Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben 1.5 yillik evliyim canim 15 aydir cocuk icin uğraşıyoruz iste ama fasulyam gelmiyor cunku kendisi cok nazli
gelir inşallah. valla çocuk yokken gezin tozun yiyin için. bana derlerdi tınmazdım olsun ya gene gezeriz derdim. ama başbaşa olmak bu zamanlar çok değerli.

benim oğlum 5 yaşında sayılır. maşallah hiç susmaz elhamdülillah akıllı işini bilir. kızım konuşmuyor pek aöa çığlığı ile abisi ile mücadele ediyor
Aynı yaş grubundalar o zaman bir gün inceledim acaba sessiz ne kadar duruyor diye resmen 2 dk susmuyor sürekli bişi anlatıyor yada soruyor bide bana bildiğim şeyleri bile öğretmeye çalışıyor kulaklarım ağrıyor bazen
Kızlar cazgır oluyor

lego aldık minik elleriyle saatlerce birşeyler yapar . ne hayal gücü var. Allâh razı olsun lego yapanlardan. yoksa bana konuşuyor her dakka olmuyor .

gelir inşallah. valla çocuk yokken gezin tozun yiyin için. bana derlerdi tınmazdım olsun ya gene gezeriz derdim. ama başbaşa olmak bu zamanlar çok değerli.
Evet oyle de benimki de deli gibi cocuk seviyor bende istiyorim bide biz sürekli geziyoz tozuyoz zateni artk bebsim gelsin istiyorim

lego aldık minik elleriyle saatlerce birşeyler yapar . ne hayal gücü var. Allâh razı olsun lego yapanlardan. yoksa bana konuşuyor her dakka olmuyor .
Benimkinin eli işte gözü oynaşta gibi bişi bişiyle oynasa bile yinede konuşup durur bazen o konuşurken dalıp gidiyorum kafa nasıl gidiyorsa artık

Benimkinin eli işte gözü oynaşta gibi bişi bişiyle oynasa bile yinede konuşup durur bazen o konuşurken dalıp gidiyorum kafa nasıl gidiyorsa artık
çokkk güldüm bizimkide oynarken bile konulur ama en azından beni yanında istemiyor. kız fırsat kolluyor biran bıraksın alayım hemen. çok komikler ya.

çokkk güldüm bizimkide oynarken bile konulur ama en azından beni yanında istemiyor. kız fırsat kolluyor biran bıraksın alayım hemen. çok komikler ya.
Anaokuluna başlayacak inş biraz enerjisini atar diye umuyorum orada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…