Fal Sepeti Deneyimleri

Kızlar Şah Sultana baktırdim ben pek begenemedim ya 5 soru sordum 3 unu cevapladi belki yoğunluktandir ama bende bildigi sadece tek bir konu oldu o da kişi analizi sadece. Hale ye de yakalarsam birazdan atacam. Ben Ahu dan devam kızlar
tuğba Kılıç’ı da denersen yazar mısın
Bana forumdan biri önermişti
Ben de beğendim anda baya ama kimse bir şey yazmamış forumda teyit de edemedim
2000kredi aslında pahalı da değil

hale Özsoy bana çıkmış. haziranda baktırmışım. bana sonbaharda olacak gelişmelerden ve karşı tarafın nasıl davranmak istediğinden planlarından falan bahsetmiş. o zaman kahkahayla gülüp bir vermiştim. ama çıkmış (öneri değildir). şimdi indirim varken gidip yine baktıracağım ama kesin kötü olur bu sefer :KK70:
Ben de sizden okuyup baktirdim bu akşam.Anlikta epey bildi.Naif ,kibar biri.Nokta atışları da oldu.10.aya en geç 11. Aya vade verdi hiç umutlu olmadığım bir sey için.Umarim çıkar 🙏🙏

Ben de sizden okuyup baktirdim bu akşam.Anlikta epey bildi.Naif ,kibar biri.Nokta atışları da oldu.10.aya en geç 11. Aya vade verdi hiç umutlu olmadığım bir sey için.Umarim çıkar 🙏🙏

jpgrenouille jpgrenouille
Ben bir şey sormak istiyorum seni alıntıladım ama sorum hepinize

Şimdi sorduğum kişinin sosyal medyalarda tanımadığı kızlarla takipleştiğini görüyorum. Hatta en son bir kızla takipleşmiş instagramda. Benim sorduğum erkek, kızın belli bi aydan sonraki fotoğraflarını beğenmiş son 2 aydı, buradan yeni takipleştiklerine emin oldum zaten. instagramı geçtim sportifydan bile takipleşmişler ki sorduğum erkek de öyle spotifyda herkesle takipleşmiyor.
Bu tam anlamıyla hayatında biri olmasa bile yine de 3.kişi enerjisi sayılmaz mı? Flört sayılmaz mı?
Mesela haleye ben durumu açıklamadan genel bir soru sordum malum kişiyi. Anlatırken hayatında kimse yok dedi. Yine bazı falcılar flört ettiği kimse yok aklında sen varsın diyorlar.
Sizce bu çıkmamış fal sayılır mı?

Şimdi sorduğum kişinin sosyal medyalarda tanımadığı kızlarla takipleştiğini görüyorum. Hatta en son bir kızla takipleşmiş instagramda. Benim sorduğum erkek, kızın belli bi aydan sonraki fotoğraflarını beğenmiş son 2 aydı, buradan yeni takipleştiklerine emin oldum zaten. instagramı geçtim sportifydan bile takipleşmişler ki sorduğum erkek de öyle spotifyda herkesle takipleşmiyor.
Bu tam anlamıyla hayatında biri olmasa bile yine de 3.kişi enerjisi sayılmaz mı? Flört sayılmaz mı?
Mesela haleye ben durumu açıklamadan genel bir soru sordum malum kişiyi. Anlatırken hayatında kimse yok dedi. Yine bazı falcılar flört ettiği kimse yok aklında sen varsın diyorlar.
Sosyal medyada takipleşmesi flörtleştigi anlamına gelmez.Bazen sırf çevre olsun diye bile takipleşiyorlar tanimadiklariyla.Arka planda ciddi bir ilişki olursa ancak 3.kişi enerjisi olur.Yoksa takip etmiş,beğenmiş vs aynı şey değil bana göre.

Yani ucuncu kisiyi bilen falci pek olmuyor zaten. Seni seviyor seni sevmiyor gibi kalip cumlelerden cok daha neler soylemis onlara bakmak lazim. Ama bu bahsettiginiz de cok genel bir durum. Belki arkadas da olabilir. Bende instagram veya spotifyda zevklerini begendigim insanlari takip ediyorum, takiplesiyorum kiz/erkek. Ama bazilari sadece arkadas olabiliyor.

Şöyle söyleyeyim eski sevgilisi ile tekrar konuşmaya başladığında bile 3. Kişi enerjisi görmüyorlardı😂😂😂

Kızlar bi konuda danışacağım; anda kafamda soru işareti olan bi konuyla ilgili Ahu ve Gül benzer yorum yapmıştı, Duygu deniz ise çok farklı bi yorum yapmış. Şuan maalesef teyit edemiyorum ama sizce hangisi anda daha doğru bilmiştir? Duygu denizin fallarında bizim verdiğimiz bilgiye göre şekillendiği çok olmuştu ama o konu yeniden kafamı karıştırınca falları dinledim. Acaba hangisi anda daha doğru yanıtlar

X