Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Ben sanırım adet olucam yarın, sancılarım başladı çünkü 🙄 bu ay tüp bebek düşünüyorum hayırlısıyla, süreç nasıl olucak her şeyden haberdar ederim ama öncelikle ismimi listeye yazdırayım:) bat : 11 Eylül yazalım:) inşallah Eylül ayı hepimize mucizesiyle birlikte gelir... 🌺❤️💐

Her şeyin hayırlısı canım. İnşallah bu ay yüzün güler ♥️

🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Ya acaba başka bişeymi var göğüslerimde sadece uçlarda hassasiyet var başka biyerde yok südyen sürtse rahatsız ediyor
Canım regl az kaldıysa o da yapıyor bazen. Mesela normalde bende hiç olmaz. Geçen aylarda oldu ay dedim hamileyim ama maalesef kırmızı kart. Ha ama dersen hamilelik belirtileri arasında var mı evet var. İnşallah bebiş yapıyordur 🤰

Kızlaar şimdi ben bu ay bir değişiklik yaptım. Elenatal gebelik öncesini almaya başladım. Bebek oluşumuna yardım etmiyor ama bebeğin gelişimi ve sağlığı için doktorum gebelikten en az 1 ay önce başla demişti. Var mı kullanan?

Canım regl az kaldıysa o da yapıyor bazen. Mesela normalde bende hiç olmaz. Geçen aylarda oldu ay dedim hamileyim ama maalesef kırmızı kart. Ha ama dersen hamilelik belirtileri arasında var mı evet var. İnşallah bebiş yapıyordur 🤰
Benimde ilk defa böyle oldu genel bi ağrı oluyodu ama uçlarda olmuyodu bilmiyorum artık 2 gün kaldı

X