Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bayanlar benim adet biteli 10 gun oluyor. 3 gun once iki cizgide kopkoyu cikti ama bugun tekrar test yaptigimda yine koyu cizgi basina boyle birsey gelen varmi acaba

Eklentiler

• 20180831_224548.jpg
    20180831_224548.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 38
Bayanlar benim adet biteli 10 gun oluyor. 3 gun once iki cizgide kopkoyu cikti ama bugun tekrar test yaptigimda yine koyu cizgi basina boyle birsey gelen varmi acaba
acaba iki kez yumurtluyor olabilirmisin demeye devam. inşallah bol zamanın Car demektir. bir gün yakalarsınız poitifİ.

acaba iki kez yumurtluyor olabilirmisin demeye devam. inşallah bol zamanın Car demektir. bir gün yakalarsınız poitifİ.
peki ama arka arkayami iki kez yumurtlanir anlamadimki. Pozitif gorunce iki gunu degerlendirdim ama bugunde pozitif olunca anlamadim. Resmi gordunuz degilmi pozitif silik degil pek

Yok bi sikinti cok şükür canim iki ay klomen iğne kullandim sonra biraktim doktora da gitmiyorum artk canim kismet diyip oturuyorum en iyisi de bu kafa daha rahat
Allah büyük Eylülü guldursun rabbim yuzumuze :)

Çok sıcak bir topik. teşekkür ederim güzel karşılama için. kızlar ben 2012. 2013 yıllarında kk da bolbebiş topiğinde çok zorlu ve uzun süreden sonra ilk evladımı kucağıma aldım. sonrasında hala devam eden dostluklar kurduk. tabi ben arada 2016 yılında2.bebeğimi kucağıma aldım. aynı arkadaşlarım hep yanımda oldular şimdi hepimiz iki çocuklu anneyiz... ben 3.bebeğimİ daha doğrusu biz eşimle istiyoruz . yaşım 30 oğlum 4 yaş 9 aylık kızım 2 yaşına girecek bugün... 2 düşük bir kimyasal gebeliğin ardından ilk bebeğimi kucağıma aldım. az tecrübem var . sizlere umut olmak isterim. olacak o bebiş bir gün göbüşünüze konacak , sonra kucağımıza alacağız... annemmm diyecek... ve güzel günler göreceğiz...

X