Fitotellalar

48 güzel bir kilo bence de boy 157 ideal kilomdayım aslında ama daha ince olmayı isterdim, son yıllarda bıktım kilodan sanırım
Neyse herkesi yanıma bekliyorum.
Dualarım sizinle
İnşallah canım bence şu an Harika daha fazla inme
Hatta biraz kas yapıp 50 bile olabilirsin sen bilirsin tabi vücudunu en iyi Sen tanırsın
Tşk ederim hala bir açlık var yalnız bende
Ah o açlık...

11.00
1 yk çörekotu yağı
1 tavada peynirli yumurta
13 zeytin
Domates salatalık
1 dilim ekmek

15.00
1 dondurma (top değil ama kornet usulü:/)

17.30
Kabak yoğurtlu(kavurma) 1 yk
Çoban salata 1 yk
1 dilim ekmek
1 avuç çekirdek
2 yumru çiğjöfte yarım lavaş ince
5 dilim kırmızı biber kızartma
1 mantar
2 top dondurma
Türk kahvesi
Portakallı çikolata( tırtıl gibi olanlardan çikolatası azdı baya etrafındaki sadece)

Moralim bozuktu o yüzden tatlı abartılı oldu kötü bir menü ama düzelteceğim inşallah

Su 2L içmişimdir

Spor 45 dk Leslie ve yine bazı hareketleri Mekik tarzı ama yazmıyorum bile o kadar zararlı şeye.. gitsin

günaydın kızlaarr
valla yazmaya yüzüm yok ama kendimden bile kaçmaya çalışıyorum sanki
haftasonu biraz abarttım
ayrıntıya girmiyorum girmesem daha iyi yani

günaydınlar
teletubbies hoşgeldin bol eksilerin olsun.listeye alayımmı seni.bilgilerini yazarsan eklerim.boy kilo
Tenceresiz kaldim anne miniğim hoşgeldin.bizlemi devam ediceksin kuşum.senide ekleyelim listeye
clarke34 özledim valla bende.işlerini bitirde gel buralardayız
aypare ackerman ban kraliçesimisin bdv tehlikeli bölge
little dora hacitim eşinin doğum günü kutlu olsun menü bakanı olarak gömmüşsün pastaları

Ben bağımsız m bana belli olmuyor yiaaa

Hiç eklemeyin temponizu dusurum falan bana belli olmaz

Canım tartımla alakalı bir problem var ya aynı yerde bir 62,6 çıkıyor bir 61,5 anlayamadım komşuda da tartılacağım bekliyorum :/ birazdan tekrar tartılacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…