Fitotellalar

Sen bu tandır ekmeğini bıraksan haftada 5 kilo dersin 😂😜
:KK70:
yok işte onu bırakamıyorum doracım hakkaten çok keyifle yiyorum bir de taş gibi kıtır kıtır bayıla bayıla yiyorum
çoğu gitti azı kaldı
bitince ne yapacağım onu düşünüyorum
halam derdi ki bu kilo yapmaz galiba kadın gerçekten doğru diyormuş
ya baya baya da yiyorum tıka basa doyduğumu hissediyorum buna rağmen veriyorum da..
bu arada bir de ben ce tek öğün beslenmenin de kilo vermek açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum

Sabah: 1 krep, biraz biber kavurma bol peynir.
Öğlen : 1 dilim peynirli börek
Akşam 7 de 1 magnum 😂😂😂😂
1.5 lt su Neysesakinim Neysesakinim
Benim için sadece kaçamak dolu bir menü.
Eşimin kaçamak günüydü bende ona uydum😜

çok güzel afiyet olsun
su işini oturttun canım kendinde bir değişiklik hissediyor musun
çok tuvalete çıkmak vs gibi

yok işte onu bırakamıyorum doracım hakkaten çok keyifle yiyorum bir de taş gibi kıtır kıtır bayıla bayıla yiyorum
çoğu gitti azı kaldı
ya baya baya da yiyorum tıka basa doyduğumu hissediyorum buna rağmen veriyorum da..
bu arada bir de ben ce tek öğün beslenmenin de kilo vermek açısından çok önemli olduğunu düşünüyorum
Evet açlık süresi ne kadar uzun olursa (ozellikle akşam) daha hızlı veriliyor.
Ama şanslısın ben lokma yesem kilo alırım derdim bu.

çoğu gitti azı kaldı

birde tek öğün beslenme çıkarma başıma ya buna zor alıştım daha alışamadım hatta ekmeksizliğe
ona dayanamam

Evet wc olayı fena sabah giriyorum evden çıkmadan bir daha eve dönerken ilk iş wc. Ne olacak böyle çadır kuracam wc de.
Bünye alışık değil tabi😂😂

her lavabo 10-15 kalori yaktırıyor sana
ben ne yapayım en az 2 saatte bir ziyaret ediyorum.
günde 5 kez oluyor en az

Canım salata falan olursa ondan ye pideyi olduğu kadar az atlat gün içini hafif tut
Canim hafif tutmaya calistim, kahvalti yok zaten ogleni de tarhana corba, 4 tane izgraa kofte, Az coban salata ve 1 bardak ayranla kapadim. Aksam yarim pideyle kurtarmaya caliscam. Salata ve ayran da olur. Bu Sabah guzel bi eksi gordum bozmak istemiyorum buyuyu 😅

Canim hafif tutmaya calistim, kahvalti yok zaten ogleni de tarhana corba, 4 tane izgraa kofte, Az coban salata ve 1 bardak ayranla kapadim. Aksam yarim pideyle kurtarmaya caliscam. Salata ve ayran da olur. Bu Sabah guzel bi eksi gordum bozmak istemiyorum buyuyu 😅
Ayyy hadi inşallah 😍😍 süpersin tatlım

Tatile kadar 1 ay var 1 kilo daha veririm nasıl olsa diye yedim walla ama bak akşam yemek yemedim magnum var diye. 😜
Canım buraya da yazayım
Göbek çevresi bölü boy oranı diye bir şey var
Ölçüp bölüyorsun
0,50 ile 0,55 arası normal
Ölç bakalım 0,50 den düşün çıkıyorsa çok da inme artık 😂
Malum göbek çevresinden yağlandığımız için

X