Fitotellalar

çok iyi etmişsiniz canım.benim çok verimli geçmedi.dinlenmemişim gibi.sanırım planda sıkıntı oldu.başda gidilecek yere sonradan gitseymişim daha iyi dinlendirdim.son haftayı kvde geçirdik çocuğun tuvaleti için mokla çişle uğraşıyoz bakalım yaklaşık iki haftadır :KK70: :KK70: :KK70:
peki ilerleme kayıt ettin mi eğitim konusunda

hakkıyla eğlenen insana sözüm yok ama ama girişlerin yeri değişmişti önceden veli ile birlikte bilet satılıyordu -18 için şimdi tek girmesine izin vardı sahne yerlerinden dolayı ses denize gidiyordu çok sıkıntılı isi bizim bu sene 3. senemiz idi galiba bir daha gitmeyeceğiz.
bütün şelaleri gezdik eşim girdi hepsine ama ben soğuk olduğu için denize bile zor girdim.

sinek yoktu geceleri çok serindi battaniye ile yattım.
yanımda idi sinek ilacı ama sıkıntı yaşamadım hiç.
havası güzel doğası güzel.
güzel yerlerde yaşıyorsunuz vesselam...
seneye başka yerde yapılacak diye duydum .
antalya tarafları olabilir . emin değilim . sen duydun mu öyle bi şey .
deni soğuk evet . altınoluk bi daha iyi . ama akçay ın denizi soğuk . şelaleler de soğuk .
ama girdik hep . özlüyoruz ya . kış içni depolayalım dedik deniz olayını.

ben çok biyere gidemedim.annem kv arasındaydım önce .arsuz ,belen ,antakya,adana otaraflardaydım son haftada.önümüzdeki haftada tekrar çıkacağım o vakit dinlenirim inş
çık çık . mis gibi . inşallah dinlenirsin . antakya , adana oralar da güzelmiş . hiç gitmedim ama merak ediyorum o tarafı.
biz tatil dedi mi . hemen anne babaya koşuyoruz .
bi yaz da antalya ya gidelim diye tutturdum bu yaz . aileler yanında değil de . 3 gün de olsa otelde yatayım , hazır yemek bulayım . iş yapmayayım derdindeyim .

21 günlük şekersiz yaşamina merhaba..
çikolata şeker kahve çay hiç sürmeyecegim
paketli gidalari almayacagim.
cola cips hiç yok olmasin..
yemegini az yiyecegim.
iki porsiyonluk..
hedef 4 lt su.
spor 2-3 saatlik...
umarim başarılı olurum.

çık çık . mis gibi . inşallah dinlenirsin . antakya , adana oralar da güzelmiş . hiç gitmedim ama merak ediyorum o tarafı.
biz tatil dedi mi . hemen anne babaya koşuyoruz .
bi yaz da antalya ya gidelim diye tutturdum bu yaz . aileler yanında değil de . 3 gün de olsa otelde yatayım , hazır yemek bulayım . iş yapmayayım derdindeyim .
adana feci sıcaktı.antakya tarafında da suriyeli çok.arap şehrindeymişsin gibi .çarşısı güzel.defne tarafı güzel.denize arsuz tarafında girdik.su çok güzeldi.önümüzdeki hafta otelde kalacağız bizde şükür.

seneye başka yerde yapılacak diye duydum .
antalya tarafları olabilir . emin değilim . sen duydun mu öyle bi şey .
deni soğuk evet . altınoluk bi daha iyi . ama akçay ın denizi soğuk . şelaleler de soğuk .
ama girdik hep . özlüyoruz ya . kış içni depolayalım dedik deniz olayını.
Zaten kuşadasından ve 13-12 farklı şehirde oluyor ama en büyüğü z3ytinli ve kuşadası.
bu sene anlaşmasıda bitiyormuş. çevre halkıda istemiyormuş zaten olmayacak diye duydum ama bilmiyorum.
sarımsaklı daha iyi sanki daha ılık denizi.

BEFER döndüüüüü
+2 ile döndümmmm
bugün işe başladım çok yoğun çok yorucu bir o adar güzel bir tatil oldu
çok farklı şeyler deneyimledik.
anlatacak çok şey var ama işler çok birikmiş onları toparlamam gerekiyor buralardayım artık
sen nasılsın kuzucan keyfin nasıl

kızlarrr nasılsınız hepinize kocaman sarılasım varrr :KK68: :KK68: :KK54: :KK54: :KK50::KK60::KK24::KK37::KK9::KK8::rolleyes::KK42::KK71:
hoşgeldin canıımm

X