EVLİYMİS MEGER!

Bence derhal eşine söylemelisin.
Tamam emziriyor vs ama sırf emziriyor diye de o namus yoksunu adamla aynı havayı solumamış olur en azından.
Bebeğini emziremeyen çok anne var, hem hemen sütü kesilecek diye birşey de yok.
Herif 2.telefonu aldıysa tek sevgilisi aem değilsindir zaten prof olmuş artık.
Benim önerim kanıtlarıyla sunman şeklinde.

Sesten uyuyamiyorim diye 10 da telefon mi kapatiliyor.10 da uyuyan insan mi var.hafta ici aksam yemek sinema o bu hic mi bulusmadiniz aylardir.hafta sonlari bulusmak hafta ici aksamlari yok olan bi adam.belki gormek istemediniz bilemiyorum.
Esiyle mutlu macera aramis sizde sorgusuz sualsiz irdelemeden okey vermissiniz.
Esi icin üzüldüm.
Sizede gecmis olsun.artik uzerine dusunmeyin dahi

Siz boyle anlatinca gozum doldu :KK43: o kadin da belki boyle bekledi ama, o benim yanimda, benim sofram da, benim yatagimdaydi. Benim sucum yoktu ama, karsimda kadin bunlari dese yerin dibine gecerim :KK43:

Evet eminim ki bekliyordu esi onu evde. Sizi suclamak icin yazmadim zaten o sekilde ama durum malesef bu. Esinin bilmesi sart.

Merhaba, bir haftadir sinir harbi yasiyorum. Kimseye anlatamadim ve ne yaparim derken burda benzer seyleri okuyup, akil danismak istedim.

Bundan 8 ay evvel bir S***le tanistim. Ailemden bana ev kalmisti ve tadilat yaptirmak istedim. Sira kapilara gelince bir firmayla once telefonda gorustum ve urunleri gormek uzre is cikisi anlastik. İsten de izin alip saat 17.00 civari firmaya ulastim.

Beni bu bu S***z karsiladi. Once kapilara baktim pek hosuma gitmedi. Bana katalogdan gostermek icin odasina davet etti. Kapiyi ordan begendim ve bana 1 hafta icerisinde gelir diyerek iletisim bilgimi aldi ve ordan ayrildim.

Sonralari bu beni hergun aramaya, ozur diliyorum beklettigim icin demelere vs. Basladi 1 hafta da gelecek urun 10 gun de gelemedi. Kapi geldikten sonra da bizzat kendisi ilgilendi. Bunda bir dil var oyle boyle degil, resmen buyuler gibi konusmalar vs. Muhabbet kapidan basladi once arkadasliga sonra sevgili olmaya kadar gitti.

S***z den o kadar etkilenmistim ki sonunda aradigim aski buldum galiba diyordum. Mesela adam sosyal medya kullanmiyor ( Beni engellemis) Duzenli bir hayati var (Aksam 22.00 da tlf. Kapaniyor, sabah 08.00 aciliyor eve giris cikis) Telefonla alakali degil ve yanimdayken tlf. Ortada ve sifre bile yok. (2.telefonmus)

Yogun calistigimdan dolayi sadece hafta sonlari musait oluyordum gorusmek icin. Telefonunu kapatmasini falan da ben yatarken ev de ki tv.nin fisini bile cekerim cunku rahat uyuyamam etraf karanlik ve cok sessiz olmali falan diyordu. Baskasi dese dalga bile gecerim belki ama, dedim ya isinden dolayi oyle bir dil var ki ne soylese ikna ediyor, inandiriyor.

İliskinin 4. Ayin da cinsel birlikteligimiz de basladi. Her hafta sonu yanimdaydi. Calismaktan bunu cok irdelemeye firsatim olmuyor, hani bir de guveniyorum ya aklimi bulandirmak istemiyordum. Aradigim duzgun, durust, sadik adami bulmustum (!)

1 hafta once oglen 14.00 civari telefonum caldi ve actim ses uzaktan geliyor sanirim cebindeydi, cok hisirti vardi ama, canim kizim, prensesim vs. Dediginj duyabiliyordum. Sasirdim bu adam kime kizim diyebilirki? Tlf.na iyice yapistim ve devam ettim dinlemeye. Bebek sesi geldi, aglar gibi sonra uzaktan bir bayan sesi ve ses yakinlasti. Ver bakalim babasiiii, ver askim emzireyim! O an dunya durdu!

Tlf. Kapatip bunu hemen aradim ve tabi ki acilmadi tlf. 20 dk sonra 1 sms geldi. Askim cok muhim bir toplantidayim bugun sana donemeyebilirim!

Ertesi gunu bekledim ama, nasil? Dedim ki bu s****z evli onca zaman beni de, esini de kandirmis! Bunu ivedi bir sekilde cagirdim ve geldi. Gorur gormez alkisladim bu s***z bi de yuzume siritiyor. Direk, cocugun hayirli olsun. Kac aylik? Dedim. Bunun yuzunun sekli degisti, sarardi. Ses yok! Dedim ki cok kurnazdin ve iki kadinida kullandin Allah cezani versin ve verecekte! Bak nasil dolandi ayagina dedim. Nasil ogrendin dedi. Tlf. Arama yapti ve acinca herseyi duydum bana herseyi anlat yoksa ben herseyi karina anlatacagim dedim. Zaten karisinin haberi olsun istiyorum ama korkutarak nasil becermis onu ogrenmek istiyordum.

Sosyal medya da beni engelledigini (zaten pek kullanmam) 2. Tlf. Kullandigini eve girip cikarken araba da biraktigini, hafta sonlari esine, fuar var diyerek benim yanima geldigini, firmaya aslinda beni kiskandigi icin degil de evli oldugunu ogrenirim diye benim gelmeme izin vermedigini vs. Anlatti ve simdi dedim defol! S***z K***pek.

Kusura bakmayin yazilabilecek en acik sekli ile yaziyorum ama, yazdikca kan beynime cikiyor. Daha detaylar var ama ofkeden toparlayamiyorum, ozur dilerim.

Simdi hadi ben bu s***zi terk ettim. Boyle bir darbe almis olsam bile kaybettigim sadece koca bir guven (aska inanmam artik) ve bir adiye nasila asik oldumun agirligi var.

Ama o kadinin kandirilmasi ve buna alet olmami hazmedemiyorum yeni bebekleri olmus ve boyle adi bir adami tanisin istiyorum fakat, kararsiz kaldim. Sessiz sedasiz kalayim mi? Yoksa gercekleri karisi bilmeli mi? Kadina cok uzuluyorum ve onu incitmek istemiyorum. Ben o kadinin yerin de olsam bilmek isterdim ama, diyorum ki acisini sen yasadin bir de o kadini uzme s***z Allahindan bulsun

Hanimlar nasil davranmaliyim? Ogrendikten sonra numarama kadar degistim. Adam evli ve ben! Karakterime sigacak bir durum degil. Pislik herif!

Sunu da yazayim karisi hamile kaldiktan sonra aldatmaya basliyor :KK43:
benzer bir durumu ben de yasamıstım
3 ay evli bir adamla gezmısım farkında olmadan
bende facede de eklıydı( karısını ve cevresını engellemıs)
telefonumu her aradıgımda acardı , mühendisti kendisi şantiye lojmanında kalıyordu
ve benım ıcın 3 ay boyunca izmitten bursaya geldı
sabah geldı aksam döndü bazen de kaldık bırlıkte

bn en yakın kız arkadasım aradı bı sabah benı
ece bu adam 8 senelık evlıymıs dedı
arkadasım devletın bır kurumunda calıısyor
o an kan beyıme sıcradı

eşinin adını mesaj attım buna
sadece nuray yazdım ve benle iletişim kurmasını engelledım ama dunya basıma yıkıldı
karısına bırsey dıyemedım allah ona ben vesile olmadan gostersın dedım

snr da eşimle tanıstım evlendık

ben eşine soyleyemedım , eşini faceden bulmustum hamıleydı
sizi de allah kurtarmıs

Gecmis olsun
Ben olsam soylemem karisina. Ne tur bir kadin ile karsilasacaginizi bilmiyorsunuz,hakliyken haksiz duruma dusebilirsiniz. Ne manyaklar var ,kocami sen ayarttin diye uzerinize bile saldirabilir. Hic bulasmayin derim. İnsallah kendiliginden ogrenir kadin

Bugün bir arkadaş uyarı niteliğinde belki biraz farklı bir üslupla bir konu açmıştı daha sonra da herkes üstüne gittiği için konusunu kapattırmıştı.

Demek ki hayatta böyle şeyler oluyormuş . Evli barklı adam gayette güzel kandırıyormuş. Eee eşimize güvenmeyelim mi diye yorumlar geliyordu. Şimdi o yorumlardan birini belki de eşi yaptı?! Belki de şuanda bu konuyu da okuyup yorum yapıyor söyleme, boşver diye.

Tekrar düşünün aldatılmış olsanız gerçekten öğrenmek istemez misiniz ? Ben bilmek isterdim. !

Bence elinizde ki kanıtlarla şeffaf şekilde karısının aklında soru işareti kalmayacak şekilde ve sizi suçlayacak tek soru işareti bırakmadan söylemelisiniz.
Valla oyle bir guzel oynuyorlar ki... Akilli gecinen ve oyle bilinen ben bile dustum. Hersey mevcut elimde gerekirse kadina tlf. Acar eline veririm kendisi gorur.

Buradaki bayanların pek çoğu anlatın eşine demiş. Her normal kadın gibi ben de eşim bana bunu yapsa bilmek isterdim.
Ama şöyle de bir durum var . Her normal kadından biri olmayabilir bu kadın. Ona iyilik edeyim derken, üzülmeyi hakaret duymayı aşağılanmayı göze alabiliyorsan anlatabilirsin.

Ablam da aldatıldı çok yakın arkadaşlarım da aldatıldı ama maalesef kocaları ile 3 gün kavga edip 4.gün canım cicim oldular. Sanki suçlu kocaları değil de öteki kadın gibi davrandılar. Hatta biri 'kocam bana aşık , isteseydi sevgili yaptığı ile devam ederdi' bile dedi. Ne aşk ama:bicak:
O bayanlara burdan cevap olsun o zaman. O kadar sey saydim s***n yuzune bana halen yalvariyor terketme beni benim onla bir alakam kalmadi sadece onun duyup rezil olmamdan korkuyorum vs. Hiii dedim tabi.. Alakan yok evlenmissin, alakan yok cocuk yaomissin. Yoksa cocuk baskasindan mi? Hani senin alakan yok ya dedim. Bu lafa karsi bile konusamadi. Eger bunu kovmasaydim kalmaya devam edecekti. Muhtemelen onlar da kicina tekmeyi yemistir.

Valla oyle bir guzel oynuyorlar ki... Akilli gecinen ve oyle bilinen ben bile dustum. Hersey mevcut elimde gerekirse kadina tlf. Acar eline veririm kendisi gorur.

O bayanlara burdan cevap olsun o zaman. O kadar sey saydim s***n yuzune bana halen yalvariyor terketme beni benim onla bir alakam kalmadi sadece onun duyup rezil olmamdan korkuyorum vs. Hiii dedim tabi.. Alakan yok evlenmissin, alakan yok cocuk yaomissin. Yoksa cocuk baskasindan mi? Hani senin alakan yok ya dedim. Bu lafa karsi bile konusamadi. Eger bunu kovmasaydim kalmaya devam edecekti. Muhtemelen onlar da kicina tekmeyi yemistir.
Israrla esi bilmeli diyorum ben. Esine söyleme diyen her kadin aldatilan sahsin kendisi oldugunu bi düsünsün, bakim o zamanda söyleme diyebilecek mi?
Ne igrenc bi adam, belki sizin yaninizdan gitti karisiyla iliskiye girdi. Yada karisinin yatagindan cikip sizinle iliskiye girdi.

Bence derhal eşine söylemelisin.
Tamam emziriyor vs ama sırf emziriyor diye de o namus yoksunu adamla aynı havayı solumamış olur en azından.
Bebeğini emziremeyen çok anne var, hem hemen sütü kesilecek diye birşey de yok.
Herif 2.telefonu aldıysa tek sevgilisi aem değilsindir zaten prof olmuş artık.
Benim önerim kanıtlarıyla sunman şeklinde.
Elimde butun kanitlar var sanirm soyleyecegim.

Sesten uyuyamiyorim diye 10 da telefon mi kapatiliyor.10 da uyuyan insan mi var.hafta ici aksam yemek sinema o bu hic mi bulusmadiniz aylardir.hafta sonlari bulusmak hafta ici aksamlari yok olan bi adam.belki gormek istemediniz bilemiyorum.
Esiyle mutlu macera aramis sizde sorgusuz sualsiz irdelemeden okey vermissiniz.
Esi icin üzüldüm.
Sizede gecmis olsun.artik uzerine dusunmeyin dahi
Normal de benim eve gelisim 18.30 onun isten cikisi 21.00 buluyor eve gitmesi de demek ki 22.00 elbette sinemaya falan gittik ama o isten erken cikarsa belli seanslara fakat o kadar sik degil. Normal sartlar da is dolayisi ile hafta sonu musait oluyorduk obur turlu vakit kalmiyordu. Bir de ev tam oturmamisti cogu kez ailemleydim yavas yavas icini dosuyordum. Hani ev tam donanimli degil, yavas yavas oturuyordu. Ev de 1-2 gun durulur ama devam edenbgunler icin eksikleri vardi.

benzer bir durumu ben de yasamıstım
3 ay evli bir adamla gezmısım farkında olmadan
bende facede de eklıydı( karısını ve cevresını engellemıs)
telefonumu her aradıgımda acardı , mühendisti kendisi şantiye lojmanında kalıyordu
ve benım ıcın 3 ay boyunca izmitten bursaya geldı
sabah geldı aksam döndü bazen de kaldık bırlıkte

bn en yakın kız arkadasım aradı bı sabah benı
ece bu adam 8 senelık evlıymıs dedı
arkadasım devletın bır kurumunda calıısyor
o an kan beyıme sıcradı

eşinin adını mesaj attım buna
sadece nuray yazdım ve benle iletişim kurmasını engelledım ama dunya basıma yıkıldı
karısına bırsey dıyemedım allah ona ben vesile olmadan gostersın dedım

snr da eşimle tanıstım evlendık

ben eşine soyleyemedım , eşini faceden bulmustum hamıleydı
sizi de allah kurtarmıs
Cok sevindim adiniza evet kurtuldum

İspatlayabileeğin her şeyi bulundurup karısına hemen ispatla. Sütü kesilir gibi mesajlar gördüm ama bunu sen değil baba olacak o pislik düşünmeliydi aldatmadan önce. Unutma öncelik senin kalp kırıklığın. Karısınj çocuğunu kendi düşünseymiş.

canım bak daha detaylı düşünecek olursak.
Güzel ülkemde maalesef aldatılmayan kadın yok denecek kadar azken.
Hele hamile olan bir kadının kendini cinsel anlamda eksik görmesi pek sık rastlanır bir durumken.
Bu adamın dili iyi laf yapıyorken.
Kadının en büyük düşmanı kadındır lafı neredeyse atasözleri sözlüğüne girecekken.
'Bebeklerim küçük napayım nasıl boşanayım ' lafı çok duyulurken,
Aile başkası varken ve erkektir elinin kiridir denilirken .
Maalesef sen bu kadının karşısında bilmem kaç- sıfır olabilirsin.
Yani demem o ki kadına anlatman onun için bir iyilik değil kötülük olabilir.
Hani kadını uzaktan tanıma şansın olsa ne tepki vereceğini kestirebilsen olurdu.

Niyetin kadının da kandırılmasına müsaade etmemekse , uzaktan bak araştır sor soruştur derim.
Ama yok içinde az da olsa o ş***z rezil olsun düşüncesi var ise hiç bulaşma.

canım bak daha detaylı düşünecek olursak.
Güzel ülkemde maalesef aldatılmayan kadın yok denecek kadar azken.
Hele hamile olan bir kadının kendini cinsel anlamda eksik görmesi pek sık rastlanır bir durumken.
Bu adamın dili iyi laf yapıyorken.
Kadının en büyük düşmanı kadındır lafı neredeyse atasözleri sözlüğüne girecekken.
'Bebeklerim küçük napayım nasıl boşanayım ' lafı çok duyulurken,
Aile başkası varken ve erkektir elinin kiridir denilirken .
Maalesef sen bu kadının karşısında bilmem kaç- sıfır olabilirsin.
Yani demem o ki kadına anlatman onun için bir iyilik değil kötülük olabilir.
Hani kadını uzaktan tanıma şansın olsa ne tepki vereceğini kestirebilsen olurdu.

Niyetin kadının da kandırılmasına müsaade etmemekse , uzaktan bak araştır sor soruştur derim.
Ama yok içinde az da olsa o ş***z rezil olsun düşüncesi var ise hiç bulaşma.

Peki varsayalim o adam sizin esiniz? O zamanda anlatma mi diyecektiniz?

Kadının bilmesi gerekir bence. Benden ögrenmesini istemiyorum derseniz de, siz söylemeyin dolaylı yollardan biryerlerden ögrenmesini sağlayabilirsiniz! Böyle bir suç cezasız kalmamalı yaaa:sopa:

sen gerçekten karısının haberi olmadığını mı düşünüyorsun ?

rezil etmek istiyosan karısına söylemen bişey değiştirmez , 2 gün sonra unutulur gider yeni de çocuğu olmuş zaten boşayacak hali yok ya biliyodur zaten kocasının ne mal olduğunu.

bence çok gereksiz.

rezil etmek istyosan çevresine rezil et herkes ne kadar ahlaksız olduğunu bilsin. ben olsam itibarını sarsarım.

Peki varsayalim o adam sizin esiniz? O zamanda anlatma mi diyecektiniz?

Ben anlatma demiyorum ki ? Her normal kadın bilmek ister dedim bir önceki yazımda zaten. Önemli olan sonuçtur demeye çalışıyorum. Burada da okuyoruz çevremizde de görüyoruz. Ben eşi aldattı diye sırf bu nedenle boşanan kadın sayısının çok az olduğunu düşünüyorum.
Siz aldatılmış olsaydınız ve boşanmayacak olsaydınız bilmek istermiydiniz hem de lohusa iken?
Hele de bunu başka bir kadından (eşinizin koynuna girdiği) duymak istermiydiniz?
O yüzden diyorum ki kadının adını bile bilmiyor arkadaş henüz. Biraz araştırsın kadın nasıl bir insan bunu duyunca ne yapar? Bunu demeye çalışıyorum.

Senin yerinde olsam unutup hayatıma bakmaya çalışır bulaşmazdım. Adam sana bir kötülük yapabilir yaşayacağı şeylerden dolayı.

O kadının yerinde olsam bilmek isterdim, böyle adi bir herifle ömrümü harcamamak için. O kadının gelip bana belgeleriyle ispatlamasını isterdim.

Büyük ikilem, doğru olanı yapman dileğiyle..

X