Fitotellalar

peki ilerleme kayıt ettin mi eğitim konusunda

seneye başka yerde yapılacak diye duydum .
antalya tarafları olabilir . emin değilim . sen duydun mu öyle bi şey .
deni soğuk evet . altınoluk bi daha iyi . ama akçay ın denizi soğuk . şelaleler de soğuk .
ama girdik hep . özlüyoruz ya . kış içni depolayalım dedik deniz olayını.

ben çok biyere gidemedim.annem kv arasındaydım önce .arsuz ,belen ,antakya,adana otaraflardaydım son haftada.önümüzdeki haftada tekrar çıkacağım o vakit dinlenirim inş
çık çık . mis gibi . inşallah dinlenirsin . antakya , adana oralar da güzelmiş . hiç gitmedim ama merak ediyorum o tarafı.
biz tatil dedi mi . hemen anne babaya koşuyoruz .
bi yaz da antalya ya gidelim diye tutturdum bu yaz . aileler yanında değil de . 3 gün de olsa otelde yatayım , hazır yemek bulayım . iş yapmayayım derdindeyim .

21 günlük şekersiz yaşamina merhaba..
çikolata şeker kahve çay hiç sürmeyecegim
paketli gidalari almayacagim.
cola cips hiç yok olmasin..
yemegini az yiyecegim.
iki porsiyonluk..
hedef 4 lt su.
spor 2-3 saatlik...
umarim başarılı olurum.

adana feci sıcaktı.antakya tarafında da suriyeli çok.arap şehrindeymişsin gibi .çarşısı güzel.defne tarafı güzel.denize arsuz tarafında girdik.su çok güzeldi.önümüzdeki hafta otelde kalacağız bizde şükür.

Zaten kuşadasından ve 13-12 farklı şehirde oluyor ama en büyüğü z3ytinli ve kuşadası.
bu sene anlaşmasıda bitiyormuş. çevre halkıda istemiyormuş zaten olmayacak diye duydum ama bilmiyorum.
sarımsaklı daha iyi sanki daha ılık denizi.

hoşgeldin canıımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…