Fitotellalar

E şimdi benim anlamadığım ben şimdi hastalandım ama yarın da diyetisyen randevum var, tartıya çıkıcam..
nasıl olcak napiimm şimdi.. kafam da deli sorular :işsiz: :silah:
canım sen yine eksi çıkarsın merak etme ama beklediğin kadar olmayabilir
bu düzenle devam edersen önümüzdeki hafta bol eksi görürsün

Günaydıınnn :)
7 AĞUSTOS ÇARŞAMBA ;

3 yemek kaşığı nesfit + 1 kase yoğurt + 1 dilim ananas üzerine 1 tatlı kaşığı tarçın atıldı ve onu yedimm:)

ara öğün olarak; 1 fincan yeşil çay

öğlen yemeğinde ; 5 yemek kaşığı kurubaklagil yemeği yedim ( nohut ) + 1 bardak kefir

ara öğün; 5 çiğ badem yedim.

Akşam yemeği olarakta kabak ve yoğurt tüketecektim fakat, spordan sonra eşim almaya geldi, hadi sahile gidelim diye arabanın arkasına sandalyeleri masayı atmış deniz havası alırız dedi..
hal böyle olunca bende 1 saat o kadar spor yaptım ter attım dışardan birşey yemeyeyim bari dedim; ilk girdiğim marketten 1 tane yeşil elma aldım çıktım.. onu yedim :) akşam yemeğini de böyle geçiştirmiş oldum.

Su; 3 lt.
Ayyyy sahil yürüyüşü♥️♥️♥️

Kız ben azimliyimmm yapıyorummmm amaa sonuç geçen hafta 600 gram :KK70:
kendimi yerden yere çarpıcammmm :KK70:
O da hastalanamadığım için böyle çıkıyor kilom biliyorum 4 aydr hastalanmıyorum, bir regli görsem de rahatlasammm
cinnet geçircemmm :KK70:
olmayan tüm kıyafetlerim oluyor şuan üstüme hele bugün, 1 ay önce içine giremediğim eteğim suan bana beli kocaman kemer taktım resmen bugün:KK70:

ama tartıda çıkan 600 gram :KK70: :KK70:
Canım regl dönemi 1600 gidiverir😂😂 sen pes etme gitmesi bile çok önemli

Ahhahahaha
Ayyy😂😂 iyi bari bak sevindim

Sen bugün mi tartılacaksın canım
:dondurma::KK8:
Evet canımm tartıldımmm :)
geçen hafta 69,900 düm.. Bugün 68,100 :)
1.600 gram yağ 200 gram su :) ve şuan regli dönemim de olduğum için .. 1-1,5 kilo şişliğin var aslında 67 olarak düşünebiliriz ama sen 68 miş sin gibi devam et dedii :)

Selam Kızlar,
Bugün son günüm, dün kü menümü yazıp gidiyorum birdaha ne zaman dönerimmmm Allah büyük :KK70:

8 Ağustos Perşembe;
Sabah, 1 fincan kahve
1 yumurta + 1 dilim hindi füme + 1 fincan çay + bol maydonoz

Ara öğün ; 1 fincan kuşburnu + 2 tam ceviz

Öğlen ; 1 parça ızgara tavuk + bol salata + 1 dilim etimek

Ara öğün ; 1 tane kepekli galeta + probiyotik yoğurt

Akşam ; yarım kase çorba + bol salata

3 lt su içildi, spor yok

:KK51: :KK68:

herkese iyi bayarmalr .üç hafta yokum.sonra tekrar eylülde alacağım ama bellisiz.umarım herkes güzel bi bayram geçiririr.öpüldünüz canlar.Aallah izin verise 2 eylül buralardayım.gelmek isteyene kapı herzaman açık :KK200:

:dondurma::KK8:
Evet canımm tartıldımmm :)
geçen hafta 69,900 düm.. Bugün 68,100 :)
1.600 gram yağ 200 gram su :) ve şuan regli dönemim de olduğum için .. 1-1,5 kilo şişliğin var aslında 67 olarak düşünebiliriz ama sen 68 miş sin gibi devam et dedii :)
Kuzum harikasıııın 😍 ben de bugğn 56,9 çıktım çok mutluyum

Selam Kızlar,
Bugün son günüm, dün kü menümü yazıp gidiyorum birdaha ne zaman dönerimmmm Allah büyük :KK70:

8 Ağustos Perşembe;
Sabah, 1 fincan kahve
1 yumurta + 1 dilim hindi füme + 1 fincan çay + bol maydonoz

Ara öğün ; 1 fincan kuşburnu + 2 tam ceviz

Öğlen ; 1 parça ızgara tavuk + bol salata + 1 dilim etimek

Ara öğün ; 1 tane kepekli galeta + probiyotik yoğurt

Akşam ; yarım kase çorba + bol salata

3 lt su içildi, spor yok

:KK51: :KK68:
Allah a emanet kuzum♥️

X