Fitotellalar

2280232
2280233

tuzlu kek .
içinde yumurta. süt , yoğurt , kaşar peyniri rendesi dereotu . taze soğan . maydonoz,.kapya biber . en üste ise bol toz biber . tuzlu şeyler sevenlere.

2280235

yumurtalı ekmek .
yumurtayı çırptıktan sonra maydononoz , taze soğan da doğranabilir içine. sonra ekmek bulanır . ya da sucuk vs gibi şeyler severseniz . ince ince doğrayıp öyle bulayabilirsiniz . çocuklar calsiyum alsın diye üzerine kaşar rendesi.

2280238

salatalık smothi.
1 salalatık az su ile çekilir .
üzerine maden suyu .
mis gibi içilir . evde buz varsa 2-3 adet buz atılırsa muhteşem olur . ne zamandır yapmadım bunu ama. eski bi resim .5-6 ay önce .

2280239

evde hazırlayıp buzdolabına koyuyorum .
sabah çantaya atıp çıkıyorum .
kahvalıt yerine ya da öğlen yemeği yerine bile geçebilir . yanında bazı başka mamalarla tabi

içinde chia . yulaf , çilek , keten tohumu . az bal . ve tabi süt.

salatalık ve soda hiç denemedim.. akşam hemen denemek istiyorum.. ben de rondodan geçerim salatalığı sonra bir şişe soda eklerim buz oh mis valla .. deneyeceğim :)

2280240

aslında uzun zamandır yapmadığım bi mama.
köz kapya biber . köz patlıcan . bi kapta karıştırılır .
etimek üzerine 2 kaşık konur . en üste sarımsaklı yoğurt .
az zeytin yağı . ya da toz biber yağda az yakılıp üzerine gezdirilebilir .

salatalık ve soda hiç denemedim.. akşam hemen denemek istiyorum.. ben de rondodan geçerim salatalığı sonra bir şişe soda eklerim buz oh mis valla .. deneyeceğim :)
yeşil elma ile de yaptım . o da muhteşem olmuştu. salatalık daha kolay çekilir rondoda ama tabi.

2280243

alternatif kış kahvaltısı.

bütün meyveleri ben yedim ve ekmeklerin sadece tabağımda olanlarını. diğerleri ev halkının ekmeği.

2280245
2280246

işe getirilebilecek sabah kahvaltısı. yanına 1 dilim ekmek eklenebilir . ki vardır benim de sanırım . illa yanına bi şey . ekmek yoksa 1 paket çubuk kraker . ya ad 2 galeta

2280248
2280249

ıspanak , taze zencefil , hurma , yeşil elma ve su ile smothii. susuz çekmiyor bu makinalar .

2280250

sabah öğnünü ya da öğlen öğünü olabilir .
kırmızı iri erik . kabuğunu soyuyordum .
elma , örgü peynir mandalina ve avakado

2280251

mini kavanozlara mtramisu

kreması . süt . yumurta sarısı , un , nisaşta , az şeker . pişirilir . buzdolabında saklanır ve ertesi gün taze krema ile çırpılır . kullanıma hazır
finger bisküvi ( başkasıyla güzel olmuyor ) nescafeee ile ıslatıp üzerine pişen krema .

2280253
2280254

öğlen menüsü . mantarlı kavurma. paça suyuna çorba. meyve , yoğurt

X