Fitotellalar

Evet if yapim diyorum, saglikli da diyolar eger dogruysa
bi arkadaş yapıyordu ayrıldı şimdi.baya istediğimi yiyorum diyordu güzelde kilo gidiyordu.aslında iki öğün en sağlıklısı .ben ara öğün yapmayı kestim ama elim ayağım titriyor öğle saatinde falan.tekrar bi düzen getirmem lazım benimde

Kolay alisilio ama. Ben kendimde onu farkettim yedikce yiyorum eger yemezsem aramiyorum pek, aklima gelmiyor yemek. Saat 12 bucuk- gibi ogle yemegi bir de aksam 7 bucukta yemek yicem. Sporu sabah ac karnina yapmak zor mu olur acaba demistim ama YouTube da video izledim. Aclik evresinde spor yapmak daha da cok yag yapiomus. O konuda da kafam rahatladi.

bakalım nasıl etkisini göreceksin.yüzme olayın efsane ama inanılmaz iyi gelir sana her açıdan

bakalım nasıl etkisini göreceksin.yüzme olayın efsane ama inanılmaz iyi gelir sana her açıdan
Ay evet harika oldu suhan ya.. Sabah zaten kendime cok kizdim yilin yarisi bosa gitti resmen. Yarin Sabah 6 bucukta gitcem, bugun 7 de gittim kalabalik sayilirdi. Buarada kisisel gelisim topiklerinde yazdiklarinizi da okuyorum. Walla sizin sayenizde eve Az esya aldim on numara oldu bunca zaman kendime eziyet etmisim meger

ben ara ögün yapmayanlardanim:)
sabah 5:30 ta kalkıp direk kahvaltıya girişecegim.
öğlen işyerinde makarna ve pilav tatlı hamurişi dişinda herşeyi yiyecegim.
akşam az yemeyi düşünüyorum sadece bi çorba yada bi yemek yesem yeterli ( bi tabak ) akşam yemekten sonra kahve içsem.:)gündüz ara ögün lerde bol bol su içmeyi planliyorum hedefim 3.5 lt su.
sabahlari kahvaltı sonraki 6:30-7 ye kadar spor yapmak.
bu şekilde yapam zayiflar miyim
akşamlari malum yemekleri 7 den sonra yiyorum anca yemek hazirlama sürem o kadar sürüyor.

aa orasıda harika mianın topiği bende kendimi baya geliştirdim o konularda

yarın sabahtan akşama yediklerini yaz genelbi değerlendirme yaparız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…