Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Merhaba ben de Ağustos topiginden geliyorum büyük ihtimal ben de burdayım içimden bı his öyle diyo beni de ekler misiniz bat 12 Eylül

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️
Eylül ayında gebelik planlayanlar olarak burada buluşalım ne yaptık ne ettik ne planlıyoruz birbirimize yardımcı olalım 😍
İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.
Benim 6 yaşında bir oğlum var. 6 aydır da kardeş deniyoruz.
Hepimiz için Eylül mutlu haberler getirsin ♥️

🤰ANNE ADAYLARI - BAT - SONUÇ
Dodocum Eylül ayı herkese mutluluk getirsin.bu 3.ayım olacak denemeler için.benim bat 10 eylul eklerseniz sevinirim:)

Merhabalarrr, bende 1 yıldır gebelik istiyorum ama olmuyor. her şey normal 06.08. de hsg çektirdim. tüpler açık dedi doktorum. bakalım bu ay olacak mı. Eşimde de her şey normal ona 1 tane vitamin verdi. başka bir şey önermedi doktor.

Bence hiç bulaşmada zaten tam bi bataklık bu ovülasyon 🤣🤣 amin canım inşallah 🍀🤲🏻 Kontrol amaçlı bence dr istedi 1 yıldır uğraşıyoruz deyince
Hiç girmiyim o zaman oralara ben ☺️Umarım herşey temiz çıkar bir problem çıkmaz ☺️ Bebişte bekletmeden gelir ☺️ Soğan kürüne başladın mı bende zeytinyağlı incir yemeye başladm gelmeden neler yaptırıyor bu bebeler bize

Hiç girmiyim o zaman oralara ben ☺️Umarım herşey temiz çıkar bir problem çıkmaz ☺️ Bebişte bekletmeden gelir ☺️ Soğan kürüne başladın mı bende zeytinyağlı incir yemeye başladm gelmeden neler yaptırıyor bu bebeler bize
Ama bi yandan da iyi aslında 😍 neyse evet bugün başladım ama bende kızlara soracaktım illa aç karnına mı içmek lazım ki 🤔 ah o bebeler bi gelse ahtım var hamile kalırsam sonra ki için korunmayacam arkasından bi tane daha olsun 🫣🫣🙈🙈🤣🤣🤣😍

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️
Eylül ayında gebelik planlayanlar olarak burada buluşalım ne yaptık ne ettik ne planlıyoruz birbirimize yardımcı olalım 😍

Merhaba canım bende inofolic combi bide ovulasyon testi kullanıyorum bu ay bugün adet oldum bat 11 Eylül inşallah olmamda hamile olurum

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️

Canım merhaba benide ekler misin bat 3 eylül❤

Ama bi yandan da iyi aslında 😍 neyse evet bugün başladım ama bende kızlara soracaktım illa aç karnına mı içmek lazım ki 🤔 ah o bebeler bi gelse ahtım var hamile kalırsam sonra ki için korunmayacam arkasından bi tane daha olsun 🫣🫣🙈🙈🤣🤣🤣😍
Ben aç karına diye duymuştum 🤷🏻‍♀️ Kız dur bitanesini hakettikte ikincisi kaldı😂 biri tuttursak göbek atcaz 😂
Aşko ben daha açıldığında hemen bittim burda 😂😂😂 bu ay bu son topiğimiz olsun inşallah burda hooopp analar topiğine gidelim 🤭🤭😍😍
Nerelerdesinnn aşkoo sen yaa 😅 ayy evet son topik olsun burdan analar topiğine geçelim 🥳 yok bata iki gün kaldı yok ağrım var yok şuram hassas dye kendimizi dinlemekten bir kurtulalım hakettik😂

X