Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar bir gelişme oldu hayatımda ve sorduğum konuyla ilgili… ve evet maalesef hiçbir falcı bilemedi. Hem de hiçbiri yani o kadar net bi şeyki tam tersi konuşup kafalarında senaryo kurmuşlar resmen, yanından bile geçememişler.
Tek tek isim bile yazmaya gerek duymuyorum ama falsepeti teller çok bilindik az bilindik hepsi patladı…öyle böyle değil
Bu vesileyle de fal defterini kapatıyorum bi bakıma iyi oldu kurtuldum 😕
Gül demirdemi bilmedi

Haleyı merak edıp bende baktırdım bılgı vermedım soru sormadım genel yorum ıstedım baya hayatımda olan sorunları saydı kadın bana baya sevdım gelecekle alakalı degılde anla alakalı baya tutturdu sıfır bılgıyle vadede verdı ama zaten basladı bıle dedıgı sey oda tuttu dıyebılırım yanı sevdım

Haleyı merak edıp bende baktırdım bılgı vermedım soru sormadım genel yorum ıstedım baya hayatımda olan sorunları saydı kadın bana baya sevdım gelecekle alakalı degılde anla alakalı baya tutturdu sıfır bılgıyle vadede verdı ama zaten basladı bıle dedıgı sey oda tuttu dıyebılırım yanı sevdım

Ben haleye haziranda baktirmistim cikti. Gecenlerde yine baktirdim yine cikarsa bilmis olur cikmazsa tesaduf olur

İnstagramda … diye bi sayfa var canım ücretsiz bakıyor benim her seyimi bilmişti

Son düzenleyen: Moderatör:
X