Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Merhaba 6+4 haftalık benim ki dün kahverengi ve pembe lekelenmeler oldu dr gittim kalp atışını duyduk yerleşme kanaması olabilir dedi serum verdi iki tane hastanede yattıım yarın kontrolüm var yine sizce normal mi baya korkuttu beni
Korkma canim gonlunu ferah tut sancin falan varmi doktorum kanamalar normal panik olma dedi mesela rahim.icinde kanama alanim.var ufak onu atabilir vucudun panik olma dedi ozellikle tup bebek tedavisi sonrasi gebeliklerde daha sk gorulebilen bir durummus bu arada ayniyiz 1 gun varmis aramizda rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin herkese

Ben de hiç dinlenemiyorım kasıklarım ve belim ağrıo geceleri kızlar ya valla kızımı kucağa da alıyorum ani hareketler eğil kalk uzan hepsi var gerçekten Allah a sığınıyorum çünkü bana korumama muhtaçta bir evladım var önceliğim o oluyor unutuyorum hamileliği de 😢
Kiyamam ben sana bir bebegin daha var mecbur bazi seyelere kosturuyorsun kuzum rabbim guc versin

Kızlar yardım edin lütfen 🥺 transferimin 5. Günü akşam 5 gibi erken gebelik testi yaptım negatif çıktı erken mi yaptım ben çok kötü oldum
Canim cok erken yapmissin beta hcg once kanda yukselip sonra idrara geciyor o yuzden panik olup uzulme stres en buyuk dusmanimiz yapma oyle bende bekleyemedim 8. Gunde kan testi verdim cok dusuk bir deger cikti buseferdesevinsemmi.uzulsemmi bilemedim 2 gun daha bekle sonra bidaha bidaha derken kafayi yiyordum seni cok iyi anliyorum beklenti icindesin tabiki ama stres en buyuk dusmanimiz kafani bosaltmaya calis canim benim guzel haberlerini alicaz insallah 🩷💙

Canim cok erken yapmissin beta hcg once kanda yukselip sonra idrara geciyor o yuzden panik olup uzulme stres en buyuk dusmanimiz yapma oyle bende bekleyemedim 8. Gunde kan testi verdim cok dusuk bir deger cikti buseferdesevinsemmi.uzulsemmi bilemedim 2 gun daha bekle sonra bidaha bidaha derken kafayi yiyordum seni cok iyi anliyorum beklenti icindesin tabiki ama stres en buyuk dusmanimiz kafani bosaltmaya calis canim benim guzel haberlerini alicaz insallah 🩷💙
Teşekkür ederim inşallah güzel sonuçlar alırım da haber veririm sizde hiç belirti olmamıştı değil mi ben öyle okudum sanki benim ilk 4 gün regl belirtilisi vardı ve sadece göğüslerim ağrıyor hala o var

Teşekkür ederim inşallah güzel sonuçlar alırım da haber veririm sizde hiç belirti olmamıştı değil mi ben öyle okudum sanki benim ilk 4 gün regl belirtilisi vardı ve sadece göğüslerim ağrıyor hala o var
Bende belirti olmadi canim lekelenmede olmadi hic yeni yeni basliyor bulanti mide yanmasi vs

İnşallah benimde pozitiftir amin amin 🥰 tek tesellim gerçekten burdan yazdıklarınız çünkü ben dümdüz oturuyorum yerimde yani göğüs hassasiyeti hariç 🥺
Her bunye farkli canim ben doktoruma brnim.hic lekelenmem olmuyor neden olmuyor dedim doktorum guldu neden olsun mu dedi 🫣 yani anliycagin ortak bir belirti yok hic takilma 🧡

kizlarr nasilsinizz 🤍 Bugun transferimin 9 gunu hic bi belirtimm yokk bilmiyorumm 🤍 insallah tutmusturr allahim bu kez insallah yuzumu guldurur 🤲🤲 tum istiyen herkeze allahim nasip etsinn 🤲🤲 dualariz benimle olsun carsamba test gunum 🤍🐣

kizlarr nasilsinizz 🤍 Bugun transferimin 9 gunu hic bi belirtimm yokk bilmiyorumm 🤍 insallah tutmusturr allahim bu kez insallah yuzumu guldurur 🤲🤲 tum istiyen herkeze allahim nasip etsinn 🤲🤲 dualariz benimle olsun carsamba test gunum 🤍🐣
Merhaba canım bende 9. Gün kan vermiştim betam 50 çıkmıştı şuan 6+6 olduk çok şükür 🥰

X