Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Kızlar çok sıkıldım sanki tüm belirtilerim kayboldu 7. Gün sabahı ikinci idrar ile test sanki çok çok silik var gibiydi ama belirtilerim azaldı göğüslerim hassaslaşıyor kayboldu normalde 10. Günü kan vermem gerekiyor ama bı akşam iş çıkışı 9. Akşam vereyim diyorum :/ yoksa ilaçları kesip regli olurum bari

Ben hep evde yatıyorum. Doktorum 1 hafta dinlenmemi önerdi. Birde kızlar transferim 2. Günü kardeşim yerde 1 damla kan görmüş ama ben silindigimde yada çamaşirda kan görmedim. Kurumuş kanmış çok minikti dedi. O embiryo olamaz değil mi bugün transferin 3. Günü hafif kaşık ağrım var sadece

Benimde kan testim çıkmış 3.62 negatif malesef. Ama acaba biraz daha yüksekti düşüyor mu kimyasal mi oldu diye düşündüm bi. Genelde hep 2 den küçük olur yada 0 olurdu

Benimde kan testim çıkmış 3.62 negatif malesef. Ama acaba biraz daha yüksekti düşüyor mu kimyasal mi oldu diye düşündüm bi. Genelde hep 2 den küçük olur yada 0 olurdu
Kaçıncı günün senin bugün canım ? Belkide yeni mi yükseliyor ? Benim 9. Gün bugün. Benim vajinamdan hiç akıntı gelmiyor progestron bitiyor ayılınca kuruyor.

morelınızı bozmayın benımde testten önce hiç belırtı yoktu. hatta test verdıgım gun bıle olmadı galiba dedim çok şükür korktugum gibi çıkmadı sonuc.

Kaçıncı günün senin bugün canım ? Belkide yeni mi yükseliyor ? Benim 9. Gün bugün. Benim vajinamdan hiç akıntı gelmiyor progestron bitiyor ayılınca kuruyor.
13.gunum 3.gun embriyosu. Pek sanmıyorum yükseleceğini çünkü baya oldu bu güne kadar yukselmeliyfi. Hayırlısı böyleymiş artık önümüzdeki transferde pozitif olur inşallah. Senin sonucun inşallah pozitif gelir canım

Reactions: kcd
morelınızı bozmayın benımde testten önce hiç belırtı yoktu. hatta test verdıgım gun bıle olmadı galiba dedim çok şükür korktugum gibi çıkmadı sonuc.
Yani transferden sonra kaşık ağrılarım çok oldu göğsüm çok ağrıdı acısı hepsi gitti resmen iki üç gündür yok. Cumartesi günü ikinci idrar ile test yaptım böyle çıktı test 6 ml mi algılayan test erken gebelik. sıkıldım var mı yok mu demekten vereyim de bileyim istiyorum

Eklentiler

• DF2E5DF1-33CF-49F9-9B93-09E00EC24BA8.jpeg
    132,8 KB · Görüntüleme: 35
Benimde 5. Gün embriyosu 9.gün inan hiç bir belirtim kalmadı benimde tutmadı sanırım , pek ümidim kalmadı Arkdaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…