Fitotellalar

24.06.2019

limonlu zencefilli su

kahvaltı 2 dilim peynir avuç içinden az ekmek

ara bir salatalık bir acır

öğlen çeyrek somundan az ekmek bir buçuk dilim karpuz domates salatalık 2 dilim peynir

ara yarım kaynamış mısır bir adet kayısı

akşam 1,5 adet karnıyarık 4 kaşık pirinç pilavı ekmek yok

3 lt su

katılım yapacak mısınız menü bildirimi yaptınız mı hafta içinde gün gün
bilgilerinizi alayım ekleyeyim arada unutmuş olabiliriz
Menu bildirimi yapamadim sanirim haftaici , 2 hafta once 66 ile basladim. Suan 65 im ilk hafta 1 kilo verdim ama bu hafta sabit
veranocum gözden kaçırmış olabilirim.ikinci haftanmı bu.geçen haftaki kilonuda soyle.bugun tartıldınmı
Evet canim gecen hafta da bu hafta da 65. 66 baslangic . Tenk u Sabah yarim saat yuzmeyle sporuma da basladim

dünkü menü
sabah.................1 bardak süt,1 belen kahkesi
öğle.....................1 porsiyon yoğurtlu makarna,cinbiberi turşusu
akşam.................yarım porsiyondan az kabak,yoğurt
2 litre su

aralarda...........1 sade türk kahvesi,2 kupa beyaz çay
temzilik yaptım dün baya bi terledim 300 kalori yakmışımdır

Menu bildirimi yapamadim sanirim haftaici , 2 hafta once 66 ile basladim. Suan 65 im ilk hafta 1 kilo verdim ama bu hafta sabit

Evet canim gecen hafta da bu hafta da 65. 66 baslangic . Tenk u Sabah yarim saat yuzmeyle sporuma da basladim
geri bildirimlere bakayım ekleyeyim kuzu.oo sporada başlamışsın.hadi hayırlı olsun

günaydın :)

sabah yok,
öğlen, bir simit peynir
ara bir browni
akşam, 1 adet içli köfte yanında küçük bir porsiyon salata
uyumadan bir küçük porsiyon dondurma iki üç adet cips
3,5 lt su
kilo 61.6

kesinlikle akşam yediğim için tartı bu rakamı gösterdi
hep annemin yüzünden ://

içli köftenin hiç suçu yok hayatım o browniler o cipsler sence masum ama o içli köfte sıkıntılı hiçte bileee

not : dondurmaya dikkat etmemişim
iki şekerli
senin şu şeker zaafın

beferim Allah tan telafide güçlü bir enerjim var..
ama hakikaten şu saat 5 ve 6 dan sonra yemek çok sakıncalı çok rahatsız oluyorum..
alışkında değilim normalimde ben 6 dan sonra bişi yemem
sadece ya bir türk kahvesi olur yazın da ya karğuz ya dondurma olurdu.. bu herif benim hayatıma girdi böle oldu yaw ://

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…