EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Görünüyor tatlım rahat ol git kan ver artık benim de 7.günüm bugün

Ne demek öyle.bir durumdayiz ki birinin mutluluğu hepimizi mutlu ediyor.Uzuntusu aynı şekilde üzüyor.Yasayan bilir derler yaa bizi biz anlarız
Gerçekten haklısınız bazen etrafımızda tanıdığımız bildiğimiz insanlar buradaki arkadaşlar kadar üzülüp sevinmiyor, bizi biz anlıyoruz ancak aynı durumu yaşayan insanların birbirine destek olması umut olması çok güzel iyi haberi aldım ya sevgi pıtırcığıyım

Daimi olsun inşallah

Ayyy kızlar günaydın burada böyle pozitif pozitif diye bağıran idrar tahlilleri görüyorum ya nasıl mutlu oluyorum seviniyorum . Rabbim hepinizin sevincini daim etsin inşallah.
Bir an önce ben de burada sizlere pozitif haberimi vereyim inşallah die dua ediyorum .. umarım bu pozitiflik bana da bulaşır

İnşallah canım senden de duyacağız o haberi.Sen ne asamadasin şuan.

İlk günler daha umutluydum sanki dünle bugün bi karamsarlık çöktü bana da.. hiç belirti yok diyorum olsa olurdu sanki bişeyler bugün 5.gün

4 eylul 4. gun embriyosu ve bugun 7.günüm. Hafta boyunca hafif bel kasik agrilarim gogus hassasiyetim vardi sadece prolutex igne ve coraspin kullaniyorum. Surekli az da olsa agri olmasini igeneye yoruyorum. Ama bu gece ve sabah diger gunlerden bir iki tık daha fazla agrim var ozelliklede bel. 2 gundur de sivilcelendim. Idrar veya kan testleri konusunda kararsizim. Henuz erkendir diye dusunuyorum ama burda benim durumumda olanlarin pozitif haberlerini duyunca da heyecanlaniyorum. Test gunum normalde 16 eylul.

Ben gördüm çizgiyi herkesin beta hcgsi aynı düzeyde artmıyor o yüzden sıkıntı yapmayın bence hamilesiniz

Merak etme canım bebişlerin seninle ikinci çizgi belli ama tam idrara kandaki gibi geçmiyor çok iyi kan değeri alacağına eminim inş

Bence bunlar çok güzel belirtiler benimde aynısı olmuştu ve çok şükür pozitif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…