Fitotellalar

Maşallah kuzum :) inşallah hedefine ulaşırsın

Tebrik ederim. Azar azar da olsa ilerlemek yerinde saymaktan veya daha da gerilemekten iyidir.
Notlarin çok üzücü olmuş. Ne oldu bilmiyorum ama insallah her şey gönlünce olur
bende aynen öyleyim ya sıkıya gelemiyorum benim motivasyonum içimden olmalı kontrol başkasında gibi olunca geriliyorum
yeni dönemle birlikte hepimiz vericez bence

Evet aynen oyle bende de. Eskiden birkac sayfa okumustum orada, menulerin her seyi elestiriliyor mesela. Ben bi seyi kendime yasak edip hic yemedigim zaman onun acısı fena çıkıyo benden. Gözüm dönüyor resmen. Onun icin yasak koymadan azar azar yiyince daha rahat ediyorum ben. Mesela canim tatli istediyse sabah kahvaltidan sonra bi iki lokma yiyorum. Aksam istediyse yarin sabah yerim diyip erteleyebiliyorum. Ama asla yiyemem diye düşünsem gecenin bi vakti kendimi mutfakta bulurum

İnsallah veririz hepimiz
Kim neler yapıyor eksiler ne durumda ?

Ben kendi düğün yemeği ile birlikte herşeyi koyuverdim 76 ya geri ciktim

Merhaba, ben yeni katildim
Biraktigin yerden tekrar basla bence iyice koyuverme. Yol yakinken dön
Maşallah kuzum :) inşallah hedefine ulaşırsın
İnsallah hep birlikte hedeflerimize ulasiriz

teşekkür ederim.
arada kendime notlar yazarım ben

Günaydınnnnn Herkeşleree :)
Kızlar ben haftanın 3 günü spor ( fitness + kardiyo ) haftanın 1 günü de aletli pilatese yazıldımm :)

Artık haftanın 4 günü full salonlardayım, akşam 6 da işten çıkan biri olarak, inşallah evin yolunu bulabilirim

kılzar part 3 bugün başladı.herkese kolaylıklar diliyorum.
gün içinde kurallar ve liste yenilenecek.işim biraz yoğun.isteyen kurallar konusunda fikir sunabilir.özellikle tartı günü hakkında
Tartı günleri bence cuma ya da pazartesi olabilir..
yani mesela ilk bildirimler bugün daha sonra haftaya falan o şekilde gidebiliriz. yani bu benim düşüncem tabisiiii siz daha iyi bilirsinizzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…