Fitotellalar

Merhabalarrrr
Ben de döndüm evime perşembe günü, yerlesme, temizlik derken bugün başladım artık bu yılki diyet seruvenime
63.2 ile..
Evet cok aldım ama vericem inşallah ekim başına 59 ile başlarım..
hoşgeldin çido.bende 16 eylül gibi başlayacağım.haftaya tekrar izine ayrılacağım.ondan sonra döndüğümde artık

iki eylülde döndümde befer izne ayrıldı ortalarda kimse cikler yok
BEFER döndüüüüü
+2 ile döndümmmm
bugün işe başladım çok yoğun çok yorucu bir o adar güzel bir tatil oldu
çok farklı şeyler deneyimledik.
anlatacak çok şey var ama işler çok birikmiş onları toparlamam gerekiyor buralardayım artık
sen nasılsın kuzucan keyfin nasıl

kızlarrr nasılsınız hepinize kocaman sarılasım varrr

hoşgeldin kuzummmmm.neşen bol olsun.tmam sen işlerine bak konuşuruz .yendi hedefler yeni kolalarrrrrrrockcu befer festivale katıldınmı

kızlar günaydın
benim de tatil bitti
3 hafta yoktum .
harika tatil geçirdim çok şükür .
aynı kilo ile gittim aynı kilo ile döndüm .
kat kat fazla yedim ama deniz , akşam dışarı çıkmalar vs derken ancak yetti yediklerim .

hoşgeldin kuzummmmm.neşen bol olsun.tmam sen işlerine bak konuşuruz .yendi hedefler yeni kolalarrrrrrrockcu befer festivale katıldınmı
katıldım katıldımmm
çadırda kaldım .çok farklı deneyim idi..
pazartesi sabaha karşı geldik çamaşır iş güç derken 2gün yetmedi ama boşver yapılır hepsi az az önemli olan sağlık
kiloyuda çok takmıyorum verilir sıkıntı yok.
sen neler yaptın

aaa . ben de oradaydım .

ciddi misin yinehaberleşmedik ya görüşürdük.
biz pazar günü ayrıldık gece çok sıkıntı yaşadık çadırda eşim sinir oldu pazar günü çıktık geldik.
sizde durumlar nasıldı
biz zaten oradaydık . annem babam orada . ev rock festivaline yakın sayılır .
yol üzerinde şokk market var . o civardayız .
ilk 10 gün ayvalık da geçti. kayınvalidemler orada.
sonra babama geçtim .
ilk rock festivali açılış günü eşimle gittik .
ama çok geç saatte başlıyor . gece 2 de yatıyorum hala bangır bangır sesleri geliyor .
çadırları gördüm . küçük çadırlar vardı. dechatlooon çadır gördüm . o dikkatimi çekti bi tek .
biz pazar günü döndük . pazartesi iş başı yaptım çünkü.
3 hafta yoktuk . bayram üstü gittik . cuma gününden çıktık burdan . 26 gün tatil yaptık çok şükür .
altınoluk dan da denize girdik . bol bol gezdik bu kez . gece gündüz . hiç durmak yoktu.
aynı gün dönmüşüz .
genelde pazar günü insanlar yola çıktı festivalden . son gün müydü diye eşimle de konuştuk .
çünkü 5 gün sürer genelde
ama otostop çekenler , valiz çekenler çoktu. bitti diye düşündük .

pazar günü akşam bitti ama çok çapulcu çok -18 çok sıkıntılı tipler yüzünden millet kahır edip bırakıp gitti.
evet küçük çadırlardan birinde biz vardık
bizade bursa tirilye mudanya gemlik hasan boğuldu ayvalık cunda altınoluk epey dolaştık.
konserler 3ten önce bitmedi gece.
şokun orayı biliyorum her gün hemen hemen geçtik ordan

biz de her gün denize oradan geçtik .
evet . çok vardı 18 yaş altı özenti ergenler .
çocuklar da bakakaldı bizim .
sürekli ellerde biralar . dağıtmaya gelmişler belli.
dövmeler , ellerde sigara . özenti gençlik gibiydi.
eşimle de konuştuk .
zaten o festival zamanı yerli halk illallah ediyor . yaka silkiyor .
gelenler gerçekten suyunu çıkarıyor bazı şeylerin .

çadırlar hoştu . ama sinek ilacı mutlaka almışsındır sanıyorum . en sıkıntılı olan şey o .

hasanboğuldu , mıhlı şelalesi, buralar güzel yerler . biz de öncesi orada oturuyorduk . ama benim atanmam ile her şey değişti. şükür ki aileler orada. işte yazdan yaza , bayramdan bayrama da olsa gidiyoruz . emeklilik bekliyoruz oralara dönmek için .
ramazanda da gittik . ama 10 gün . yetmemişti .
cunda güzel . kayınvalidemde kalırken hep cunda dan denize girdik . deniz sonrası cunda da gezdik . akşam eve dönüş geç oldu. duş al . çocuklar uyuyunca yeniden çıktık eşimle. gece 2 de 3 de eve döndük . bu tatıl gerçekten güzeldi.
daha önceki yıllar çocuklar daha küçüktü . gece bırakıp çıkamıyorduk .

çok iyi etmişsiniz canım.benim çok verimli geçmedi.dinlenmemişim gibi.sanırım planda sıkıntı oldu.başda gidilecek yere sonradan gitseymişim daha iyi dinlendirdim.son haftayı kvde geçirdik çocuğun tuvaleti için mokla çişle uğraşıyoz bakalım yaklaşık iki haftadır

sende hoş geldin demir leke aynı zamnalrda çıkmışız izne

sen neredeydin suhan cım .
çiş kaka olayına girmişsiniz . çok kızma annesi .

hakkıyla eğlenen insana sözüm yok ama ama girişlerin yeri değişmişti önceden veli ile birlikte bilet satılıyordu -18 için şimdi tek girmesine izin vardı sahne yerlerinden dolayı ses denize gidiyordu çok sıkıntılı isi bizim bu sene 3. senemiz idi galiba bir daha gitmeyeceğiz.
bütün şelaleri gezdik eşim girdi hepsine ama ben soğuk olduğu için denize bile zor girdim.

sinek yoktu geceleri çok serindi battaniye ile yattım.
yanımda idi sinek ilacı ama sıkıntı yaşamadım hiç.
havası güzel doğası güzel.
güzel yerlerde yaşıyorsunuz vesselam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…