Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin kizlar.
Dun gece ne var ne yok yedin caniniz cekmesin diye yazmiyorum. Sabahi zor ettim. Mide agrisindan oldum
Simdi de ishal oldum. Mide bulantisi devam ediyor yag kokusundan nefret ediyorum.

Allah razı olsun canım

Tsk ederm tatlim bu bilgiler icin
Bende esim gibi oldum sanirsam hala inanamiyorum hamile olduguma anca nabzını duyana kadar.
Bende de cok sanci var kuzum ya oyle sancilar ki aaa bisey oldu diyorum gitti diyip lavaboya kusuyorum benjm rahim küçüktü sanirsam ben doguma kadar hep boyle olacam sanirsam
Bu seferki belirtiler bende de farkliydi canim bende bu sefer farkli biseyler var diyordum kendimde normal aylarda da göğüs agrisi şişkinliği olurdu bide kasik agrisi ama bu seferki agrilar daha fazlaydi

Gunaydin kizlar.
Dun gece ne var ne yok yedin caniniz cekmesin diye yazmiyorum. Sabahi zor ettim. Mide agrisindan oldum
Simdi de ishal oldum. Mide bulantisi devam ediyor yag kokusundan nefret ediyorum.
Gunaydin sekerim kiz az yiyeydin bari ben fazla bisey yiyemiyorum karnim hemen agriyor bide ben kabizim surekli kuru kayisi falan tuketiyorum. Benjm hic mide bulantisi tiksinme falan yok ya daha erken mi acaba everytime_night kiz sende var mi bunlar

Canim istediydi cok yedim deli gibi. Sabaha kadar cektim agriyi.
Bide benim safra kesem yok oyle herseyi tuketmemem lazim sonra boyle oluyor.
Her hamilelik bir degil oglumda midem sadece cok az bulandi rahatti bunda daha farkli herseyden tiksiniyorum bide cok sinirliyim herkese bagiriyorum.

Allah razı olsun kardeşim inşallah yapayım bende elimden geleni . darısı sana olsun en yakın zamanda .

İ
İşte benimde öyle hep adet sancısı var sürekli 15 gündür birde ateş basması kokuya çok duyarlıyım . öyle göğüste falan bişi yok yoksa

Benimki ne dün söyledim ben , demin aradı bişe yedimmi falan Nasılım diye soruyor falan kapatırken de sevgilim tekme atrsa haber ver dıyo :))

kız iki çocuk sahibi arkadaş , 5 haftalık iken kontrole gittim . Dedim bebeğimi gördüm belliydi yâni keseciği. diyor yaaa cinsiyetimi belliydi. sizin ilk ya daha heyecanlıdır . ben bile düşünüyorum hareket edeceği zamanı. rüyalarıma giriyor.

benim küçük kız taklidimi yapıyor. anne ıyyyyyğğp diyormuş. midemm bulanırken.

Valla canım benim 15 gündür hergün adet sancım var Komşum da hamilelik boyunca olur o hep dıyo ama insanı tedirgin ediyor birde
Bende de oyle olmustu hamileydim canım hayırlısı hakkında ovulasyon testinden anlar mısın bisey göstericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…