Fitotellalar

dün akşam dikişle uğraşirken yanlış hesabina uğradim.
ters takmişim öle dikmişim bide yeniden söktüm. makinede ip çikiyor delirtti resmen.
kaç kere deliğinden ip taktim çikiyor. tansiyondan mi sorun var dedim onda bi durum yok.
çözüm çikmadi.
elimle dikeyim aman dedim sağlam diktim elden.
yorgundum uykum de geldi ama tamamlamadan uyumadim.
gerçekten çok zor. ben lisede giyim okudum. 12 yıl hiç makineye el sürmedim. ;
taa ki youtubede dikiş videolara rastlana dek.
heves ettim ama bitürlü beceremiyorum.
ilk yastık çarsafla basladim off videolari çok dikkatlice bakmalara ragmen elim ayagim dolaşiyor.

dün akşam dikişle uğraşirken yanlış hesabina uğradim.
ters takmişim öle dikmişim bide yeniden söktüm. makinede ip çikiyor delirtti resmen.
kaç kere deliğinden ip taktim çikiyor. tansiyondan mi sorun var dedim onda bi durum yok.
çözüm çikmadi.
elimle dikeyim aman dedim sağlam diktim elden.
yorgundum uykum de geldi ama tamamlamadan uyumadim.
gerçekten çok zor. ben lisede giyim okudum. 12 yıl hiç makineye el sürmedim. ;
taa ki youtubede dikiş videolara rastlana dek.
heves ettim ama bitürlü beceremiyorum.
ilk yastık çarsafla basladim off videolari çok dikkatlice bakmalara ragmen elim ayagim dolaşiyor.
Ben de yeni basladim sayilir, kalip fln cikaramiorum henuz. Youtube da damla total var,O hep kendi giysilerinden cikario. Cok pratik. Ugrastikca gelisir muhtemelen. Ozellikle basit dikimli ama kaliteli kumaslardan seyler yapmak istiyorum kendime cunku kumaslar cok kotu hazir giyimde. Iyi kumas vs kullanan markalar da cok pahali

Ben de yeni basladim sayilir, kalip fln cikaramiorum henuz. Youtube da damla total var,O hep kendi giysilerinden cikario. Cok pratik. Ugrastikca gelisir muhtemelen. Ozellikle basit dikimli ama kaliteli kumaslardan seyler yapmak istiyorum kendime cunku kumaslar cok kotu hazir giyimde. Iyi kumas vs kullanan markalar da cok pahali
bende takip ediyorum Damla torali
betül bayraktar ve coolipra esmanin dikiş atölyesi sayısız dikiş videolari izliyorum
ben tesettürlü olduğum için tunik uzun elbise pijama dikmeye çalışacagim
kumaşlari da pazardan aldim ucuz.

günaydın
sabah.......az peynir,5zeytin,1 bardak çay,1 dilim kadar ekmek
öğle..........1 küçük biber dolması,4 tane kadar sarma,az ekmek,1 bardak ayran
akşam.........1 porsiyon kabak,2 bardak ayran,çok az ekmek
2 lt su

günaydınlar olsun,

sabah, yok little dora little dora
öğlen bir simit, biraz peynir, küçük bir porsiyon z.yağlı yeşil fasülye bir ayran
akşam, mercimek köfte ıce berg, zeytin yine biraz z.yağlı yeşil fasülye yaınında cin biber
1 twister, biraz çekirdek, 3 tane hurma şeker çayla bu son yediklerim amcam yüzünden yoldan geldi saat 9 da yemek çay derken tutamadım kendimi
yoksa direk uyuyacaktım valla hiç bir şey de yememiş olacaktım.

3.300 lt su Neysesakinim Neysesakinim
13.869 adım

X