EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Canım bu da benim 2. Denemem baştan aldık tedaviyi ymurta toplama filan gözünde büyümesin tedvinin baştan olması biraz zaman ver kendine dinlen in baştan olunca daha bilinçli ilerleyecek tedavin zor gelmez inş

Negatifine üzüldüm canım. İnşallah bu başlayacağın tedavide gelsin bebişlerin kolaylıklaa

Hayırlısı olsun kuzum eşin ile sen hayatınızdan paket gıdaları çıkarın şeker kahve sigara alkol vs. Hep denen ama cips kurabiye vs bile yemeyin erken uyuyun erken uyanın seratonin hormonu sperm ve yumurtayı kaliteli yapıyor günde 2.5 litre su için stresten uzak durun çocuk yok mu sorularını sorsalar bile alttan al çalışıyor musun bilmiyorum ama çalışmıyor evdeysen sürekli meşgale bul ne bileyim mandala yap denemediğin yemek tarifleri dene yürüyüşlere çık kitap oku vs. Ama kafan rahat olsun olumlu düşün hep omega dha içeren balık yağı e vitamin selenyum çinko bunlar kalite için vitaminler ama doktoruna danış kullanırken benim d vitaminim iyi çıktı kafama göre d vitamini k vitamini içiyordum doktorum kızdı tüp bebeğe başlamadan önce bıraktırdı herşeyin hayırlısı bol bol dua et ben en çok Meryem suresi ile yasin okudum dinledim ayetel kursi okudum gerçi daha pozitif mi değerim bilmiyorum ama beni çok rahatlatıyor ha birde inşirah suresini okudum.

Çok sağolun güzel mesajınız için folik asiti kesmeyeyim bari. Sigara ve şeker zaten tüketmemeye çalışıyoruz en çok kahvede zorlandım bu süreçte ama yeter ki sağlıkla bebiş gelsin ömür boyu içmemeye razıyım

Canım bu da benim 2. Denemem baştan aldık tedaviyi ymurta toplama filan gözünde büyümesin tedvinin baştan olması biraz zaman ver kendine dinlen in baştan olunca daha bilinçli ilerleyecek tedavin zor gelmez inş
Ara verdiniz mi ilk deneme sonrası hemen başladınız mı
Sizin de hayırlı ve kolay olsun

Ara verdiniz mi ilk deneme sonrası hemen başladınız mı
Sizin de hayırlı ve kolay olsun
Tabi ara verdim ama 3ay fazla değil bence kendinizi bebeğe koşullandırmayın hayatta sevdiğiniz şeyleri yapıp mutlu olmaya bakın hayattaki en güzel mutluluk eminim anne olmaktır ama bu da nasip işi kendinizi sevin mutlu olduğunuz şeylerle uğraşıp vücudunuzu rahatlatın ki sonraki tedavi ağır gelmesin kullandığınız ilaçlar size şifa olarak geri dönsün inş

Evet
evet benim 3.denemem başladı şimdi 2 si aynı dr 3. Başka dr geldik bence 2. Başka dr araştırıp denemelisin diye düşünüyorum hakkında hayırlısı olsun

Amin inşallah. Rabbim bizimde yüzümüzü güldürecek kucağımızı boş bırakmayacak. Daha olmadı 2 . Adetimi bekliyorum

Kızlar şunu merak ediyorum beklenen regl gününzle dr un verdiği test tarihi aynı mı oluyor yada yakın? Benim 3gün snra beklenen adet günüm karnımda agırıyor arada olacak gbi sanki ama test günüme daha 9 gün var eğer tutmadıysa gününde regl geliyormu? kafamda deli sorular

Yakın oluyor genelde.Bemik adetlerim 28 günde bir olduğu için biraz oynuyor.Pazartesi adet günüm çarşamba test günüm.30 günde bir olsaydım aynı güne denk gelecekti.Adet ağrısı olması normal benim de oluyor ama çok şükür.silikte olsa ikinci çizgiyi gördüm.Hamilelikle adet ağrıları çok benzer zaten.Sonuc negatif olsa bile ilaçları bırakmadan adet olmazsın.Biraktiktan 3 gün sonra olunuyor genelde

hımm anladım cnm.. benim döngüm kısa olduggu için test günüyle adet günü arası ondan fazla ama ztn ilaçlardan olmayacagım demek ki her halükarda inşallah bebişten olmam ne diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…