Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Negatif cnm maalesef
Üzülme desemde insan üzülüyor bugün bende negatif sonuç aldığım için en iyi ben anlarım. Ama kendimi şu şekilde teselli ettim Rabbim bize daha güzelini verecek o yüzden bekletiyor dedim belki bir sonraki ayda güzel sonuçlar alıp yüzümüz güler nasip değilmis demek ki

Evet arkadaşım içime kor kondu sanki , bundan sonra nasıl olacak hiç bilmiyorum biliyor musun ne yapacağım ne zaman tekrar koyulacak… içim buruk …

Ya çok üzüldüm halbuki silik çizgiyi de görmüştün çok garip
Evet ben 4-5gün önceye kadar göğüslerim acıyordu şişti dedim ya indi hassastık gitti. Ben tutunamadığını düşünüyorum. Cumartesi günüde değer düştü son silik değeri gördüm bence. Bilemiyorum yorumum bu. Çok canım yandı

Çok iyi anlıyorum silik çizgi görüp üstüne negatif görmek çok yaralayıcı olmuştur ama burda ne hikayeler ne mucizeler okuduk karamsarlığa düşmemeye çalış

Evet arkadaşım içime kor kondu sanki , bundan sonra nasıl olacak hiç bilmiyorum biliyor musun ne yapacağım ne zaman tekrar koyulacak… içim buruk …
seni çok iyi anlıyorum bende yaşadım hissettiklerinin hepsini geçiyor ama.. sonraki transferi düşünmek için çok erken şimdi kafanı dağıtıp iyi olmaya bak toparlan öyle düşünürsün Rabbim en yakın zamanda bizimde yüzümüzü güldürsün kucagimizi doldursun

Ayy masallah ne guzel hayirli olsun hic korkmayin yerlesme kanamasidir o beta hcg guzel artmis saglikla ilerlesin insallah bence endise etmeyin yerlesiyor bebis

Amin Arkdaşım amin

Canım üzülme stres olma Allah büyük inşallah hepimizin yavrusunu bağışlayacak

Negatif cnm maalesef
Ahhh canım çok üzüldüm. Sanada üzülme ağlama demiyorum çünkü insan içine atmamalı gerektiği yerde gereken duyguları yaşamalı. Nasıl hissettiğini çok iyi anlıyorum ama biz güçlü kadınlarız. Yeniden ayağa kalkmayı yeniden savaşmayı da biliriz Rabbim en kısa zamanda kolaylıkla kucağını doldursun inşallah

Kızlar demekki bu idrar testleride yalancı olabiliyormuş valla bende çok umutlanmıştım testim silik çıkınca ama şuan kendimi bir dürttüm. Yarın kan testi yaptırıcam nasipse. İnşallah sevincim kursağımda kalmaz.Bunu da bugün yaptım ilk idrar ile değil akşamüstü . Ama yarın kan sonucu çıkmadan sevinemiyorum . Dua eder dua beklerim

Eklentiler

• IMG_2257.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 31
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…