Fitotellalar

Baslayalim cigdemcim, 66 olmustum zaten soylemistim. Bu hafta 1 kilo gitti, 65 oldum baklim. Sen kacsin suan liste vardir gerci ilk sayfada bakim hemen
Salı 59.7ymis ama bugün 60.7
Artılar kalıcı olmadan başlayalım ama böyle diye diye de 2 hafta gecti bayramdan sonra. Ben tahlilleri yarın gösterip salı günü başlarım online diyete. Sen de 66ya iyi çıkmışsın, bize hic yakışmıyor o kilolar biliyorsun

Ya nasil oldu anlamadim tatilden once ev icin takimdan izne ayrildim 58 bucuk flndim. Memlekete gittik 2 kilo, geldik ev duzerken zaman yok hep disardan yedik isik hiziyla 63 fln oldum. Sonra da moralimi bozuldu adapte olamadim. Baska seylere canim sikildi diyet yapamadim Yani. En son da tatile gittik 1 hafta 66 ile dondum. Inanamiyorum halime hayatimda gordugum en yuksek kilo 63 du benim, silkelendim ama cok sukur Salona da yazilmistim sitemizin icinde hemen. Bubhafta ders odev isim var. Haftaya Tam gaz spora da basliyorum

Dün sabah küçük bir dilim su böreği ve kahve
Öğlen yemedim ama 1 parça küçücük bi çikolata yedim
Akşam salata, 100 gr kadar et döner ve ayran
3lt su içmişindir

Dikkat etmeyince cidden ışık hızıyla geliyor kilolar. Bu yaz cok dikkatli beslenip vericez kiloları inşallah

Insallah canim ya , ozellikle baslarda hizli versek fena olmaz. Hedef kilo zaman alacak neyse de bu kilolarda olmak daha da sinir bozucu
Bu kilolar yeni alındığı için zorlanmayiz diye düşünüyorum. Temmuza kadar 57-58 olsam kalanını eylüle kadar versem de sorun değil hatta 55 bile cok iyi sen spora da baslamissin cok daha hizli verirsin

Bu kilolar yeni alındığı için zorlanmayiz diye düşünüyorum. Temmuza kadar 57-58 olsam kalanını eylüle kadar versem de sorun değil hatta 55 bile cok iyi sen spora da baslamissin cok daha hizli verirsin
Aynen Ben de temmuza kadar 62 agustos da 58 olsa yeter sonra yavaslayabilir 58de fln gayet fit duruyorum cunku.

günaydın kızlaar.. artık bugün itibariyle daha motiveli başlıyorum bayram sonrası yorgunluğu hastalığı falanda geçti
inşallah tam gaz gideriz hep beraber yalnız şu dolunayın şişkinliğini bir tek ben hissetmiyorumdur değil mi? ay sabah uyandım turşu gibiyim bi de sıcaklarda arttı burda iyice

Kızlar selam. Konunuzu ara ara takip ediyorum ve izninizle biraz soru sormak istiyorum size ")
Bacak bölgesini incelten varmı? Üst bacak, basen bölgesinden kurtulan varmı aranızda. Varsa bunu nasıl başardınız")
karışık egzersiz yapıyoruz basen çalışan Neysesakinim vardı bi ara bilemedim ama yinede.genelde leslie yapılıyor ,yürüyüş,plank,twist.ben bel için twist göbek için plank yapıyorum.iş bacak için squat.ama düzenli olamadım daha

şişkinliği hiç deme yau pofffff

pazar
kahvaltı,yumurta,peynir,domates salatalık,5 zeytin,2 dilim tam buğday
ara 5 tane kadar fıstık azleblebi,1 kup beyaz çay
akşam......4 tane kadar köfte,1 bardak ayran.bikaç lokma ekmek,1 kaç dilim patates
ara bikaç kiraz,,,

Dün sabah kahvaltıda abartmış olabilirim kızlar
Menemen, peynir, salatalık, domates, 2 tatlı kaşığı bal, ama menemen peynir öyle çok da yemedim
Çikolata yedim kahve ile
Akşam da ızgara balık ve salata

Su az içtim, 1.5 litredir ancak çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…