Fal Sepeti Deneyimleri

ASTROCENTER (Bir servet harcamışım :KK43: )
Azra Ekin, Sevgican Sabri, Kağan Ateş, Alya Arkin, Arya Saygın, Talha İlhan, Neslin Yazar, Bahar Cansu, Medyum Muzo, Mira Dalya, Hale Sargın, Hülya Akın, Medyum Helin, Cudi Arıcı, Ayşil Kaya, Medyum Ada, Sibel Kara, Medyum Deniz, Sezgi Akbulut, Mehmet Duman, Simon Tor, Uzay Kutlu, Birsen Tekin, Tanem Su, Simay Doruk, Yusuf Emre, Zeyno Yaprak, Barbaros, İdil Öz, Ecem Arman, Umay Akay, Dorean Yıldız, Adin Bilge, Medyum Marta, Denis Era, Arzu Sayılı, Tan Yalın, Banu Doğru, Medyum Sahra, Bulut Behnan, Sezen Güneş, Kadir Baran, Nalan Güngören, Medyum Lara

astrocenterda baktırdıklarım yukarıdakiler

Yazmaya değerler:
Arya Saygın ( vadeleri tutmadı her vadesi de gelmedi ama anda bildikleri olmuştu)
Tanem Su: ilk falında anda bildikleri oldu gelecek için olumlu baktı, ikinci falı 2 hafta sonra baktırmama rağmen tam tersini söyledi. Vadeleri de çıkmadı.
Sevgican Sabri: Anda baya bildiği şeyler oldu aramızdaki gerginliği bilmesi karakter analizi vs. bu konularda iyidi baya şaşırmıştım gelecek vadelerine var. Ama bir daha baktırırım belki.
Azra Ekin: İlk falında anda iyi gibi geldi, 2 ve 3.kez baktırdım ama her falında anda daha kötü oldu. Hatta 3.de anda da bilemedi. 3 falı birer bibuçuk ay arayla baktırmama rağmen hep 2 hafta diyip durdu ama olmadı bir şey.
Alya Arkın: Kavgalarımızı gerginliklerimizi bildi, özellikle ilk falında çok çok iyidi. Vade olarak uzak vade verdi zaten ben bir daha baktırırım alyaya.
Talha İlhan: İlk falında iyidi anda, birkaç vadesi de çıktı ama sonraki fallarda hep aynı şeyi söyleyip durdu ve söylediği tarihlerde hiçbir şey olmadı. Bir daha baktırmam sanırım 3 kere falan baktırmışım. Ama şu konuda iyi fal bakarken oyalamıyor tak tak söylüyor hızlı hızlı.
Medyum Muzo: Anda iyidi iki falında da, sorduğum kişinin kullandığı cümleleri kelimeleri bildi, gelecek için bu yaz demişti ama olmadı bir şey.
Sezgi Akbulut: Anda iyidi gelecek çıkmadı
Ayşil Kaya: Anda iyidi, karakter analizinde vs. Olumsuz bir fal baktı, gelecek için tanışacağım biri olduğunu söyledi ama vadesi mart ayı çok var daha.
Hülya Akın: anda bildiği şeyler oldu gelecek çıkmadı.
Sibel Kara: Anda iyidi, şimdiye kadarki vadesinde süreci bildi. Ama henüz diğer vadelerine 2 ay var. Bu arada 3.kişiyi bilenlerden biriydi. Bir daha baktırırım
Cudi: İlk falında anda iyidi, gelecek vade vermedi, ikinci üçüncü falında da aynı şeyleri söyledi. Gelecek vadesi vermedi süre olarak ama sonuç olarak olumlu dedi hala gerçekleşmedi.
Denis: Benim favorim Denis gerçekten. Çünkü aramızdaki tartışmayı, bu tartışmanın tarihini, 3.kişiyi ve bu kişinin adını da bildi. Tam adı değil ama harflerini ve hecesel olarak bildi. Vade verdi mi hatırlamıyorum kayıt almamıştım not alıyodum. Şuan olsa sistemde tekrar baktırıcam ama sistemde bir süredir yok.

Açıklama yapmadıklarım yazmaya değer fallar değil, aldığım kayıtları bitiremedim bile o kadar kötü fallardı.

Kızlar bi konuda danışacağım; anda kafamda soru işareti olan bi konuyla ilgili Ahu ve Gül benzer yorum yapmıştı, Duygu deniz ise çok farklı bi yorum yapmış. Şuan maalesef teyit edemiyorum ama sizce hangisi anda daha doğru bilmiştir? Duygu denizin fallarında bizim verdiğimiz bilgiye göre şekillendiği çok olmuştu ama o konu yeniden kafamı karıştırınca falları dinledim. Acaba hangisi anda daha doğru yanıtlar
Kızlar ya buna yorum yapan olursa sevinirim illaki hepsine baktıran olmuştur 🥲

Ben gülden memnunum. ahu günündeyse o da bilmiştir. Duygu çöp
Duygu ne dersek oradan beslenmiş sanki eski fallara sırayla baktım da ben bişey anlatmışım sonraki falın yorumuna onu sıkıştırmış
Hani öyle birşey söylemiş ki aynı konu tekrar gündeme gelince inşallah onun dediği doğru değildir diyorum 🥹 ahu ve gülden tamamen farklı bi yorum yapmış

Ya duygu akıl okumada ve karşı taraf düşüncesinde çok iyi evet ama dediğiniz gibi çoğu zaman verdiğimiz bilgilere göre şekilleniyor😂 3 fal önce yer değişikliği söylemiştim 3 faldır onu söyleyip duruyor halbuki durum oldu bitti daha olacak gibi söylüyor yani duygu gününde değişse senin bilgilerinle yorum ve tahmin yapıyor . Ahu bende çıkmadı vadesi ama genel olarak söyledikleri çok mantıklı geldi. Gül demir zaten genel yprum yapıyor ama ı genel cümleler doğru oluyor yani olumlu olumsuz tarzında. Detay bilemiyor

Duygu ne dersek oradan beslenmiş sanki eski fallara sırayla baktım da ben bişey anlatmışım sonraki falın yorumuna onu sıkıştırmış
Hani öyle birşey söylemiş ki aynı konu tekrar gündeme gelince inşallah onun dediği doğru değildir diyorum 🥹 ahu ve gülden tamamen farklı bi yorum yapmış
Aynısını bana da yapmıştı.Eski fallari okuyor .Bi önceki falda sorduğum bir soruyu, ikinci falında sanki kendisi durum tespiti yapmış gibi söylemişti.

duygunun hep soylendigi gibi düşünce okumada da iyi olduğunu sanmıyorum bana onda bile celisiyordu. iki kere baktırdım ikinci falda ilk baktığına açıp bakmak bile aklına gelmemiş öyle sallamıştı

duygunun hep soylendigi gibi düşünce okumada da iyi olduğunu sanmıyorum bana onda bile celisiyordu. iki kere baktırdım ikinci falda ilk baktığına açıp bakmak bile aklına gelmemiş öyle sallamıştı
Duygu ya bunu söyleyince anın enerjisi diyor
Halbuki aynı olayı birkaç gün arayla tamamen farklı yorumlamış ve yoruma açık bi konu değil doğru 1 tane
Bazen baya bildi diyorsun sonra öyle birşey oluyo ki çöp fal dedirtiyor

Duygu ya bunu söyleyince anın enerjisi diyor
Halbuki aynı olayı birkaç gün arayla tamamen farklı yorumlamış ve yoruma açık bi konu değil doğru 1 tane
Bazen baya bildi diyorsun sonra öyle birşey oluyo ki çöp fal dedirtiyor

bir falinda adam aşkından ölüyor bitiyor dedi tam iki gün sonraki falinda bu adamda en ufak duygu yok dedi. enerjiler düşünceler anlık değişir lafım yok ama böyle değil 😂 aynısını elena yapmıştı itiraz edince sen gerçekleri duymaya katlanamiyorsun demisti😂 ama hakkını yemiyim elenanin ilk fal cikti. duyguda aklimda kalan tek cümle yok

bir falinda adam aşkından ölüyor bitiyor dedi tam iki gün sonraki falinda bu adamda en ufak duygu yok dedi. enerjiler düşünceler anlık değişir lafım yok ama böyle değil 😂 aynısını elena yapmıştı itiraz edince sen gerçekleri duymaya katlanamiyorsun demisti😂 ama hakkını yemiyim elenanin ilk fal cikti. duyguda aklimda kalan tek cümle yok
Elena benim direkt çöp ya sapık ruhlu biri vardı birkaç yıl önce onun bana aşık ve ilişkimiz olacağını söylemişti hiç öyle gelişmedi olaylar :))
Teyit edersem haber vericem mutlaka inş ahunun dediği gibidir
Bana ahunun dediği birkaç gelişme olmuştu

Elena benim direkt çöp ya sapık ruhlu biri vardı birkaç yıl önce onun bana aşık ve ilişkimiz olacağını söylemişti hiç öyle gelişmedi olaylar :))
Teyit edersem haber vericem mutlaka inş ahunun dediği gibidir
Bana ahunun dediği birkaç gelişme olmuştu
Ahunun bana vadesine daha var ama anda en iyi bilenlerden biriydi
Daha önce bahsettiğim 3 kişi enerjisi
İnstagram vs olayını da bilmişti
Bunu bilen zaten birkaç falcı oldu baktırdığım belki 100 falcı içinde

sah sultana baktirdim da tarotta nasil harf verebiliyor verdigi harfler dogruydu ama anda iyi miydi emin olamadim zaten cok kisa bakmis dedikleri cikan var mi

Selam kızlar fal sepetinde ya da bir yolun̈ var da kahve falı bakan tavsiye edebileceğiniz biri var mı. Geçen byv de gokceye baktırdım anlık da bir iki noktayı bildi sadece sizce tarot my yoksa kahve mı baktirayim tarot anlık enerjilerle değişiyor sanki.

Selam kızlar fal sepetinde ya da bir yolun̈ var da kahve falı bakan tavsiye edebileceğiniz biri var mı. Geçen byv de gokceye baktırdım anlık da bir iki noktayı bildi sadece sizce tarot my yoksa kahve mı baktirayim tarot anlık enerjilerle değişiyor sanki.
Falcı mars byv de deneyebilirsin anda iyiydi bende.gelecek vadelerine gelmedim henüz

X