Fitotellalar

O zaman kilo seruvenimi yazayim.

25 yasindayim. Hep kilolu bi insandim zaten 68 kiloydum genelde. Boyum da 1.68. Düğün, nişan zamanlari 60 kiloya indim. Ama sporsuz oldugu icin tabi sekilsiz semalsiz yine vucut, yumusak yumusak. Evlendikten sonra esimle gece kısır yapip mi yemedik her gun disardan mi soylemedik derken ikimiz de epey kilo aldik. Bi bucuk sene sonra 72 kiloyla hamile kaldim. Hamilelik zamani cok bulantili ve zor gecmesine ragmen 95 kiloyu gormustum son hafta. Nasi oldu bilmiyorum:KK70:sonra da zaten tartilmadim artik cok moralim bozulmustu. Dogumdan bikac ay sonra 82 kiloydum. Simdi kizim 19 aylik. Ben daha yeni yeni eski kiloma inebildim. Bu sabah 67 çıktım tam. Yine bu kiloya kadar cok spor namına bir sey yapmadim malesef. Yeni yeni başlıyorum. :spor:
Maşallah kuzum :) inşallah hedefine ulaşırsın

bugün diyetisyende 76,5 gördüm
3,1 gitmiş. 10.07.2019 dan beri.400 gr kastan

31.01.2019 dan
12.09.2019 a kadar 9,5 kilo vermişim toplamda.

başlamak gerek hanımlar bir yerden de olsa başlamak gerek .
iki ayda 3,1 kilo sizin hoşunuza gitmez sizler haftada veriyorsunuz o kiloyu ama ben çok memnunum
sarkmam yok ağır açlık nöbetlerim yok.
böbreğimi zorlamıyorum.
karaciğerimi zorlamıyorum.
ufak ufak veriyorum.
ama ocak ayında hiç başlamasam nasıl olacaktı hala 9,5 kilo üzerimde olacaktı.
bugün diyetisyen sende 58 kilo ışığı görüyorum dedi.
sadece güldüm çünkü yolum uzun
spor yapsam dahada gidecek .

kendime not 1:
ocak ayında nasıl protein +3 çıkıyordu şimdi basit bir tahlilde bile negatif çıkıyorsa bu zamanın en büyük ilaç olduğunu gösterir.
ama ya kalbimde açılan yaraların ne zaman kapanacağı biliyor muyum hayır...

kendime not 2:
havalar serinledi yumurta protein olarak tüketebilirim.

kendime not 3:
her şey güzel olacak tekrar inanmaya başlasam iyi olacak.

Tebrik ederim. Azar azar da olsa ilerlemek yerinde saymaktan veya daha da gerilemekten iyidir. :KK9:
Notlarin çok üzücü olmuş. Ne oldu bilmiyorum ama insallah her şey gönlünce olur :KK200:
bende aynen öyleyim ya sıkıya gelemiyorum benim motivasyonum içimden olmalı kontrol başkasında gibi olunca geriliyorum
yeni dönemle birlikte hepimiz vericez bence

Evet aynen oyle bende de. Eskiden birkac sayfa okumustum orada, menulerin her seyi elestiriliyor mesela. Ben bi seyi kendime yasak edip hic yemedigim zaman onun acısı fena çıkıyo benden. Gözüm dönüyor resmen. Onun icin yasak koymadan azar azar yiyince daha rahat ediyorum ben. Mesela canim tatli istediyse sabah kahvaltidan sonra bi iki lokma yiyorum. Aksam istediyse yarin sabah yerim diyip erteleyebiliyorum. Ama asla yiyemem diye düşünsem gecenin bi vakti kendimi mutfakta bulurum :KK48:

İnsallah veririz hepimiz:KK73:
Kim neler yapıyor eksiler ne durumda ?

Ben kendi düğün yemeği ile birlikte herşeyi koyuverdim 76 ya geri ciktim :olamaz:

Merhaba, ben yeni katildim:KK54:
Biraktigin yerden tekrar basla bence iyice koyuverme. Yol yakinken dön
Maşallah kuzum :) inşallah hedefine ulaşırsın
İnsallah hep birlikte hedeflerimize ulasiriz:KK60:

Tebrik ederim. Azar azar da olsa ilerlemek yerinde saymaktan veya daha da gerilemekten iyidir. :KK9:
Notlarin çok üzücü olmuş. Ne oldu bilmiyorum ama insallah her şey gönlünce olur :KK200:

Evet aynen oyle bende de. Eskiden birkac sayfa okumustum orada, menulerin her seyi elestiriliyor mesela. Ben bi seyi kendime yasak edip hic yemedigim zaman onun acısı fena çıkıyo benden. Gözüm dönüyor resmen. Onun icin yasak koymadan azar azar yiyince daha rahat ediyorum ben. Mesela canim tatli istediyse sabah kahvaltidan sonra bi iki lokma yiyorum. Aksam istediyse yarin sabah yerim diyip erteleyebiliyorum. Ama asla yiyemem diye düşünsem gecenin bi vakti kendimi mutfakta bulurum :KK48:

İnsallah veririz hepimiz:KK73:

Merhaba, ben yeni katildim:KK54:
Biraktigin yerden tekrar basla bence iyice koyuverme. Yol yakinken dön

İnsallah hep birlikte hedeflerimize ulasiriz:KK60:
teşekkür ederim.
arada kendime notlar yazarım ben :olamaz:

Günaydınnnnn Herkeşleree :)
Kızlar ben haftanın 3 günü spor ( fitness + kardiyo ) haftanın 1 günü de aletli pilatese yazıldımm :)

Artık haftanın 4 günü full salonlardayım, akşam 6 da işten çıkan biri olarak, inşallah evin yolunu bulabilirim :KK70:

kılzar part 3 bugün başladı.herkese kolaylıklar diliyorum.
gün içinde kurallar ve liste yenilenecek.işim biraz yoğun.isteyen kurallar konusunda fikir sunabilir.özellikle tartı günü hakkında
Tartı günleri bence cuma ya da pazartesi olabilir..
yani mesela ilk bildirimler bugün daha sonra haftaya falan o şekilde gidebiliriz. yani bu benim düşüncem tabisiiii siz daha iyi bilirsinizzz :KK60:

X