Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
düzensiz mi reglin ?
Bir kaç aydır düzenliydi cnm geçen ayda klomen kullanmıştım doktor değiştireceğim için bu ay ara verip bi sonraki ay giderim bu arada da soğan kürü deneyim dedim 28inde adet olmam lazımdı hatta normalde 26 da olmalıydı çünkü benim 28 günde bir gelirdi hep

Cnm catlatma ignesi nasil ve nereye vuruluyor? Daha yeniyim hamilelik konusunda hicbir bilgim yok :KK22:catlatma ignesi yumurtayi mi catlatiyor
Ben de ilk kez yaşadım bu deneyimi :) çatlatma iğnesini doktorum verdi. Normalde insanlar kendileri de yapıyormuş duyduğuma göre. Ama ben acilde yaptırdım doktorun yönlendirmesiyle. Göbekten yapılıyor. İnsülin iğnesi gibi bişey.

Tatlim bisey soracam bu tarcin bal kürü senin kasiklarda ağrı falan yaptiriyor mu peki
Yok canım yaşamadım hiç öyle. Sadece regl çok ağrılı geçti bu ay. Hiç böyle yaşamazdım. Ama geciktiği için Protestan vermişti doktor. İlaçla olduğum için ağrı çok olmuştur diye düşündüm. Sende ağrı mı yaptı ?

Merhaba kızlar bat 13 Eylül. Dün yumurtlama günüydü değerlendirdik. İlk denememiz o yüzden pek olacakmış gibi gelmiyor ama bakalım:)

Bir kaç aydır düzenliydi cnm geçen ayda klomen kullanmıştım doktor değiştireceğim için bu ay ara verip bi sonraki ay giderim bu arada da soğan kürü deneyim dedim 28inde adet olmam lazımdı hatta normalde 26 da olmalıydı çünkü benim 28 günde bir gelirdi hep
Hayirlisi bakalimmm

X