Fitotellalar

Bugunku menu kizlar
Sabah : yok
Ogle: 1 kase yayla corba, 1 tabak Izmir kofte, salata, 1 bardak ayran
Ara: 1 tane incir ikram
Aksam: yumurtali pazi kavurma, 3 parca karpuz, 1 dilim peynir
Spor :Yarim saat yuzme

salı

09,15
1 salatalık

15.00
1 dilim kepekli ekmek
1 tk kaymak
1 tk çilek reçeli
1 tk krem peynir

1 kayısılı çay

18.00
3 yk salata
2 yk yumurtalı fasulye
1 mısır

19.00
Türk kahvesi
bitterli badem şekeri 1 tane

22.00
çilekli yoğurt
1 top dondurma(üzgünüm aşırı tatlı istedi bugün canım
tatlı yedikçe istiyor sanırım... )

su 2.5 L

spor
90 dk leslie
3 saat yürüyüş+hastane koşuşturması
birazdan da kalkabilirsem ütüm var bol karbonhidatıma ceza tabi ek ceza da beklerim...

Menude cok cis var ama baya Az aslinda , Bence cok sorun olmamistir

Günaydınnnn

6 AĞUSTOS SALI
Sabah; aç karnına 1 fincan sade türk kahvesi
3 yemek kaşığı nesfit 1 kase yoğurt 1 dilim ince ananas üzerine 1 çay kaşığı toz tarçın atıldı .. hopppp mideyeee :)

Ara öğün ; yeşil çay + 5 çiğ badem

Öğlen ; 3 adet ızgara köfte + 1 bardak ayran

Ara öğün ; 1 fincan sade türk kahvesi

Akşam ; 2 kabak tava da yağsız şekilde az pişirildi 3 yemek kaşığı yoğurt ile karıştırılıp yenildiii

Gece; yarım kase yoğurt + yarı limon + 1 tatlı kaşığı pul biber + 2-3 damla elma sirkesi

1 saat spor + 2 lt su

Dün kilo bildirimi yapmamışım..

GÜNCEL ; 69.900
yiuppiiiii
harikasın kuzummm

Günaydıınnn :)
7 AĞUSTOS ÇARŞAMBA ;

3 yemek kaşığı nesfit + 1 kase yoğurt + 1 dilim ananas üzerine 1 tatlı kaşığı tarçın atıldı ve onu yedimm:)

ara öğün olarak; 1 fincan yeşil çay

öğlen yemeğinde ; 5 yemek kaşığı kurubaklagil yemeği yedim ( nohut ) + 1 bardak kefir

ara öğün; 5 çiğ badem yedim.

Akşam yemeği olarakta kabak ve yoğurt tüketecektim fakat, spordan sonra eşim almaya geldi, hadi sahile gidelim diye arabanın arkasına sandalyeleri masayı atmış deniz havası alırız dedi..
hal böyle olunca bende 1 saat o kadar spor yaptım ter attım dışardan birşey yemeyeyim bari dedim; ilk girdiğim marketten 1 tane yeşil elma aldım çıktım.. onu yedim :) akşam yemeğini de böyle geçiştirmiş oldum.

Su; 3 lt.

ya varyaaa kızım seni tebrik ediyorum yaa sürekli bunu söylüyorum ama helal olsun

ya varyaaa kızım seni tebrik ediyorum yaa sürekli bunu söylüyorum ama helal olsun
Kız ben azimliyimmm yapıyorummmm amaa sonuç geçen hafta 600 gram
kendimi yerden yere çarpıcammmm
O da hastalanamadığım için böyle çıkıyor kilom biliyorum 4 aydr hastalanmıyorum, bir regli görsem de rahatlasammm
cinnet geçircemmm
olmayan tüm kıyafetlerim oluyor şuan üstüme hele bugün, 1 ay önce içine giremediğim eteğim suan bana beli kocaman kemer taktım resmen bugün

ama tartıda çıkan 600 gram

canım sen bi regl ol o zaman hafifliyceksin bak gör
tartı her zaman gösterge olmayabilir
aynen böyle devam et harikasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…