Fitotellalar

kızlar günaydın
ameliyattan sonra bi türlü giremedim kusura bakmayın. benimde pis bir huyum var yazılanları okumadan yazamıyorum gruba :KK43:
iş yoğunluğundan da okuyamayınca yazamadım öyle oldu..

kızım iyi atlattık çok şükür ben kötüyüm 3 kilo falan aldım. ne diyet ne spor ne ekstradan iki adım atmaca ne de su.. su bile içmedim :olamaz: saçma bi 15 gün geçirdim.

sabah tartıldım 130,2 çıktım :KK14:
günaydın.tekrar geçmiş olsun.off 3 kilo çok olmuş.tekrar başlıyormusun

hafta sonu düzenim pek yoktu.razaman menüsü şeklinde paylaşım yapacağım.yarın tartı günü utemelen buhün iftardan önce tartılacağım.sahurdan sonra tartılmak pek sağlıklı gelmedi

amesia amesia hiç bahstemiyorsun beslenme düzeninden neler yapıyorsun
canım kendi çapımda bişeyler yapıyordum ama motivasyonum iyice kayboldu
ramazanla birlikte biraz daha canlanmayı umuyorum en azından
o yüzden menü paylaşımında bunlunmadım
bu akşamdan itibaren düzenli menü paylaşıcam inşallah.

canım kendi çapımda bişeyler yapıyordum ama motivasyonum iyice kayboldu
ramazanla birlikte biraz daha canlanmayı umuyorum en azından
o yüzden menü paylaşımında bunlunmadım
bu akşamdan itibaren düzenli menü paylaşıcam inşallah.
çok yüklenmeden dengeli yersek sıkıntı olmıcak diye umut ediyorum.

günaydın,
pazar günü regl oldum hala devam ediyor.
gecen hafta cuma perşembe 78,5 görmüştüm.fakat ödem yaptı vucuduma.
bugün tartıldım 79,8 gibi bir şey geldim biliyorum bu gerçek kilom değil.
bugün akşam yoğurt kürü yapacağım belki biraz atarım üzerimden yarında diyetisyen günü.
bakalım orda kaç kilo gelecegim.

günaydın ay bugün tartı günüymüş unuttum
zira zaten almışımdır kesin öyle hissediyorum ama az az da olsa devam edicem koyvermeyi düşünmüyorum
regl olduğum için dün oruç değildim bugün de tabi ama bişey yiyip içemedim
dün sabah evden çıkmadan bi bardak kefir bikaç ceviz yarım portakal akşama kadarda bişey yemeyince mahvoldum baş ağrısından aslında yerim müsaitti yiyebilirdimde canımda istemedi falan filan işte
akşam da bi kase çorba 5 erik yedim bol bol su içtim
haa eve giderken yolda çubuk kıraker yedim gözüm dönmüştü resmen

günaydınlar.dün iftar öncesi tartıldım 64.5.yapıştı bu kilo bana puff

selam kızlar,
cümleten hayırlı olsun ramazan

sabah 62 kiloyu da gördüm şükürler olsun :)

dün sadece küçük bir kase çorba ile açtım orucumu.. sahurda da bir kase oğurt yemiştim hepsi bu..
akşam adam bir yere rzv yaptırayım yemeğe gidelim dedi..sinir oldum yaa.. ben gidersem yerim..
yemesem ayrı dert yani her şey gözünün önünde mekan güzel ne yapayım valla yaa..
gitmeyelim ne gerek var evde yaparız bir şeyler diyorum yok diyor illa ki gidelim ://

selam kızlar,

dün sadece küçük bir kase çorba ile açtım orucumu.. sahurda da bir kase oğurt yemiştim hepsi bu..
akşam adam bir yere rzv yaptırayım yemeğe gidelim dedi..sinir oldum yaa.. ben gidersem yerim..
yemesem ayrı dert yani her şey gözünün önünde mekan güzel ne yapayım valla yaa..
gitmeyelim ne gerek var evde yaparız bir şeyler diyorum yok diyor illa ki gidelim ://
dışarda iftar menülerinin de bi ayarı yokki çok fazla çeşit oluyor. sen durumuna bakarsın canım
olmadı ödül say :)

selam kızlar,

ooww harikasın yaa.çok güzel gitmiş.
vallla benimde dışarda iftar yapasım var

aynen çok güzel oldu ama adam izin vermeyecek gibi devamı gelsin :)

ay ben bu ramazanı da geçireyim öle atacağım kendimi dışarılara.. amam şimdi diil yaw ...

dışarda iftar menülerinin de bi ayarı yokki çok fazla çeşit oluyor. sen durumuna bakarsın canım
olmadı ödül say :)
hıh işte o yüzden istemiyorum.. ://
benim de ayarım yok amesia :))
aynen bugünlük öyle yapayım yapacak bir durum yok..

X