Femara

kız olur mu öyle yarıda bırakma sakın,
hadi iğne olmadan çatlamazsa Allah korusun git mutlaka .
adet gecıkmesı degıl o canım sen normal seyrınde degılsın zaten hap kullanıyorsun döngün ona göre değişiyor.
evet biliyorum progestan kullanınca döngüm degişiyor ve normalden birkac gün gec adet oluyorum kuzum.
doktor da umutlu konusmadı, cuma gelebiliyorsan bakalım dedi ama mutlaka gel demedi. bugün 14-15 mm görseydik mutlaka takibini yapardım ama doktor gördüğü yumurtanın şeklini bile begenmedi. hersey güzel olsa cuma catlatma ignesi verse cumartesi ramazanın ilk günü, aksam kocayı ilişkiye ikna etmek de zor. ilk birkac gün ikimiz de sersem gibi oluyoruz. günleri degerlendiremezsek de bosuna vucuduma hormon yüklemiş olucam.
ben 2 ay once klomen kullandıgımda yine boyle olmustu 12.gün kuçuktu bir daha gittim 16.gün biri olgun 2 yumurta görmüştü catlatma ignesi vermişti ilişki günlerini degerlendirdik ve 2 kistim oldu, tutmadı yani. şimdi yine boyle yumurta gec olgunlasıyor, cok düşük ihtimal. bu ay da boyle olsun, doğal akışında değerlendiririz tutarsa kısmet.

evet biliyorum progestan kullanınca döngüm degişiyor ve normalden birkac gün gec adet oluyorum kuzum.
doktor da umutlu konusmadı, cuma gelebiliyorsan bakalım dedi ama mutlaka gel demedi. bugün 14-15 mm görseydik mutlaka takibini yapardım ama doktor gördüğü yumurtanın şeklini bile begenmedi. hersey güzel olsa cuma catlatma ignesi verse cumartesi ramazanın ilk günü, aksam kocayı ilişkiye ikna etmek de zor. ilk birkac gün ikimiz de sersem gibi oluyoruz. günleri degerlendiremezsek de bosuna vucuduma hormon yüklemiş olucam.
ben 2 ay once klomen kullandıgımda yine boyle olmustu 12.gün kuçuktu bir daha gittim 16.gün biri olgun 2 yumurta görmüştü catlatma ignesi vermişti ilişki günlerini degerlendirdik ve 2 kistim oldu, tutmadı yani. şimdi yine boyle yumurta gec olgunlasıyor, cok düşük ihtimal. bu ay da boyle olsun, doğal akışında değerlendiririz tutarsa kısmet.
Ya ama okadar ilaç kullandin , ne biliyim boşa gitcek gitmezsen.
Sen bilirsin kuzum hayırlısı olsun inşallah

Ya ama okadar ilaç kullandin , ne biliyim boşa gitcek gitmezsen.
Sen bilirsin kuzum hayırlısı olsun inşallah
femara kullandım ve vitamin takviyeleri. doktor mutlaka gel deseydi giderdim ama o da umutlu olmadıgı icin gidesim gelmiyor. sagol destegin icin :) elimizden geleni yapıyoruz gerisi nasip, bebişler vaktini bekliyor

Papatya haklı ihtimal düşük demesi görece li ya kimi kadın ın aynı koşulda tutuyo
2 ay once aynısı klomen kullanırken oldu 2 yumurta vardı ve tutmadı, şimdi bunda yumurtanın şeklini de begenmedi ve 1 yumurta var. haftasonu ramazan, catlatma ignesi yapılınca mutlaka iliski olmalı stresini yaşayacagım, oruclu olacagımız icin aksam eşimi ikna etmek cok zor ve haklı da. bugün güzel büyüse ramazan başlayana kadar değerlendirirdim güzel olurdu şimdi bu cok düşük ihtimal icin catlatma ignesi ve progestan boşuna kullanmak istemiyorum. olacagı varsa dogal yolla olur, moralim bozuldu biraz acıkcası. cok koşturuyorum, nasıl istiyorum anlatamam, Allah öncelikle cocugu olmayanlara versin diye dua ediyorum, biz de saglıklı bir şekilde inşallah ikinci cocugumuzu kucagımıza alırız diyorum, yani sürekli bu konuyu düşünmekten de yoruldum. kafamı baska birseye veremiyorum, bu iyi birşey degil, belki de bu bana bir işarettir, bu kadar takmamak lazım.

femara kullandım ve vitamin takviyeleri. doktor mutlaka gel deseydi giderdim ama o da umutlu olmadıgı icin gidesim gelmiyor. sagol destegin icin :) elimizden geleni yapıyoruz gerisi nasip, bebişler vaktini bekliyor
Kuzum doktorlar genelde olumsuz konuşuyor ya o yüzden bence git baktir son bi.kere.
Sende sağol canım.
Kesinlikle ya nasipten öte yol yok

Kızlar adetime 3 gun var muhtemel göğüslerim gecen aya göre çok daha agryor gecen ay femara ve ovitrelle kullandım bu ay femara ovitrelle estrofem ve progestan fitil kullandım estrofem ve progestan daha cpk şişirniş olabilir mi sizce yaşayan var mı yukarı uzandıgımda bile nasıl agryor koltuk altlarmdan itibaren

Kızlar adetime 3 gun var muhtemel göğüslerim gecen aya göre çok daha agryor gecen ay femara ve ovitrelle kullandım bu ay femara ovitrelle estrofem ve progestan fitil kullandım estrofem ve progestan daha cpk şişirniş olabilir mi sizce yaşayan var mı yukarı uzandıgımda bile nasıl agryor koltuk altlarmdan itibaren
Evet progestan duphaston kullanmıstım ocak ayında bnimde öyle olmustu o ilaçların etkisi çok benimde göğüslerm 2 beden büyümüştü adeta Ağrıyordu

Günaydın canlar❤️
İğne sonrası 9gun.dunku testim daha silikti ,mavili olan daha net çıktı..algılama.gucu fazla sanırım. Regl sancım.var bide😱

Eklentiler

• IMG_20220329_065521.jpg
    IMG_20220329_065521.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20220329_065500.jpg
    IMG_20220329_065500.jpg
    61,3 KB · Görüntüleme: 37
Günaydın canlar❤️
İğne sonrası 9gun.dunku testim daha silikti ,mavili olan daha net çıktı..algılama.gucu fazla sanırım. Regl sancım.var bide😱
günaydın canım, belki de bebiştir❤️bence 2 gün sonra devam et bu sekilde bakmaya. regl sancıları rahim kalınlastıgı icin oluyor muhtemelen, sonucta bebiş varsa da adet gelecekse de kalınlasıyor, hayırlısı olsun inşallah

günaydın canım, belki de bebiştir❤️bence 2 gün sonra devam et bu sekilde bakmaya. regl sancıları rahim kalınlastıgı icin oluyor muhtemelen, sonucta bebiş varsa da adet gelecekse de kalınlasıyor, hayırlısı olsun inşallah
Günaydın canım, iki erken gebelik testim bidr normal var onlarında yaparım artık sonuca bakarız ❤️
Hayırlısı olsun inşallah pek sanmıyorum bişey olduğunu da kısmet nasip.
Aynen olabilir, ama.su ağrı olunca tüm modum düşüyor ya

Günaydın canım, iki erken gebelik testim bidr normal var onlarında yaparım artık sonuca bakarız ❤️
Hayırlısı olsun inşallah pek sanmıyorum bişey olduğunu da kısmet nasip.
Aynen olabilir, ama.su ağrı olunca tüm modum düşüyor ya
valla ben de heyecanlandım şimdi
yaptıgında mutlaka haberdar et bizi :)
ben de umutsuz moddayım ama buna kapılırsak hiç olmaz canım ya her zaman olumlu düşünelim. sanırım birkaç ay olmayınca insan hiç olmayacakmış hissine kapılıyor, benim de birkac ay boyunca her ay bişeyler cıktı umdugum gibi gitmedi ama vardır bunda da bir hayır

X