EVLİYMİS MEGER!

Adamın azına s...san haklısında kadına üzüldüm şimdi suçu yok safın teki belliki bebekte var bence söyleme Allah versin belasını
Sene boşver gençsin daha iyileriyle karşılaşırsın umarım

Aman eski konuymuş boşuna okudum. Bir de S ile başlayan kapı yapan meslek bulmaya çalıştım önce. Ikincide anladım ne demek istediğimi. Kendime de S.f diyorum burdan.

Evine kapı yaptırtacagın adamla bu maceralara atılman tuhaf geldi. İyice tanıyıp öyle bi yola çıksaydın keşke. Olan olmuş gecmiş olsun

Üzülmeyin bundan binlerce var ilerde karşınıza daha yüzlerce böyle adam gelecek en azından artık tecrübelisiniz, sosyal medya açık olacak, telefon kapalı olmayacak, işyerine gidilecek, araştırılacak hem size hem bize ders oldu bu çağımızın yeni hastalığı gibi birşey teşhis bulmuş gibi düşünün. O yansın siz güveninizi kaybetmeyin devam edin, kafa dağıtın gezin, flört edin. 4 ay sonra ilişki yaşamanız bile sizin ne kadar güçlü olduğunuzu gösterir ilk zamandan olsaydı daha çok üzülürdünüz. Şimdi kafeler, mağazalar, iş yerlerinde muhatap olduklarımızın tümü görücü usulü ile küçük yaşta evlendirilmiş kurnaz tipler artık nasıl kandıracaklarını öğrenmişler sayenizde bizde öğrendik teşekkür ederiz tecrübelerinizi yazdığınız için. Maddi gücünüz varsa bir psikoloğa gidin içinize atmayın.

Ben bilmek isterdim demişsiniz, kesinlikle bende. Bırakın lohusalığını, emzirme dönemini düzgün geçirsin diyenler olmuş şimdi acımanın hiç zamanı değil bence söylemezseniz o kadın ilerde daha da acınacak hale gelebilir. Sonuçta bu işe girişen bi adamın ilk ya da son aldatışı olmayacak sizden duymasa başka birinden yine duyacak. Ne kadar erken o kadar iyi.

Konu sahibi uydurmuş bence,hem diyorki iki telefonu varmış hem de nasıl oluyorsa asıl telefonu bunu arıyoren son onu aramış olmalı ki arasın ya da başta falan kayıtlı olmalı,ya biliyordu evli olduğunu ya da yalanını sacma yazmış

Karısına anlatın

İki cihan bir araya gelse onla olmaz artik ve onu o kadar yerin dibine soktum ki karsima cikamaz artik. Kafama takilan karisi bilmeli mi?
Bence karısı bilmeli ona da yazık nasıl bir adamla evli olduğunu bilmeli bu adam hayat boyu aldatır karısını çünkü karakteri bu yönde . Sen karısına söyleyerek ona iyilik yapmış olursun nasıl bir insanla evli olduğunu bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…