Fitotellalar

günaydınlar olsun
hayırlı Cuma'lar olsun
Kadir gecemiz mübarek olsun
Allah bu mübarek iki günün yüzü suyu hürmetine yüreği aklı iyiliğe güzelliğe çalışan tüm kullarının dualarını hayırlısı ile kabul eylesin :*

işler yoğundu kızlar gelemedim tamam ben iki günde bir evde kendimi tartıyorum zaten ödemi filan takip ediyorum.
birde regl oldum daha 6 gün var ona canım sıkıldı neden erken oldum diye.

oyyyy oyyyy pisicik gelmiş, ramazanda aktif olamadık bizde bayram sonrası gel kuzu biraz diyet biraz geyik devam ederiz.
genelde herkes az çok kilo veriyor, seni de tebrik ederim ramazan da caydırıcı unsurlarla kilo vermek zor.

işler yoğundu kızlar gelemedim tamam ben iki günde bir evde kendimi tartıyorum zaten ödemi filan takip ediyorum.
birde regl oldum daha 6 gün var ona canım sıkıldı neden erken oldum diye.
bazen olur canım düzensizlik, günlerini takip et düzensizlik artarsa dr danış ama 6 gün için fazla dert etme olabilir.
havalar stres etkiler

İznin ne zaman? 2 kilo cok değil de izinde insan bozuyor, ben de 1 temmuz gibi gidicem memlekete, orada cozutuyorum gecen yaz 56 ile gidip 63le döndüm
Gitmeden yine 56 görsem harika olacak.
Dora ucmus resmen, maasallah
günaydın gençler, damacanayla uyudum
birde magnum yedim ödül verdim kendime sabah 49.9 la uyandım
Doraaa harikasin maasallah canım yaaa ne yiyip ictin ya da yemedin :)
Geldim cok şükür 59u görüp ama gerçi simdi reglden bugün 60.2 gördüm. Ramazanda 4 kilo verdim, regl ile ramazan bitti benim icin. Bundan sonra gitse de yavaş gider.

teletubbies sen de buralardasinnn, nasılsınnnn, kac kilosun :) ekim kasımdan beri görüşemedik seninlee o kilolarda misin

Ah ahhh nerdeee... aldım canım maalesef ama tam tartılmadım Ramazan çarptı beni :)
Sınavlarım bitsin başlıyorum ben de inşallah :)

Çigdemcimmmmm sporla birlikte karataya uymaya çalıştım ama ramazanda sadece hafif bir iftarla çok hızlı verdim.
Eşimde başladı diyete o gazla kaptırdık gidiyoruz. Yeni hedefim 45 bayram sonu yine ortalığı kızıştıracam hodri meydan bekliyorum kuzucan

Ben Ocak hedefimi tutturmaya bir kilo kala 56 da bırakmıştım fazla zayıfladım diye, sonra 57,5 a kadar çıktım ama göze batmıyordu çünkü bence hala zayıfım ama Ramazan’da 55,5 u gördüm. Kızlar kolların incelmesi icin kilo vermek yeterliymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…