Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Kızlar yardım edin lütfen 🥺 transferimin 5. Günü akşam 5 gibi erken gebelik testi yaptım negatif çıktı erken mi yaptım ben çok kötü oldum

• Beğen
Reactions: kcd
Kızlar yardım edin lütfen 🥺 transferimin 5. Günü akşam 5 gibi erken gebelik testi yaptım negatif çıktı erken mi yaptım ben çok kötü oldum
Bence çok erken yapmışsınız. Zaten sabah ilk idrarla yapın derler genelde. Üzülmeyin hiç çünkü 5. Gün kanda bile çıkmaz idrarda nasıl çıksın

Çok erken yapmışsın canım benimde 5. Gün negatifti erken gebelik testinde. 10. Gün silik çıkmıştı 💕 Hakkında hayırlısı olsun Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin kuzum 🤲🏻🤍

Çok erken yapmışsın canım benimde 5. Gün negatifti erken gebelik testinde. 10. Gün silik çıkmıştı 💕 Hakkında hayırlısı olsun Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin kuzum 🤲🏻🤍
İlaçlara devam edesim bile gelmedi sadece oturup ağlamak istiyorum gerçekten yorumunuz için teşekkür ederim inşallah güzel haberler alırım ❣️

İnşallah canım 💕 Rica ederim bizi bizden başka kim anlayabilir ki. Bende yaptığımda üzülmüştüm ama bir yanımda erken olduğunun farkındaydı. Rabbim ol der ve olur🤲🏻 sakın umudunu kaybetme. Ben 10 yıl sonra ilk kez aldım güzel haberi 22 sinde kese görmeye gitcem 🥰 Sana da nasip olsun inşallah 🤲🏻🤍🌸

İnşallah canım 💕 Rica ederim bizi bizden başka kim anlayabilir ki. Bende yaptığımda üzülmüştüm ama bir yanımda erken olduğunun farkındaydı. Rabbim ol der ve olur🤲🏻 sakın umudunu kaybetme. Ben 10 yıl sonra ilk kez aldım güzel haberi 22 sinde kese görmeye gitcem 🥰 Sana da nasip olsun inşallah 🤲🏻🤍🌸
Bencede çok erken . 5. Gün taze embriyoda bile 9. Günden önce göremeyen var. Bir de tam göremeyebiliyoruz ben silik çıkan testi bu mesajları okuyunca farketmiştim. Hatta ilk evlendiğim aylarda evde test yaparken hiç silik bir şekilde varmıydı emin olamadım belki de vardı ben dikkat etmedim gitti bile yani

Kızlar bu korkular hiç bitmiyor ben 28 inde muaeiyeneye gidecem kese ve kalp atışı için . Kimseye söylemeyecektim ama annemler eşimin ailesi derken tüm aileye söyledik ama tembihledik başka kimseye demeyin diye. Ama küçük yer dışardan biri duyarsa herkes duyacak ve ben nazardan çok korkuyorum. Çocukluğumdan beri nazara çok geliyorum ve ilk 3 ay bilinmesin istiyordum şimdi diken üstündeyim

Kızlar bu korkular hiç bitmiyor ben 28 inde muaeiyeneye gidecem kese ve kalp atışı için . Kimseye söylemeyecektim ama annemler eşimin ailesi derken tüm aileye söyledik ama tembihledik başka kimseye demeyin diye. Ama küçük yer dışardan biri duyarsa herkes duyacak ve ben nazardan çok korkuyorum. Çocukluğumdan beri nazara çok geliyorum ve ilk 3 ay bilinmesin istiyordum şimdi diken üstündeyim
İnsan durduramıyor kendini güzel haberi vermek istiyor bir yandan da korkuyor inşallah hiçbirşey olmaz okuyun sürekli böyle bir korkunuz varsa içiniz rahatlar. Ben söyleyemedim aileme kaybetme korkusu var bende olmazsa teker teker herkese açıklama yapmak istemiyorum

Allah razı olsun inşallah dualarımız kabul olsun 🧡

İnsan durduramıyor kendini güzel haberi vermek istiyor bir yandan da korkuyor inşallah hiçbirşey olmaz okuyun sürekli böyle bir korkunuz varsa içiniz rahatlar. Ben söyleyemedim aileme kaybetme korkusu var bende olmazsa teker teker herkese açıklama yapmak istemiyorum
İşte ben de söylemeseydim iyiydi mecbur kaldım ama inşallah en güzel şekilde sağlıkla kolaylıkla gelecek bebişlerimiz🙏

İşte ben de söylemeseydim iyiydi mecbur kaldım ama inşallah en güzel şekilde sağlıkla kolaylıkla gelecek bebişlerimiz🙏
İyi düşünün hep dua okuyun allaha emanet valla biz de de herkes öğrendi eşim saolsun söylemiş tebrik için arıolar 😅 sağlıkla kalplerini duyalım büyüsünler içimizde inşallah 🤲🧿🧿

Ben de hiç dinlenemiyorım kasıklarım ve belim ağrıo geceleri kızlar ya valla kızımı kucağa da alıyorum ani hareketler eğil kalk uzan hepsi var gerçekten Allah a sığınıyorum çünkü bana korumama muhtaçta bir evladım var önceliğim o oluyor unutuyorum hamileliği de 😢

Guzel anneler ve anne adayları ben 6+5 teyim dun kontrolum vardi rutin gebelik testleri yapildi bir sorun cikmadi sukur bebisimizde iyi olmasi gerektigi konumda olmasi gerektigi buyuklukte tipit tipir kalbimizde atiyor cok sukur gepiniz dualarimdasiniz rabbim isteyen herkese saglikli evlatlar nasip etsin 8. Haftada tekrar gidicem.kontrol icin bircok ilaci kestik coraspirin oksapar climara fort flaster vs kestik bakalm 11. Haftadada fetal dna dusunuyoruz hakkimizda hayirlisi 🫣🥰🥰

Merhaba 6+4 haftalık benim ki dün kahverengi ve pembe lekelenmeler oldu dr gittim kalp atışını duyduk yerleşme kanaması olabilir dedi serum verdi iki tane hastanede yattıım yarın kontrolüm var yine sizce normal mi baya korkuttu beni

Merhaba 6+4 haftalık benim ki dün kahverengi ve pembe lekelenmeler oldu dr gittim kalp atışını duyduk yerleşme kanaması olabilir dedi serum verdi iki tane hastanede yattıım yarın kontrolüm var yine sizce normal mi baya korkuttu beni
Yok canım olabiliyor stres yapma bendede olmuştu doktro progestan fitil ve dinlenme önermişti.

X