Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Kalbi kac haftalikken duydunuz acaba? Bugun ben de ilk kontrolüne gittim ve keseyim gorduk. Kalp atışı için tam 1 hafta sonraya randevu verdi doktor.

yolk kesesi ni de gördünüz mü acaba? ben de siiznle aynıyım kalbi ben de duymadım
Doktor çok net birşey söylemedi bana açıkçası ondan korktum zaten kalp atışını duymamız gerekiyordu dedi korkuttu beni biraz. Ama tüp bebek doktorumu aradım o daha erken demişti. Yolk a gelince onun hakkında birşwy demedi kese var dedi bu perşembe tekrar gideceğim herşeyi daha net sorarım artık inşallah kalp i de duyarız 😅

Doktor çok net birşey söylemedi bana açıkçası ondan korktum zaten kalp atışını duymamız gerekiyordu dedi korkuttu beni biraz. Ama tüp bebek doktorumu aradım o daha erken demişti. Yolk a gelince onun hakkında birşwy demedi kese var dedi bu perşembe tekrar gideceğim herşeyi daha net sorarım artık inşallah kalp i de duyarız 😅
transfer tarihiniz neydi? beni 10 gün sonraya çağırdı bugundü kontrolüm, 10 gün sonra gel kalp atısı için dedi

22 siydi bende biliyorum erken olduğunu bu normal kadın doğumcular biraz değişik bakıyor olaya tüp bebek merkezi başka ilde uzak diye gitmemiştim sonradan pişman oldum.
5.gün embriyosumuydu peki. Evett hepsi farklı. Tüp bebek doktorum daha temkinli, ben de tahlillerimi başka bir hastanede yaptırdım ordaki doktor her değerimde aaa süperdiyordu halbuki çok da yavaş artıyordu değerim. Tüp bebek doktrorum dur bakalm kalbini duycaz duysak da ilk 12 hafta kritik he zaman diyor. Anlayamadım ben de sevincez mi sevinmicez mi ne yapacağız. İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza

5.gün embriyosumuydu peki. Evett hepsi farklı. Tüp bebek doktorum daha temkinli, ben de tahlillerimi başka bir hastanede yaptırdım ordaki doktor her değerimde aaa süperdiyordu halbuki çok da yavaş artıyordu değerim. Tüp bebek doktrorum dur bakalm kalbini duycaz duysak da ilk 12 hafta kritik he zaman diyor. Anlayamadım ben de sevincez mi sevinmicez mi ne yapacağız. İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza
Evet 5. Gündü bence doğurana kadar sevinemeyeceğiz zaten ben sürekli düşünüyorum 9 ve 12. Haftada kayıplarım var ben biliyorum hep tedirgin olacağım 🥲 insanlar bir beta ile hamileyiö diyor seviniyor biz hiç öyle sevinemiyoruz

Evet 5. Gündü bence doğurana kadar sevinemeyeceğiz zaten ben sürekli düşünüyorum 9 ve 12. Haftada kayıplarım var ben biliyorum hep tedirgin olacağım 🥲 insanlar bir beta ile hamileyiö diyor seviniyor biz hiç öyle sevinemiyoruz
benm ilk denemem, ben bile sevinilmemesi gerektiğini bu süreçte o kadar iyi anladım ki, kimaysal gibi başladı değerlerim inşallah dış gebelik değildir olcaksa kimyasal olsun derken keseyi gördük vs. Sizi durum tabii çok daha acı tecrübelerle dolu. İnşallah sağlıkla kucaklarsınız.

Arkadaslar bugün okulda bi öğrenciye çok sinirlendim bağırıp çağırdım elimi masaya vurdum akabinde belimde ağrı oldu 😥 transferden sonra ara ara belimde ağrı oluyordu ama böyle sinirlendikten sonra olması korkuttu beni 😥bişey olmamıştır demi 😥😥😥

X