Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah
Kızlar bu akşam haberlerde vi haber izledim resmen kanım dondu ya kadın demeye bile dilim varmıyor daha yenı doğurmuş bebeğini bogup copkutusuna atmış sonrada taksiye binip kaçmış delirdim resmen ben ve biz burda elimizden gelenin fazlasını yapiuoruz ama hak etmeyenler anne oluyor ya yine dedim hiç isyan etmedim etmiycem kendimi durdurdum resmen böyle bi canilik olabilirmi ya masum yavrum benim olman için neleri vermezdimki...
Allah bildiği gibi yapsin nasil bir vicdansizlik bu nasil canina kiymjs o melegin ya

Merhabalar Benim de bat dündü ama olmadım bir önceki mensim normalden uzun sürdü ondan da gecikmiş olabilir ,bir de geçen hafta da 1 gün lekelenme oldu heves yapmak istemiyorum ama heyecanlıyım inceden

Merhabalar Benim de bat dündü ama olmadım bir önceki mensim normalden uzun sürdü ondan da gecikmiş olabilir ,bir de geçen hafta da 1 gün lekelenme oldu heves yapmak istemiyorum ama heyecanlıyım inceden
Hosgeldin.
Guzel haber bekliyoruz canim

Kızlar başka bir topikte gördüm adete sekiz gün varken test yapmış kaset testlerden ve ikinci çizgi bayag belirgindi böyle erken sonuç çıkan görünce bende cumadan başlasammı diyorum:KK55:

Kızlar başka bir topikte gördüm adete sekiz gün varken test yapmış kaset testlerden ve ikinci çizgi bayag belirgindi böyle erken sonuç çıkan görünce bende cumadan başlasammı diyorum:KK55:
Test yapmaya yer ariyoruz biz zaten bence yapma.
Bak benim 4 gun kala yaptim gene negatif. En az 3 gun kalaya.kadar bekle derim

Test yapmaya yer ariyoruz biz zaten bence yapma.
Bak benim 4 gun kala yaptim gene negatif. En az 3 gun kalaya.kadar bekle derim
Valla ya ama nasıl sabredicem bilmiyorum sonra negatif çıkınca da dünya başıma yıkılıyor uyusam uyansam bat gelse test yapsam ayy iyice delirdim:halay:ama dediğin doğru bi şekilde beklicez el mecbur ya sabır dicez

Ya bende 2.cocuk diyene çemkiriyordum .
Kızım zaten beklemeden geldi.Iyiki geldi:KK200:
Çalışayım evin borcu bitsin,arabanın borcu,ıs yerimiz otursun diye diye bekledim.
Bebek istemiyorum diyene de hak veriyorum.Biyolojik bi saat var.Bi istek geliyor Allahtan tüm bebekleri sevesin geliyor.
Rabbim çok bekletmesin hak edenleri insallah

Ya bende 2.cocuk diyene çemkiriyordum .
Kızım zaten beklemeden geldi.Iyiki geldi:KK200:
Çalışayım evin borcu bitsin,arabanın borcu,ıs yerimiz otursun diye diye bekledim.
Bebek istemiyorum diyene de hak veriyorum.Biyolojik bi saat var.Bi istek geliyor Allahtan tüm bebekleri sevesin geliyor.
Rabbim çok bekletmesin hak edenleri insallah
Aminnnn..
Ben gene istemiyordum aslinda calisacaktim.
Esim otur evde caliscaksan git babanin evine dedi bana :halay:

Aman bende canima minnet bari cocuk dogurayim oglumun istegi olsun dedim:KK9:

X