Femara

Bnmde iğnesiz oldu yumurta ların nasıl büyüdü kaç mm di doktor baktığında nası ilişki önerdi adetin kaçıncı günü kan verdin
Doktora gitmedim canım ilk çocuğumda gitmistim doktora sonra ara verdik üç yıl sonra çocuk istedik yedi ay falan denedik olmadı sonra ben femera aldım kullandım ilk ay adetim gecikti test yaptım negatif sonra adet olmadım doktora gittim birşey yoktu tarlusal verdi adet oldum ikinci gün hormanlarima bakıldı herşey yolundaydı doktorun bir daha ki ay başlarız tedaviye dedi bende evdeki femaralari içeyim dedim tek başıma sabah akşam içtim sonra adet gunume bir gün kala coviticin test verdim covit pozitif çıktı HCG degerimde 6cikti

Yarın bidaha mı kan verceksnz nabızları senin için tuttuk o zaman çok heyecanlı

Yarın bidaha mı kan verceksnz nabızları senin için tuttuk o zaman çok heyecanlı
Şimdi gittim verdim geldim dua edin benim için inşallah vardır aksam altı gibi belli olcak.cok heycanliyim kalbim gün güm çarpıyor.

Kızlar selam. Bugun adetin 12.gunu az önce doktordan çıktım sadece 1 yumurta gördü o da 11mm civarı. Büyümemiş maalesef, cuma günü tekrar gel bakalım dedi. Cumaya kadar büyürse de tutar mi bilmiyorum, dongum 26-27 gün civarı. Doktorum ben normalde femara vermiyorum senin gönlün hoş olsun diye verdim dedi :) klomen kost yapti diye bu ay femara deneyelim mi demistim sagolsun kırmadı. Rahim kalınlığı Allah tan iyi, inceltmemis dedi. Kismet bakalim bu ay femara ile tutmazsa bir daha kullanmayi düşünmüyorum. Sizce 11mm yumurtanin büyüyüp tutma ihtimali varmi

kuzum bugun daha pazartesı gunde 2mm buyuse bence 18olur cuma günü inşallaahh,
yumurtlama masajı yapsana bırgeneın gunlugunde var tarıfı.
Rabbım emeklerını bosa cıkarmasın.
aslnda tam tersı klomen yerıne femara verıyolar doktorlar neden oyle dedı aacab anlamadım

Amin canim Allah razı olsun, hepimiz emeklerimizin karşılığını aliriz inşallah.
Femara rahmin inceltiyor ben normalde vermiyorum dedi. Günde 2 kez kullanmistim ama bende etkisi böyle oldu belki.
Yumurtlama masajina bakayım canim cok sağol. Cuma adetin 16.gunu oluyor o gün 18-19 mm olsa catlatma iğnesi verecek 17.gun çatlayacak, adete 10 gün kalmış olacak, sanki gec olur gibi geliyor tutar mi bilmiyorum hayirlisi.

ay bende tam tersiii biliyorumm,
amın canım ınsallaahh ya,
yumurtlama masajını dene bn hap kullanırkende yapmıstım, olur ya bes gun var daha ,
yoo yumurta buyusun ıgne verır zaten adetle işin yok ki eger gebelık olursa 14gun pozıtıf oluyor, yok ıse ıgneden sonra 14gun regl oluyorsun.

Bol bol havuç incir ye yeşil yapraklı yeşillik ye

Bide geç çatladıgı için adet gecikir çatlamadan 14 gün sonra adet oluruz canım

Ya ben şunu hıssedıyorum böyle adet sancım oluyo ya yıne olmadı vs dıye düşününce cok sınırlı ve agrasıf oluyorum.
meselam ılk tedavıye baslayınca aşırı mutluyum olma ıhtımalı olacak dıye sanırım.
ıyıce psıkolojım bozuldu...

Ben de öyle düşünüyorum tutma ihtimali düşük ve catlatma iğnesi kullaninca adet geçirecek. Bilemedim ya belki de cuma günü gitmem dogal akışına bırakırım
kız olur mu öyle yarıda bırakma sakın,
hadi iğne olmadan çatlamazsa Allah korusun git mutlaka .
adet gecıkmesı degıl o canım sen normal seyrınde degılsın zaten hap kullanıyorsun döngün ona göre değişiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…