Fitotellalar

maşallah tu tu tu.
sen son zaman benden bu kadar yeter demiştin. gel gel yamacıma gel bikaç kilo daha ver, buralar çok keyifli

Ben o kadar cozuttum ki... sözde Ramazan’da dikkat edecektim zaten verecektim ama işte.. bakalım inşallah şu sınavlarım da bitse spor ve diyete başlamak istiyorum hemen vermem lazım

45 wuhuuu, hayal bile edemem
Gaza cok ihtiyacim var özellikle su 1 ay icinde bi 4 kilo daha verebilmek için. Spor icin de gaza getir bizi doraaa
Kızlar siz maasallah napmissiniz ya cok iyi vermissiiz, bence anca yedim
Kilo verince kollar evet inceliyor ama bi de toparlansa iyi olacak

bayram sonu spora başlıyoruz yeniden,
spor kısmında suhan çok iyi aslında, spor listemiz de vardı çok sağlam gidiyorduk ramazanda dengemiz şaştı.
ben yürüyorum kavimler göçü kadar km yapıyorum. 1 hafta sonra azimle başlayalım inşallah

Kizlar dondum tatilden tabi arti kilolarda , kaca ciktigimi soylemeye utaniyorum. Vucudumun dengesi fln kalmadi, sanirim dondukten sonra alisma, baska sorunlar fln derken psikolojik olarak yemeye verdim kendimi. Bugun esimle basladik diyete, onun da yapmasi benim icin cook onemli cunku kaytarmamda buyuk pay sahibi salon uyeligim de var, hazir be nazirim. hussuk teletubbies sizi de gordum sevindim

Kac kilo olmuşsun veranocum, kilolar yerleşmeden baslaman iyi olmuş, verirsin hemen.
ben de ramazandan sonra diyetisyene mi gitsem diyorum, karar veremedim.

Kac kilo olmuşsun veranocum, kilolar yerleşmeden baslaman iyi olmuş, verirsin hemen.
ben de ramazandan sonra diyetisyene mi gitsem diyorum, karar veremedim.
Ya cigdem zaten almistim yavas yavas , tatilde de kendime eziyet etmedim arti 2 daha aldim. Hadi bi kismi yol odemi olsun 66 ile karsinizdayim. Takimdan izne ayrildigimda sanirim 58 - 59 flndim aralik - ocak gibi. Ama gercekten bir gariplik var, bu kadar alacak kadar da yemiyorum yaaa.

Ben de ama zayıf kalıp da zayıf görseydin keşke

Ebet aynı durum bende de var, abartı yemesem bile alıyorum, hayır yani ac mı gezelim. Bu yaz bırakmayı düşünmüyorum ama yine de yerim memlekette biliyorum
Verano ayrilma buralardan, hep birlikte en azından koruyalim :s

Evet,burda oldugumda en azindan almiyordum. Izne ayrilmak cook buyuk hata oldu. Biz de o donem dagilmistik biraz. Vermem lazim walla asla Kabul edememm bu kiloyu. Yazin senin memlekete gitme durumu biraz sekteye ugratiyor. Olsun en azindan almamaya calisirsin

Arkadaşlar online diyet yapan oldu mu aranızda? İnstada takip ettigim bi diyetisyen ptesi 6 gunluk bayram sonrası arınma detoks programı başlatıyor. O programa katılıp yaz boyunca da o ya da baska bi diyetisyenle online devam edeyim diyorum, bilemedim. Tavsiyelerinize ihriyacim var. Bu kış veremedim üstüne aldım gecen yaza göre, bu yaz da memlekette daha da almak istemiyorum.

Uygularım diyorsan başla sonuçta hepsi de bir irade olayı sana neyin iyi neyin kötü geldiğini sen biliyorsun o yüzden uygun bir seyse başla bende talip ediyorum ama hiç satın almadım böyle bir program

Kızlar konu açtım ama kimse tınlamadı, belki buradan cevap alırım. annemin şah damarlarında tıkanıklık var ve ameliyat olması gerekiyor. İstanbul’da, kosuyolu, siyami Ersek, Mehmet Akif vb hastanelerden doktor tavsiyelerine ihtiyacım var. Yakınlarından benzer tedavi uygulanmış olanlar bi el atarsa cok sevinirim

Uygularım diyorsan başla sonuçta hepsi de bir irade olayı sana neyin iyi neyin kötü geldiğini sen biliyorsun o yüzden uygun bir seyse başla bende talip ediyorum ama hiç satın almadım böyle bir program
Temmuz ve ağustosta memlekette ihtiyacım olacak çünkü cok yiyorum, engel olamıyorum, gecen yaz iki ayda 7 kilo aldım. Şimdi ramazanda 59u gormusken yine alacağım için korkuyorum, evet öğrenilmiş çaresizlik oluştu maalesef. Para verince çoğunlukla uyarım diye düşünüyorum
Gitmeden bi 56-57 görmek için de önden alayım diyordum ama gidene kadar kendim toparlamaya calisicam. Şuan 60.4 üm.1 temmuza kadar 57.9 olsam kâfi, yani bi 2.5 vermek istiyorum.
Burada da arkadaşlar bayramdan sonra geleceklerdi, toparlanamadilar sanırım. Bi motive olsak süper olur.

Cok geçmiş olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…