sure. Bu kiloya inme sebeplerim olur ordaki arkadaslar da sagolsunlar. Ama orasi da iyice dağıldı malesef. E benim daha cok yolum var. Motivasyonum giderek düşüyor. Dedim boyle olmayacak. Benim bi grupta olmam lazim. Sizin de mesajlari okudum. Masallah tatilden bile kilo verip de donen gorunce, ben burda motive olurum dedim

82,9 ile nisan başı başladığımız bu yola bugün 74,9 gördük totalde 8 kilo
5,5 ay gibi bir süre
az olsun öz olsun peşindeyiz
belki bu rakamı çoğu kişi 2ayda veriyor ama herkesin bünyesi farklı
Gayet guzel bence. Ben 1 sene boyu ugrastim 80li kilolardan inmek icin bi ileri iki geri.

O zaman kilo seruvenimi yazayim.

25 yasindayim. Hep kilolu bi insandim zaten 68 kiloydum genelde. Boyum da 1.68. Düğün, nişan zamanlari 60 kiloya indim. Ama sporsuz oldugu icin tabi sekilsiz semalsiz yine vucut, yumusak yumusak. Evlendikten sonra esimle gece kısır yapip mi yemedik her gun disardan mi soylemedik derken ikimiz de epey kilo aldik. Bi bucuk sene sonra 72 kiloyla hamile kaldim. Hamilelik zamani cok bulantili ve zor gecmesine ragmen 95 kiloyu gormustum son hafta. Nasi oldu bilmiyorumsonra da zaten tartilmadim artik cok moralim bozulmustu. Dogumdan bikac ay sonra 82 kiloydum. Simdi kizim 19 aylik. Ben daha yeni yeni eski kiloma inebildim. Bu sabah 67 çıktım tam. Yine bu kiloya kadar cok spor namına bir sey yapmadim malesef. Yeni yeni başlıyorum.

epey inmişsin çok güzel inş burdada kafana yatar.
takımları düşünmüyor musun peki?

Takımları bende sevemiyorum nedense ya
böyle bi şartlar koşullar yok yüzde hesapları yok diskalifiye edilmeler bi bilmişlikler falan ne bileyim hiç hoşuma gitmedi..

Yatar yatar aktif olsun sohbet muhabbet olsun da cok guzel olur Valla poncikvegece tam olarak hislerimi soyledi. Çok sıkı orasi bana gore. Ben o kadar sıkıya gelemiyorum. Yok onu yeme yok kilo veremezsen diskalifiye olursun yok yuzde hesapla falan. Eglenceli degil yani direkt disiplin bence oralar.
Takımları bende sevemiyorum nedense ya
böyle bi şartlar koşullar yok yüzde hesapları yok diskalifiye edilmeler bi bilmişlikler falan ne bileyim hiç hoşuma gitmedi..

bugün diyetisyende 76,5 gördüm
3,1 gitmiş. 10.07.2019 dan beri.400 gr kastan

31.01.2019 dan
12.09.2019 a kadar 9,5 kilo vermişim toplamda.

başlamak gerek hanımlar bir yerden de olsa başlamak gerek .
iki ayda 3,1 kilo sizin hoşunuza gitmez sizler haftada veriyorsunuz o kiloyu ama ben çok memnunum
sarkmam yok ağır açlık nöbetlerim yok.
böbreğimi zorlamıyorum.
karaciğerimi zorlamıyorum.
ufak ufak veriyorum.
ama ocak ayında hiç başlamasam nasıl olacaktı hala 9,5 kilo üzerimde olacaktı.
bugün diyetisyen sende 58 kilo ışığı görüyorum dedi.
sadece güldüm çünkü yolum uzun
spor yapsam dahada gidecek .

kendime not 1:
ocak ayında nasıl protein +3 çıkıyordu şimdi basit bir tahlilde bile negatif çıkıyorsa bu zamanın en büyük ilaç olduğunu gösterir.
ama ya kalbimde açılan yaraların ne zaman kapanacağı biliyor muyum hayır...

kendime not 2:
havalar serinledi yumurta protein olarak tüketebilirim.

kendime not 3:
her şey güzel olacak tekrar inanmaya başlasam iyi olacak.

bende aynen öyleyim ya sıkıya gelemiyorum benim motivasyonum içimden olmalı kontrol başkasında gibi olunca geriliyorum
yeni dönemle birlikte hepimiz vericez bence

bende aynen öyleyim ya sıkıya gelemiyorum benim motivasyonum içimden olmalı kontrol başkasında gibi olunca geriliyorum
yeni dönemle birlikte hepimiz vericez bence
yürekten inanıyorum yapacaksın tatlım
ahh ahh o vakitlerde başlasan şimdi 70 inmiştin sen çünkü bünyen müsait

yürekten inanıyorum yapacaksın tatlım
ahh ahh o vakitlerde başlasan şimdi 70 inmiştin sen çünkü bünyen müsait
evet beferim inerdim bende okullarla birlikte yaz tatiline girdim
yaşasın düzenli hayat herşeyimle geri dönüyorum bendeki sıkıntı akşam yemekelri ve atıştırmalıkalrı onu da sabah kaliteli beslenerek kapatıcam bakalım aklımda var bikaç şey inşallah başarılı oluruz hep birlikte

hadi bakalım şu aklını çelip götüremedim diyetisyene seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…