EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Benimde 2 Eylül de 2 adet 3 gün embriyosu transfer edildi, dün akşam dayanamayıp evde test yaptım negatif çıkınca çok üzüldüm gece boyunca uyuyamadım, erken mi davrandım acaba ne dersiniz
3. Gün embriyoları kanda 12. Günden önce belli olmuyor. Erkenden yapıp kendinizi boş yere üzmüşsünüz. 5. Gün embriyoları 10. Günde test yapıyorlar ama ikiz ise bazılarının erken de belli oluyor.

Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar olsun
Günün açılışını yapayım devamı gelsin inşallah Az da olsa ikinci çizgi var bunu görmek bile nasıl mutlu etti beni inşallah sağlıkla devam eder

ohh ne güzel bir haber sabah sabah
inşallah artarak devam eder
kaçıncı günündü senin

3. Gün embriyoları kanda 12. Günden önce belli olmuyor. Erkenden yapıp kendinizi boş yere üzmüşsünüz. 5. Gün embriyoları 10. Günde test yapıyorlar ama ikiz ise bazılarının erken de belli oluyor.

işte bu yüzden test yapmak istemiyorum çıkmayınca mod hemen düşüyor stres oluyorsun varsa da bebişe zarar. Canım bakma o teste sen daha vaktin varmış

Bende bu tedavide çok değişik şeyler kullanıyorum bence önceden bir denemem vardı gerçi ama o hiç buna benzemiyodu
Estrofemi bant olarak alıyorum(climara fort) coraspin oksapar hergn kalçadan progesteron iğne ve 5günde bir proluton depot ve haftada bir intralipid serum.
İnşallah boşa gitmez emeklerimiz

Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar olsun
Günün açılışını yapayım devamı gelsin inşallah Az da olsa ikinci çizgi var bunu görmek bile nasıl mutlu etti beni inşallah sağlıkla devam eder
Hayırlı olsun amnesi sağ salim doğsun komik kuzu benim 7.gun böyle çıkmıştı.9.gun kanda 159 dusağ salim kucağına almak nasip olur inşallah bizede şu et

Hayırlı olsun amnesi sağ salim doğsun komik kuzu benim 7.gun böyle çıkmıştı.9.gun kanda 159 dusağ salim kucağına almak nasip olur inşallah bizede şu et
Maşallah rabbim kat kat arttırsın inş sizin kaçıncı gün embriyosuydu bende dün test yaptım 8.günümdü 73.70 çıktı test günüm normalde yarın

Amin inşallah Yöntemler farklı sonuçlar aynı olsun. (POZİTİF)

Maşallah rabbim kat kat arttırsın inş sizin kaçıncı gün embriyosuydu bende dün test yaptım 8.günümdü 73.70 çıktı test günüm normalde yarın
Canım benim 3 sene önceydi 5.gun embriyosu iki tran fer edilmişti 9.gün 159 11.gun 488di tek bebekti ama 12 haftada kaybettim malesef şimdi tekrar tedavi için regl bekliyorum 7.gün değerin çok güzel maşallah kat kat artsın hayırlısı ile sağ salim kucağına almak nasip olur inşallah

Amin inş Allah razı olsun rabbim kimsenin emeğini boşa götürmesin inş sizinde tez zamanda potizif haberlerinizi alırız inş

Amin inş Allah razı olsun rabbim kimsenin emeğini boşa götürmesin inş sizinde tez zamanda potizif haberlerinizi alırız inş
Allah razı olsun kuzum hepimizi güzel haberler alalım inşallah

Yarın 9.gün olacak sabah yeniden test mi yapsam diye düşünüyordum yapmamak daha mı iyi olacak o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…