Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Ahhh canım çok üzüldüm. Sanada üzülme ağlama demiyorum çünkü insan içine atmamalı gerektiği yerde gereken duyguları yaşamalı. Nasıl hissettiğini çok iyi anlıyorum ama biz güçlü kadınlarız. Yeniden ayağa kalkmayı yeniden savaşmayı da biliriz 💕 Rabbim en kısa zamanda kolaylıkla kucağını doldursun inşallah 🤲🏻
İnş canım inş amin Rasbim isteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlat nasip etsin. 🤲🤲🙏🙏

Kızlar demekki bu idrar testleride yalancı olabiliyormuş valla bende çok umutlanmıştım testim silik çıkınca ama şuan kendimi bir dürttüm. Yarın kan testi yaptırıcam nasipse. İnşallah sevincim kursağımda kalmaz.Bunu da bugün yaptım ilk idrar ile değil akşamüstü . Ama yarın kan sonucu çıkmadan sevinemiyorum . Dua eder dua beklerim 🤲🏻💕
İnş güzel haberler gelecek 🤲🤲🤲🤲 seninki baya netleşmiş değeri de 150 üstü bekliyorum 🤗

Kızlar merhaba kırmızılı kahveli akıntı sizde de oluyor mu? Ben dün akşama kadar hep yasadım. Doktoruma bu durumu geç söyledim normal deyip çok umursamamıştım. Dün söylediğim gibi hemen şu 50 mg lık iğneden yaptırdı. Şu an durdu.. o arada bir şey olmamıştır demi bebeğime çok korkuyorum.. iğneyi vurmadan evvel baya kırmızı bir akıntım oldu

Kızlar merhaba kırmızılı kahveli akıntı sizde de oluyor mu? Ben dün akşama kadar hep yasadım. Doktoruma bu durumu geç söyledim normal deyip çok umursamamıştım. Dün söylediğim gibi hemen şu 50 mg lık iğneden yaptırdı. Şu an durdu.. o arada bir şey olmamıştır demi bebeğime çok korkuyorum.. iğneyi vurmadan evvel baya kırmızı bir akıntım oldu
Kanama değil yani peçete ile silince devamı gelmedi şükür…

Kızlar günaydın
Benim 2. Transferm
İlkinde idrarda günlerce 2 çizgi gördüm kaşık ağrılarım hep vardı ve kesin oldu demiştim ilk kan tahlilimi 10. Gün verdim 35 geldiğinde doktorum değer düşecektir dedi ve yıkıldım.. dediği gibi oldu regli oldum..
şu an 2. Transferi olalı 1 hafta oldu. Asla idrar bakmadım. İdrar hem umutlandırıyor hem yanlış hissettiriyor..
ama bir öncekine göre kasıklarım daha az ağrıyor.. diğerinde gerçekten çok ağrım vardı.. aslında tıtnmuştu ama gelişmemiş
Gögüslerin hassas
Kanamam olmadı hiç tutunma kanaması vs de diyorlar ya
Acaba kasıklarımın biraz az ağrıması tutmadı mı demek sizde durumlar nasıl
Lütfen yazın…🥺🥺

Bende bugün aynı korkuları yaşıyorum 9.gun 173 11 gün 345 beta. Ultrason için gün beklerken içime korku düştü değer yukselıyormu acaba diye bugün 14.gun kızlar bişey olmamıştır degıl mı akşamında bel ağrısı karın ağrısı vardı ama sabah okadar da hissedecek bişey yok gibi göğüsler şiş ama sankı dunkınden daha az acıyor bugün tekrar kan vermeyi düşünüyorum ne olur dua edin

Kızlar günaydın
Benim 2. Transferm
İlkinde idrarda günlerce 2 çizgi gördüm kaşık ağrılarım hep vardı ve kesin oldu demiştim ilk kan tahlilimi 10. Gün verdim 35 geldiğinde doktorum değer düşecektir dedi ve yıkıldım.. dediği gibi oldu regli oldum..
şu an 2. Transferi olalı 1 hafta oldu. Asla idrar bakmadım. İdrar hem umutlandırıyor hem yanlış hissettiriyor..
ama bir öncekine göre kasıklarım daha az ağrıyor.. diğerinde gerçekten çok ağrım vardı.. aslında tıtnmuştu ama gelişmemiş
Gögüslerin hassas
Kanamam olmadı hiç tutunma kanaması vs de diyorlar ya
Acaba kasıklarımın biraz az ağrıması tutmadı mı demek sizde durumlar nasıl
Lütfen yazın…🥺🥺
İnş tutunmuştur dualarım sizinle 🤲 bende işk defa transfer oldum dün negatif gördüm. Beklemek istemiyorum ikinci transfer adetten kaç gün sonra oluyor yani normalde ben düzenli regli olan bir kişiyim 26-28 gün içinde adet oluyorum. Yumurtlmam 13-14. Gün olur. Şimdi yine adetten sonra yumurtlamaya mı bakıp içeri koyuyorlar. Naısl oluyor süreç kafamda deli Sorular

Kızlar 30unda transfer olmuştum bugün transfer hariç 8.günüm az önce kahverengi tarza kanama oldu doktorum kan için çağırdı kan sonucuna göre konuşalım dedi tutmadı mı sizce çok korkuyorum bebeğim tutulmadıysa diye

Kızlar 30unda transfer olmuştum bugün transfer hariç 8.günüm az önce kahverengi tarza kanama oldu doktorum kan için çağırdı kan sonucuna göre konuşalım dedi tutmadı mı sizce çok korkuyorum bebeğim tutulmadıysa diye
Yerleşme kanamasıdır içini ferah tut korkma Allahın izniyle bugun değerin yüksek cıkacak

Benimde 8. Gün kahverengi lekem olmuştu canım . İdrar testleri pozitif çıktı ama kan testini görmeden ikna olamıyorum . Şimdi kan verdim 1 saate kadar çıkacakmış. Umarım hayırlı haberler alırız hep birlikte 🤲🏻💕

İnş tutunmuştur dualarım sizinle 🤲 bende işk defa transfer oldum dün negatif gördüm. Beklemek istemiyorum ikinci transfer adetten kaç gün sonra oluyor yani normalde ben düzenli regli olan bir kişiyim 26-28 gün içinde adet oluyorum. Yumurtlmam 13-14. Gün olur. Şimdi yine adetten sonra yumurtlamaya mı bakıp içeri koyuyorlar. Naısl oluyor süreç kafamda deli Sorular
Canım sen merkezinle görüştün mü ilaçlari fln bıraktırdılar mı? Ne zaman adet oluruz acaba benimde ilk transferdi tecrubesizim

Canım sen merkezinle görüştün mü ilaçlari fln bıraktırdılar mı? Ne zaman adet oluruz acaba benimde ilk transferdi tecrubesizim
Evet canım dün akşam doktorumu aradım hemen dedim böyle böyle ilaçlarımı bırakayım demi dedim evet dedi bırak bir hafta içinde adetin gelicek dedi sonra bana gel dedi. Benimde ilk transfer arkadaşım bende öyle ne yapacağız şimdi inş çok beklemeyiz. Beni iki gündür kaşığımdaok ağrım oluyor adet zamanı olurdu belime vururdu iki gündür öyle ağrım var umarım çok bekletmez.

X