EVLİYMİS MEGER!

adam bas bas bağırmış ben evliyim diye. ama insanın basireti bağlanıyor, seni suçlayamam.

ha ben olsam söyler miydim? bilemiyorum. çamur sana sıçramasın tekrar. kadının farkında olmadığı bilmediği ne malum.

Uyyy ninenin külüneeee :) yine mi evli adam vakası yedi sülalesine kadar bulur, ibret-i alem için rezil ederdim . Kim ne düşünür bilmem ama kadının bütün bunları bilmesi gerekir . Aksi sahtekarlık, suça ortaklık olur . Çünkü kimse böyle bir adamla evli kalmak istemez .

Kesinlikle herkese söylemelisin iş yerine karısına kendini ifşa etmeden sosyal medyasından bile afişe edebilirsin, yerin dibine girmeli. Karısı boşar boşamaz o onun midesi. Rezil olsun ama

Adi herif kız babası bide hiç mi allah korkusu yok bu şerefsizlerde

Allah belasını versin ! Yazık günah kızı varmış yarın öbür gün ben yaptım kızımada eşi yapar etme bulma dünyası demeyen karaktersiz iğrenç adam . Karısının suçu hamile kalmak evladını taşımak mı ? Vicdansız köpek başka birşey değil benimde evladım var ilk çocuğum hamilelikte cinselliğe ara verdik yasak yoktu ben istemedim illa başka biri mi? Erkek kendini tatmin edebiliyor bunu idare edebiliyor Doğumdan belli süre sonra hersey yoluna özlemle geri dönüyor tabi normal insanlar için geçerli böyle şeref yoksunu aptallar için değil. Bacım sen doğru olanı. Yaptın Allah sana kapı açar sınavınmış sıyrılıp kaçmışsın ne güzel senin gibi kadınlara .. gelelim eşine Allah yardım etsin o kadına bence söyleme boşver yazık yeni Doğum yapmış alt üst olur zaten bir gün anlar malını vicdanın rahat yoluna devam etmelisin ..

Söyleme ya şahsen ben çocuğum olunca bilmek istemem yada hamileyken. Bırak yıkmak dünyasını eğer devam ederse zaten elbet ortaya çıkar. Çıkması yanına kar kalsa da bu esine hiç belli etmediğini gösterir ozaman kadın daha çok yıkılır beklemediği için. Emen bir bebek var,hayali olan kadin var. Dua edelim ya adam iflah olsun ya kadın kendini güçlü hissedince herseyi farkedip kendini kurtarsin ama suan sırası değil bence. Kadının işi var mı ailesi destek mi neler yaşayacak hiç bilmiyoruz dimi? Yanlış anlaşılmasın ben kandirilmak istemem bilmek isterim ama emziren yada bebek bekleyen halimle değil! Allah versin cezasını adamın. Ama keşke korkutsaydiniz da bir daha başkasına bakamasaydi bari. Ama o da sizin vazifeniz değil sizde incinen tarafsınız.

Valla ayan beyan herseyi gerekirse whatsap konuşmalarının ciktisini alarak 3-5 ay sonra kendisine ulastir.

Ondan sonra aldatan kocaya tahammul edip etmemek kendisine kalsin.

Sonra da kalkip 2. Bayanlar diye basliklar açılıyor. Kocalarının suçları yok sütten çıkmış ak kaşıklar.

Senin duygularini suanda bulunduğun ruh hali bundan sonraki guvensizligini hayallerini hatta namusunu nicin kimse umursamiyor ya.

Bencillikse bu evet bencil ol. Icinde bunu nasil atlayip önüne bakcaksin ki.

Allah bildiği gibi yapsin onu da.

Bence kadina soylemeyin. Adam degismezse kendisi bi sekilde ogrenir zaten ilerde. Simdilik bu kadinin yuvasindan vazgecip vazgecmeme kararina sebep olmayin. Eger yuvasini bozmaya gonlu razi olmazsa, hayati boyunca mutsuz bi hayat yasayacak.

Siz guveninizi yitirmeyin. Harika insanlar da var bu dunyada

Merakı mı mazur görün ? Siz eşinizle veya sevgilinizle nerede tanıştınız, nesinden etkilendiniz ?
Nesi komik anlamadım...
Yurtdisinda bir projede gorev almistim. Bir sure beraber calistik.

Eve kapi takmaya gelen esnafla gonul iliskisi yasamanin neresi tuhaf degil ki? Boyle durumlarda bosuna bir arkadas ya da aile bireyi bulundurmuyor demek ki hanimlar.

söylerdim tabi ki, her kadının bunu bilmeye hakkı var, boşanır, boşanmaz o kendi bileceği iş ama böyle bir şeyi saklamazdım, en azından huzuru kaçsın.

tutup bu kadın benim kocamı ayarttı diye orda burda konuşsa mesela. ha söyleyeceksen de kendi kimliğini gizli tut.
mesela nasil?

FBI iş başında :) Süper detay ,aklıma geldi üşendim 2.mesajı yazmaya .
Soran arkadasa cevap vermistim.

Bu adam bos gezenin kalfasimi 10 teli kapatip 8 de acsin
İyice bir daha okuyun isterseniz. Tlf. 2.tlf 8 de is basi 21 de isten cikiyor eve gelmesi de 22 mis demek ki.
İnanin kendim adina cok bosluktayim yani su an da hissettigim buyuk bir yikim. Hani neye uzulecegimi sasirdim... Hayallerime, aldanmisligima uzuldum. Sonra kadinin yerine koydum kendimi ve sukrettim. Bu da elbet gecer ama, bir daha asla kimseye guvenemem.

Yurtdisinda bir projede gorev almistim. Bir sure beraber calistik.

Eve kapi takmaya gelen esnafla gonul iliskisi yasamanin neresi tuhaf degil ki? Boyle durumlarda bosuna bir arkadas ya da aile bireyi bulundurmuyor demek ki hanimlar.
O kisilerin yorumlarini kale bile almadim. Burda yasadigimi ben bilirim. Demek ki insanlarin acilari ile beslenen insanlar hala varlar, yazik.
O kisiye gelince marangoz falan degil. Celik kapi ve ic kapilar mevcut. Mudur konumunda ama, benle surekli ilgilendi. Kaldi ki bu kisi amele, sivaci bile olabilirdi. Kendileri sarayli soyundan cikmislar belli ki. Bu kadar tanisanlar, evlenenler hic bir bahane olmadan gokten zembille dusuyorlar cunku.

2. Tel olduğunu bilmeden bu durumdan şüphelenmeliydiniz demek istedim.
Amacim suclamak degildi niye gerildinz.

2. Tel olduğunu bilmeden bu durumdan şüphelenmeliydiniz demek istedim.
Amacim suclamak degildi niye gerildinz.
Suphelenmedim cunku cok kurnazmis. Beni bile nasil kandirdi. Acik vermedi ve buyuk oyuncuymus. Oyle bir rol ve dil kabiliyeti var ki gorseniz hak verirdiniz.

Acayip karistirmissin olayi. Mesele konumu degil mudur olsa ne olur sivaci olsa ne olur. Tanisma sekliniz sacma. Sonuc da ne kadar sacma oldugunu gostermis aslinda. Bir kere kapi begenmeye gidiyorsun adam direkt gozune kestiriyor ve her gun bahaneyle yaziyor. Sen de etkileniyorsun. Boyle evlenme bahanesi mi olur? Adam kapi secerken senin neyinden etkilenmis de hemen asik olmus? Niyeti belli yani. Sen sen ol bir daha boyle "evlenenlere koca zembille dusmuyor bu da bir kismet vesilesi" diye dusunme. Kendin kendine etmissin. Uzulecek bir sey goremiyorum ben durumunda. Kendi dusen aglamaz.

Bu surec hemen gelismedi ben olayin baslangicini kisaca anlattim. Olay bu sekilde basladi diye. Olayi ozunden ayirmak istemedim. Muhabbet o sekil de basladi sonra sonra kahvedir vs. Vs. Derken durum o noktaya geldi. Hemen 2 gun de tanis, pesi sira asik ol degil. O kadar detaya girsem, konu ozunden sapardi.

Ben olsam kesinlikle söylerdim.Sen olmasan başkası olacak.Gözüm korktu hamilelik boyunca ve sonrasında aldatmalar başlıyor.Ne oluyor bu erkeklere böyle.

Kesinlikle söyle bilsin kadıncağız
ömür boyu gözü kapalı kalmasın ki zaten er geç birinden birinde yakalanır
ne kadar erken hayatına yön verse o kadar iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…